4s Alınır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
    Konu Sahibi
4s Alınır mı?
mrhaba arkadaşlar
sizce bugünden itibaren iphone 4s alınır mı? performans olarak teknolojiden geriye kalir mi? önerilerinizi bekliorum.

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Bence Alinir Neden Alinmasinki ..

IPhone5'ten Kucukluk Haric Ne Eksigi Var ..

IOS6'yi Yukle .. Al Sana Kucuk IPhone5 .. :)

Kerim.

Kerim.

Üye
alinir tabi yalniz daha bekle.iphone5 burda bi yayinlassin.oyle al.

MrExpert

MrExpert

Üye
İphone5 yaygınlaşsın 4s in fiyatı düşer öyle alırsın...

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
    Konu Sahibi
ya alınır mı derken çoğu kişi diyorki s3 ile one x bak diolar. fakat android telefonların hali belli. telefon 1.5-2 sene sonra güncelliğini ve oyun gücünü kaybediyor. fakat iphone alinca en az 4-5 sene kullanabiliosun. şöyle bir karşilaştirma yapayım. iphone 3gs yaklaşik 2.5 sene önce çikti. ve şimdiye kadar tüm oyunları açabiliyor. androidde öyle birşey söz konusu değil. beni düşündüren olayda bu işte :(

Epple

Epple

Üye
3gs tum oyunlari (!) acsa bile performas bakimindan yetersiz. Ama Apple, senin de dedigin gibi telefona destegi kesmez. Ha yeni bir cihaz cikarinca eski cihazlari eskitir o farkli. Ama bana gore 4s, suan tam kullanilacak telefon. Piyasadaki diger telefonlardan -iPhone 5 dahil- bir eksigi yok sahsi gorusume gore. Bence al 2 yil rahat kullanirsin.

Why Always Me

Why Always Me

Üye
S3 Al bence

kmesne

kmesne

Üye
Yani s3 daha düşük bir fiyata sahip 4.1 Güncellemesi ile de çok yüksek bir performans artışı oluyormuş

4s mi s3 mü dersen s3 derim ama ıphone 5 mi s3 mü dersen 5 derim

çünkü sadece ekran değişmedi

Ram
İşlemci
Kamera
Ekran
Lte

Daha ne sayayım

Kerim.

Kerim.

Üye
ya alınır mı derken çoğu kişi diyorki s3 ile one x bak diolar. fakat android telefonların hali belli. telefon 1.5-2 sene sonra güncelliğini ve oyun gücünü kaybediyor. fakat iphone alinca en az 4-5 sene kullanabiliosun. şöyle bir karşilaştirma yapayım. iphone 3gs yaklaşik 2.5 sene önce çikti. ve şimdiye kadar tüm oyunları açabiliyor. androidde öyle birşey söz konusu değil. beni düşündüren olayda bu işte :(

s3 ve one x 3 yıl sonra çıkacak oyunlari bile acacagini düşünüyorum

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
    Konu Sahibi
neden?

Yani s3 daha düşük bir fiyata sahip 4.1 Güncellemesi ile de çok yüksek bir performans artışı oluyormuş

4s mi s3 mü dersen s3 derim ama ıphone 5 mi s3 mü dersen 5 derim

çünkü sadece ekran değişmedi

Ram
İşlemci
Kamera
Ekran
Lte

Daha ne sayayım
haklısın. 4.1 güncelleme gelince performans articakmış. fakat ice cream'de de öle dediler fakat eline yüzüne bulaştirdilar. stabilliği azaldi. şimdi 4.1'in öle olmasindan korkuorum açıkcası.

- - - Eklendi - - -

3gs tum oyunlari (!) acsa bile performas bakimindan yetersiz. Ama Apple, senin de dedigin gibi telefona destegi kesmez. Ha yeni bir cihaz cikarinca eski cihazlari eskitir o farkli. Ama bana gore 4s, suan tam kullanilacak telefon. Piyasadaki diger telefonlardan -iPhone 5 dahil- bir eksigi yok sahsi gorusume gore. Bence al 2 yil rahat kullanirsin.
eski cihazlari eskitir derken?

kmesne

kmesne

Üye
Ya 4.1 de Linaro kullanmışlar ve aşırı derece 2 kattan daha fazla bir performans artışı olduğunu söylüyor herkes

Epple

Epple

Üye
Eski cihazlari eskitir derken, yani yeni cikardigi cihazi satabilmek icin onceki cihazlari sanki farkli bir segmentte gosterir gibi yaparak, baska bir deyimle kucuk dusurerek yeni cihazin satilmasini saglar :)

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
    Konu Sahibi
Eski cihazlari eskitir derken, yani yeni cikardigi cihazi satabilmek icin onceki cihazlari sanki farkli bir segmentte gosterir gibi yaparak, baska bir deyimle kucuk dusurerek yeni cihazin satilmasini saglar :)
tmm anladim :). bu arada iphone 4s 32gb ne kdardir fiyati. internetten teknoloji sitelerine bakiorum hep 16gb var. (teknosa bimeks, vatanbilgisayar.)

Why Always Me

Why Always Me

Üye
S3 ile İphone 4S 'i ben karşılaştırmam bile..S3 'ün dengi İphone 5 'tir..He eğer İphone 5 alıcam diyorsan al derim ama 4S Almak yerine daha ucuza S3 al kat kat iyi cihaz.

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
    Konu Sahibi
S3 ile İphone 4S 'i ben karşılaştırmam bile..S3 'ün dengi İphone 5 'tir..He eğer İphone 5 alıcam diyorsan al derim ama 4S Almak yerine daha ucuza S3 al kat kat iyi cihaz.
yaw s3 de çok büyk elim küçük saten :D

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
    Konu Sahibi

Cihaz çok iyi kardeşim alıştıktan sonra kullanırsın yani 4S Ekranı çok küçük geliyor bana :D
hocam şimdi şöyle birşey var 1 sene önce xperia neo v aldim. ilk başlarda çok memnundum. taki 4.0.4 çikana kdr. ilk başlarda 2.3.4 den daha hizli olacağı söylendi. saten neo v alma nedenimde o. (galaxy w gelmeyecek die) 4.0.4 çikti yükselttim ve tam bir hüsrana uğradim. dahada hizlanacak denilen telefon berbat bir yavaşlik ve kasma başladi. o yüzdn androidden soğudum doğrusu. şimdi 4.1 öle olmasindan korkuorum yani s3 alipta 4.1 yükselttikten sonra 4.0.4 den daha yavaş olmasi beni endişe ediyor. sonuçta okdr para veriyorsn ve tlf kasiyor, işlemleri geç yapior v.s. iphone isteme nedenimde o. güncellemeleri çok doğru zamanda ve kullanıcıları memnun edicek şekilde çikartior. ve çoğu kişide memnun oluor. 4.0.4 çikmasini çoğu kişi bekledi ve çiktiğindada çk şikayetci oluncu.

MaxipmaN

Üye
3gs nin çıkış tarihi 2009 un başıdır herkes kafasından birşey söylüyor 2.5-4-3 geçen sene çıktı diyecekler az daha

MasteLaa

MasteLaa

Üye
hocam şimdi şöyle birşey var 1 sene önce xperia neo v aldim. ilk başlarda çok memnundum. taki 4.0.4 çikana kdr. ilk başlarda 2.3.4 den daha hizli olacağı söylendi. saten neo v alma nedenimde o. (galaxy w gelmeyecek die) 4.0.4 çikti yükselttim ve tam bir hüsrana uğradim. dahada hizlanacak denilen telefon berbat bir yavaşlik ve kasma başladi. o yüzdn androidden soğudum doğrusu. şimdi 4.1 öle olmasindan korkuorum yani s3 alipta 4.1 yükselttikten sonra 4.0.4 den daha yavaş olmasi beni endişe ediyor. sonuçta okdr para veriyorsn ve tlf kasiyor, işlemleri geç yapior v.s. iphone isteme nedenimde o. güncellemeleri çok doğru zamanda ve kullanıcıları memnun edicek şekilde çikartior. ve çoğu kişide memnun oluor. 4.0.4 çikmasini çoğu kişi bekledi ve çiktiğindada çk şikayetci oluncu.
JB de Dalvik performansı yaklaşık 2 kat artıyor.Senin yaşadığın sorun tamamen bununla alakalı.Sen Rom atmayacaksın bildiğim kadarıyla resmi JB den söz ediyorsun eğer iyi optimize ile gelirse eski telefonundan 2 kat hızlı olur JB ki stabillik olarak çok tanzim yapıldı ICS üzerinde Jb de yenilikler de hoş.Neo V nin de Wonder'dan daha performanslı olduğuna şüphen olmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt