Nokia xpress tarayicinin buyuk basarisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia xpress tarayicinin buyuk basarisi

Dün burada sizlere nokia'nin windowsphone isletim sistemli telefonlari lumialara ozel olarak gelistirdigi nokia xpress Tarayiciyi tanitmistim. Bugun bu tarayicinin html5test sonuclari geldi ve gercekten sasirtici sonuc ortaya cikti. Windowsphone platformunun dahili tarayicisi olan internet explorer9' un bu testlerden 138 score ve 2 bonus puan aldigini hatirlarsaniz nokia xpress tarayicinin 241 score ve 2 bonus puan almasi gercekten nokianin guzel bir tarayici yaptigini gosteriyor.

amcalu1

amcalu1

Üye
Benim dandik htc explorer 189 aldi bu testten

- - - Eklendi - - -

1 de bonus var

yasirtaha

yasirtaha

Üye
benim c6-01 256 alıyor buda birseymi yani

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ie10 daha fena ama abi :hmmm

ecel54

ecel54

Üye
benim c6-01 256 alıyor buda birseymi yani
bu tarayıcı opera mini gibi boyutu kuçültüyor, buna rağmen bu skor iyi, yanılmıyorsam opera mininin puanı 65 olması lazım

- - - Eklendi - - -

76 puan video ve sesten kaybetmiş

Jomolocco

Jomolocco

Üye
iphone 4 324 9 arti puan

iphone 4 s kac bilemiyorum telefonum arizali

yani bu gene dandik tarayici yaptiklarini gosterir

ecel54

ecel54

Üye
iphone 4 324 9 arti puan

iphone 4 s kac bilemiyorum telefonum arizali

yani bu gene dandik tarayici yaptiklarini gosterir

bu tarayıcı sayfa boyutlarını küçültüyor opera mini gibi, opera kaç puan alıyor :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
video,ses ve guvenlikten 80puan kaybetmiş. Ayrica verileri %85 sıkıştırıyor ve henuz beta aşamasında olan bir tarayıcıdan bahaediyoruz. Bence şimdilik cok cok iyi bir puan almiş mevcut durumuna gore.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

bu da ie9 la hız kıyaslaması,express bence beta olmasına rağmen başarılı :oke:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
betadan cikip final surume gectiginde ie10 ile yarişir belki de gecer. Bu biraz da microsofta bir mesajdir. İe9 ve ie10 geliştirmelerinin yetersizligi konusunda.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
betadan cikip final surume gectiginde ie10 ile yarişir belki de gecer. Bu biraz da microsofta bir mesajdir. İe9 ve ie10 geliştirmelerinin yetersizligi konusunda.

olabilir abi.. Tabi ms bu işe de el atıp express i kaldırtmazsa :kıskıs: Mobil cihazlarda tarayıcı herşeyden önemli artık.. Samsung burdan kazanıyor..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

olabilir abi.. Tabi ms bu işe de el atıp express i kaldırtmazsa :kıskıs: Mobil cihazlarda tarayıcı herşeyden önemli artık.. Samsung burdan kazanıyor..

diger firmalarda belki ama nokianin bu konuda yetkisi var. Zaten yetkisi olmadan kaynak kodlarini alip tarayiciyi yazamazdi.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Htc yandı o zaman yazık :kıskıs:

inferno

Üye
ben n8 de opera mobile 12.00.2254 ile 334+9 bonus aldım

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bu daha beta sürüm arkadaş sakin olun

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
son gelen bilgiye gore nokia xpress tarayici çin'in güvenlik duvari tarafindan engellendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt