lumia920 hangi şartlarda alırsınız

Sponsorlu Bağlantılar

lumia920 icin operatörünüzü değiştirir misiniz?

• operatörüm lumia920 satıyor ve ben alacağım

Kullanılan: 1 10.0%
  • operatörüm satıyor fakat ben başka bir wp8 alacagım

Kullanılan: 0 0.0%
  • operatörüm lumia920 satmıyor bu yüzden operatörümü degiştirecegim

• operatöüm lumia920 satmiyor bu yüzden başka bir wp8 telefon alacagım

• ben simfree kontratsız lumia920 alacagım

Kullanılan: 4 40.0%
  • ben başka kontratsız başka bir wp8 telefon alacagım

• ben wp8 telefon almayacagım

Kullanılan: 3 30.0%
  • yurtdışındaki uygun kampanyalardan düzenlenirse alabilirim

• Kullanılan toplam oy
    10
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
lumia920 hangi şartlarda alırsınız
Anketimizde lumia920'ye sahip olmak icin operatörünüzü degiştirip degiştirmeyeceginizi ve bu wp8 telefonu isteyenlerin forumumuzdaki ortalama sayısını ögrenmek istedim. Bu anketin sonucları kesin olmamakla birlikte sitemizin buyuklugune orantılı olarak cihazın Türkiye'deki başarısı veya başarısızlıgı konusunda bize ipuçları verecektir.

acuxx

acuxx

Üye
hayır ama normal yoldan alırım

[alikan]

[alikan]

Üye
Pazarın büyük kısmı iOs ve Andorid'in elinde bulunduğu için Nokia windows phone'ların pazarda kendine yer edinmesi biraz sancılı ve bekledikleri kadar etkili olmayacak diye düşünüyorum. Bunda Nokia'nın Symbian başarısızlığı da etkili olacaktır. Nokia'nın Android'e geçmek zorunda bıraktığı müşterilerini geri döndürmekte biraz zorlanacağını düşünüyorum.

Uruloki

Uruloki

Üye
Wp nin bayaaaaaa gelişmesini beklerim

nofear3458

nofear3458

Üye
[alikan];5333349' Alıntı:
Pazarın büyük kısmı iOs ve Andorid'in elinde bulunduğu için Nokia windows phone'ların pazarda kendine yer edinmesi biraz sancılı ve bekledikleri kadar etkili olmayacak diye düşünüyorum. Bunda Nokia'nın Symbian başarısızlığı da etkili olacaktır. Nokia'nın Android'e geçmek zorunda bıraktığı müşterilerini geri döndürmekte biraz zorlanacağını düşünüyorum.

bu kişiden kişiye değişir ama benim gibi düşünüp eski nokia günlerıne dönmek isteyen çok.
eski nesil lumialar tüm pazarlarda satışa sunulsaydı bukadar kan kaybetmezdi nokia.
nokia'nın kendine has özellikleri ve tasarım anlayışı bir çok kişiyi kendine çekecektir.
fiyatı uygun olursa simfree olarak almayı düşünüyorum ama iyi bir operatör kampanyası olursa onuda dedeğerlendirebilirim.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ya avea nın çok kral bi kampanya yapması lazım ki o da zor ya da burda da makul fiyatlardan çıkması lazım :) Yoksa 2013 haziranda değiştireceğim telefonumu o da belki,insan N9 kullanınca vazgeçemiyor :D

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Bobregimi Satar Yine Alirimm .. :D

erko merko

erko merko

Üye
Uçuk fiyatı olmazsa ve güncel oyun ve uygulamalar wp8'e gelirse düşünebilirim

PriZm

PriZm

Üye
WP8 MarketPlace Android kadar geliştiği anda hiç durmam alırım.

aleranol

aleranol

Üye
artık almayacağım çünkü laptop+920 yerine note2 alıp ödevlerimi de sağlam yapmam gerek artık :( lumialardan sanırım üniveristeye kadar mahrum kalıcam

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Listede yok ama yazıyorum; Lumnia 920'yi alamam :) Çünkü çok pahalı. Ancak şayet 1000 TL'nin biraz üstü olursa alabilirim :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Listede yok ama yazıyorum; Lumnia 920'yi alamam :) Çünkü çok pahalı. Ancak şayet 1000 TL'nin biraz üstü olursa alabilirim :)

1000tl'nin biraz üstü yani 1100-1200 gibi bir rakamdan bahsediyorsan ayni islemci,ram ve gpuya sahip lumia820 alabilirsin:D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt