Uyarı! Paylaşım Yapacak Olan Herkes Okusun...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
khytr89

khytr89

Üye
    Konu Sahibi
Uyarı! Paylaşım Yapacak Olan Herkes Okusun...
Arkadaşlar... Paylaşım yapacaksanız adam akıllı gibi sitelere yükleyin... Rapidgrator mu ne öyle bir adı sanı duyulmadık siteye yüklemişsiniz pc ye virüs bulaştı... 2 de 1 kız arkadaş ister misiniz diyip duruyor... Lütfen paylaşım yaparken şu siteleri kullanın;

1- Mediafire
2- Hotfile

Diğer uğraştıran ve bekleten virüslü sitelerden uzak durun...

KayraBey

KayraBey

Üye
Ben adı geçen siteden en az 2 gb indirme yaptım.Hiç sorun olmadı.Hala da o siteyi kullanıyorum ve hiçbir sorun olduğunu düşünmüyorum.

khytr89

khytr89

Üye
    Konu Sahibi
Ben adı geçen siteden en az 2 gb indirme yaptım.Hiç sorun olmadı.Hala da o siteyi kullanıyorum ve hiçbir sorun olduğunu düşünmüyorum.

bilmiyorum vallaha.. birde bir sürü reklam açıyor bekletiyor falan tam bir rezillik.. mediafire sadece 1 tane reklam açıyor sonra indirmeye anında başlıyor.. bence şu an için en kalitelisi mf..

Dostnametr

Üye
bilmiyorum vallaha.. birde bir sürü reklam açıyor bekletiyor falan tam bir rezillik.. mediafire sadece 1 tane reklam açıyor sonra indirmeye anında başlıyor.. bence şu an için en kalitelisi mf..

Mediafire ve hotfile'ın affiliate programları yok şuanda.O yüzden upload yapanlar para kazanamıyor.Ancak rapidgator ul.to vb sitelerin affiliate programları olduğundan yükleyenler sen ben indirdikçe para kazanıyor.

Değiştireceklerini sanmıyorum.

GrknYavas

GrknYavas

Üye
Arkadaşlar... Paylaşım yapacaksanız adam akıllı gibi sitelere yükleyin... Rapidgrator mu ne öyle bir adı sanı duyulmadık siteye yüklemişsiniz pc ye virüs bulaştı... 2 de 1 kız arkadaş ister misiniz diyip duruyor... Lütfen paylaşım yaparken şu siteleri kullanın;

1- Mediafire
2- Hotfile

Diğer uğraştıran ve bekleten virüslü sitelerden uzak durun...

Bende hep o ındırme programlarını kullanıyorum (Rapidgrator , wupload,hotfile,rapidshare,Mediafire) hıc sorun cıkmadı yasamadım bence sen farklı bır seyden virus bulastırmıssın Rapidgrator uzerınde gelmıs . guvenlı sıtelerdır yukleyen kısıye de dıkkat et bence

Kerim.

Kerim.

Üye
en guzeli,hizlisi ve ugrastirmayani mediafire.o yuzden upload lar mediafire den yapilinca cok iyi oluyor.

cukuleaks

Üye
Yaw anlamiyorum. 10 senedir internet kullaniyorum hemde antivirus programi kullanmiyorum 1 kere bile virus bulasmadi. Sayamayacagim kadar cesitli siteden indirme yaptim ama hicbirsey olmadi. Siz pcye usb flas bellek takionuz birsuru reklamli uygulama yukluyorsunuz. Cogu program yuklenirken size toolbar yuklensinmi felan diye soruyor tabi herkes next next yaptigi.icin bakmadan yukluyor. O programlarin cogunda gorev yoneticisinde casus program calisiyor. Sonra rapidgatorun ismi duyulmamis diye ondan supheleniyosunuz ona suc atiosunuz. Sitenin isminin duyulmamsiyla virusun en ufak alakasi yok. Free takilin gencler...

ozakin70

ozakin70

Üye
Aynen yaw reklamsiz olan sitelere yükleyin ben mesela ben tüm dosyaları hotfile.com gibi sorunsuz ve reklamsiz sitelere yukluyorum sizde böyle yaparsanız sevinirim bazı kişiler var aynısını ctrl+c-ctrl+v yapıp işi hallediyor(!) ne bi alintidir yazısı ne bi düzen lütfen arkadaşlar biraz düzenli olalım ve tedbirli olalım sonuçta birisi emek vermiş yapmış e bizede emeğe saygı düşer

Bu konunun açılmasını bekliyormusum içimi doktum:D

-Emre

-Emre

Üye
Mediafire ve zshrae superdir bunlari kullanin :)

- - - Eklendi - - -

Mediafire ve zshrae superdir bunlari kullanin :)

newguard

newguard

Üye
bence en doğrusu alternatif siteler koymak şimdi hepsini mediafire ve ya hotfile dan koysalar premium olmadığı için sınırlı indirme yapilacak 2-3siteye koyulursa isteyen istediğinden indirir

cukuleaks

Üye
şuan için en iyisi zippyshare ....

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Bende her zaman mediafire taraftarıyım.Bu indirme işlerinden hiçbir zaman para kazanmadım.Konu açmak benim için büyük bir hobi haline geldi.Yeni birşeyler görünce ve paylaşamayınca çok sıkıntı oluyor.İnanmazsınız belki ama dayanamıyorum :)

Açtığım ilk konulardaki tüm linkler mediafire olup bana aittir.Fakat indir ve yükle zaman alıyor.Bende konuya linkler veriyorum ama birçok konu elimde mevcut.Çok sıkıntı olursa mediafire ya da eklenti olarak konuyu güncelliyorum.İnanın günde 200 konu açabilirim ve hiç sıkılmam ama evliyim ve bir ailem var.Onlara zaman ayırmam gerek.Hem ailem hem burası anca hızlı konu açma ile oluyor.Yoksa uygulama paylaşımının çok çok gerisinde kalıyorum...

• Beğen
Tepkiler: HacKLess

cukuleaks

Üye
Bende her zaman mediafire taraftarıyım.Bu indirme işlerinden hiçbir zaman para kazanmadım.Konu açmak benim için büyük bir hobi haline geldi.Yeni birşeyler görünce ve paylaşamayınca çok sıkıntı oluyor.İnanmazsınız belki ama dayanamıyorum :)

Açtığım ilk konulardaki tüm linkler mediafire olup bana aittir.Fakat indir ve yükle zaman alıyor.Bende konuya linkler veriyorum ama birçok konu elimde mevcut.Çok sıkıntı olursa mediafire ya da eklenti olarak konuyu güncelliyorum.İnanın günde 200 konu açabilirim ve hiç sıkılmam ama evliyim ve bir ailem var.Onlara zaman ayırmam gerek.Hem ailem hem burası anca hızlı konu açma ile oluyor.Yoksa uygulama paylaşımının çok çok gerisinde kalıyorum...

Mediafireda iyidir abi :) Konu paylaşımı bendede ona benzer bi etkisi var. Bende böyle gördüğüm çok işe yarayan bişeyi paylaşmayı çok seviyorum. O yüzden çok az paylaşımım var :)

khytr89

khytr89

Üye
    Konu Sahibi
çoğunlukla aynı görüşe sahip olduğumuz için mantıklı yazmışım demekki.. evet bir sürü upload sitesi var ve yine evet ki hepsini denedim.. 12 yıllık pc kullanıcısıyım ama şu telefon kasmasın diye bir sürü siteden program,rom,kernel vs vs indirmem gerekiyor..

bazı arkadaşlar tek link verirken bazıları sağolsunlar bizi düşünüp 2-3 siteye yüklüyor ama atıyorum yüklediği 3 sitede tam bir kabus.. yani biz sömürücülere iyilik yapmak istiyorsanız lütfen mediafire ve hotfile yi kullanın... bazı reklamlar o kadar siteyle bütünleşik oluyorki ordaki saçma sapan reklamın üstündeki download a basanlarda oluyor (bazen bende basıyorum).. bu sefer saçma dediğim tuhaf alakasız şeyler iniyor.. hotfilede reklam yok mediafiredeki reklamlarda ayırt edilebiliyor.. lütfen arkadaşlar....

avcitalip

avcitalip

Üye
konuda yazanları görünce koptum :ehe ASASFASFAGH :ehe :kop2:

virüs işi o siteyle değil o siteye upload eden kişiyle alakalıdır bu tarz upload siteleri virüs barındırmaz :oke:

güvenilir upload siteleri ;

ben genelde google drive'ımı kullanıyorum ama başka zaman :

-ziddu.com
-rapidshare.com
-hotfile.com

gibi siteleri kullanıyorum :oke:

Metin MF

Metin MF

Üye
leech kullanın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt