sms ? bi BAKARMISIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
acuxx

acuxx

Üye
    Konu Sahibi
sms ? bi BAKARMISIZ
ben sms gönderdiğimde karşı tarafın sms i görüp görmediğini söyleyen bir uygulama varmı? İletildi raporu değil. Mesela şöyle
Ben sms attm iletildi ancak okuyup okumadığını gösterme gibi bir program.

technicker

technicker

Üye
Mms için geçerli o . Sms için yok öyle bir pro vs.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bi program var mesaj atıyorsun atar atmaz karşı tarafın telefonunda direk görüntüleniyor ben çok yaptım :)

DaNq3rB0y2

Üye
hocam iletildi uyarısı geldimi gerisini düşünme

acuxx

acuxx

Üye
    Konu Sahibi
Bi program var mesaj atıyorsun atar atmaz karşı tarafın telefonunda direk görüntüleniyor ben çok yaptım :)

O dediğin nokia nın s40 (yanlış hatırlıyo olabilirim) hızlı mesaj diye bişey var mesajı atar atmaz karşı tarafın tel de direkt görüntülenio işte bende tam böyle bişey istiyorum

- - - Eklendi - - -

hocam iletildi uyarısı geldimi gerisini düşünme

Orası öylede işteee

fayzteck

fayzteck

Üye
Karşı tarafada whatsapp yüklet.mesaj at.karşı taraf okudugunda tik işareti gözüksün.hatta yazdıgında bile yazıyo gözüküyo

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Yok kardeş s40 değil s60v5'de 5800 yaptım oluyor çok yaptım

acuxx

acuxx

Üye
    Konu Sahibi
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
İşte o program buydu ama şimdi bilmiyorum çalışıp çalışmadığını benim zamanımda çalışıyordu.Mesajı gönderdiğin kişinin telefonunda direk görüntüleniyor

www.maxicep.com/attachments/46680d1272019261/

acuxx

acuxx

Üye
    Konu Sahibi
buda olur kardeş de şu kartvizitlere giremedim. Sürekli numara yazıyorum. Basılı tutup braknca gruplar açılıyo ama oda bos ?

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Rehber'e gir göndereceğin kişinin üstüne gel seçenekler de sonra numarayı kullan de kopyala yap kardeş .

saat310

Üye
whats up diye program var internet paketi varsa bedava msj atarsın ve karsı tarafın mesajı gorup gormedigini anlarsın:op:

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Rica Ederim kardeşim :tebessüm:

burakcan42

Üye
yanlis bilgi olmasin whatsappdaki 2. Tik okudugu anlamina gelmez. Iletildigi anlamini tasir. Ilk tik sizden gonderildigini 2. Ise karsiya iletildigini belirtir. Karsinin okudugunu gosteren bi program oldugunu sanmam. Bu karsi telefonu hacklemek gibi bir şey olurdu.

acuxx

acuxx

Üye
    Konu Sahibi
yanlis bilgi olmasin whatsappdaki 2. Tik okudugu anlamina gelmez. Iletildigi anlamini tasir. Ilk tik sizden gonderildigini 2. Ise karsiya iletildigini belirtir. Karsinin okudugunu gosteren bi program oldugunu sanmam. Bu karsi telefonu hacklemek gibi bir şey olurdu.

haklısın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt