Alex yok ama...: 2-4

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Alex yok ama...: 2-4

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Fenerbahçe, Alman ekibi Mönchengladbach'ı 4-2 mağlup etti.

UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Fenerbahçe, Alman ekibi Mönchengladbach'ı 4-2 mağlup etti. Borussia Park stadyumunda oynanan maçta Fenerbahçe'ye galibiyeti getiren golleri 25 ve 87. dakikalarda Cristian Baroni, 40. dakikada Raul Meireles ve 71. dakikada Dirk Kuyt atarken, Mönchengladbach'ın golleri ise 18. dakikada Luuk de Jong ve 74. dakikada Igor De Camargo'dan geldi.

Gruptaki diğer maçta Marsilya, sahasında AEL Limassol'u 5-1 yendi. Bu sonuçların ardından Marsilya, 4 puan, 4 averajla haftayı lider tamamlarken, Fenerbahçe ise aynı puan, 2 averajla ikinci sıraya yerleşti. Borussia Mönchengladbach ise 1 puanla üçüncü sırada, AEL Limassol da aynı puanla son sırada yer aldı.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Takım güzel top oynadı ve kazandı,bu galibiyete hertürlü ihtiyacımız vardı.Tebrik ediyorum

haltie

haltie

Üye
Oyundan önce galibiyet çok önemliydi fenerbahçede kara bulutları en azından belli bir süre dağıtacak.

Fenerbahçe belli bölümlerde zayıf rakibi karşısında çok iyi oynadı kalite farkı bu maçta ortaya çıktı.meireles kuyt çok iyi oynadı ben daha bu ikilinin kötü oynadıgini görmedim.Sow hala çok etkisiz.

Önce fenerbahçe için sonra türk futbolunun ihtiyaç duyduğu bir galibiyetti tebrik ve teşekkür etmek lazım.

Birde alexin attığı bir tivit var hala kalbinin fenerbahçede olduğunu gösteriyor.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bence caner de çok iyiydi

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
caner en iyisi idi bence. . çok baskıcı oynadı

haltie

haltie

Üye
Aynen canerde mükemmel oynadı takım olarak iyi oynadı diyelim zaten rakip çok zayıf fenerbahçeye göre onuda unutmamak lazım.Ben diğer konularda zaten çok kolay yenmesi gerek dedim adamlar 5 yedi son maçında.

Ama sow çok formsuz normalde krasic sow değişikliği hata olurdu ama sowdan daha etkili oldu o sistem puan kaybetse aykut bu konuda elestitilirdi,egemen iyi müdahaleler yapıyor ama ağır kalıyor bazen. Onun dışında zayıf rakibe karşı iyi oynadılar

Baroniyi çok beğendim geçen yılın kilit adamı ve meireles ve baroninin(frikik) attığı goller üst seviye kalite işi goller.

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Halit o kısa şeye o kadar cevap yazılır mı be :D Seni ntv sporda görmek isterız :D

m542tf

m542tf

Üye
konunun başlığını sevmedim

haltie

haltie

Üye
Uzun yorumları seviyorum hacı her mesajın bir anlami olmalı :) bu kadar iletimiz var mobilim kac olduğunu bilmiyorum ama 20 bin kusur o yüzden yakışmaz şimdi gevşek mesajlar bi ağırlığımız var :ehe

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
haltie

haltie

Üye
Aliyle murat gelsin şimdi 3 kişi destan yazarız:D

hidayet02

hidayet02

Üye
Tebrikler Fenerbahçe'mize:)

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Uzun yorumları seviyorum hacı her mesajın bir anlami olmalı :) bu kadar iletimiz var mobilim kac olduğunu bilmiyorum ama 20 bin kusur o yüzden yakışmaz şimdi gevşek mesajlar bi ağırlığımız var :ehe

3:)

- - - Eklendi - - -

Ayrıca 12numara hiç susmadı vallahi ağızlarına yüreklerine sağlık.Son olarak ta kaldırımın geriye kaleciye dönük pasları olmazsa.. :D

hidayet02

hidayet02

Üye
3:)

- - - Eklendi - - -

Ayrıca 12numara hiç susmadı vallahi ağızlarına yüreklerine sağlık.Son olarak ta kaldırımın geriye kaleciye dönük pasları olmazsa.. :D

Ayakları İyi Pas Yapabilen Bir Kalecinin Her Zaman Oyunda Olması Takımı Rahatlatır, Nefes Aldırtır. Oyuna Yön Veren Çoğu Zaman Kalecilerdiz. Ataklar Çoğunlukla Kalecide Başlar. Kaleci En Uygun Kişiye Pas Atarak Oyuna Başlarsa O Kadar Olgun Bir Atak Oluşur:)

kezban yenge

kezban yenge

Üye

Ayakları İyi Pas Yapabilen Bir Kalecinin Her Zaman Oyunda Olması Takımı Rahatlatır, Nefes Aldırtır. Oyuna Yön Veren Çoğu Zaman Kalecilerdiz. Ataklar Çoğunlukla Kalecide Başlar. Kaleci En Uygun Kişiye Pas Atarak Oyuna Başlarsa O Kadar Olgun Bir Atak Oluşur:)

Ama sıkıştı mı kaleciye olmaz ki böyle.

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Tebrikler Şampiyon, bugün futbolunuzun hakkını verdiniz helal olsun size...

haltie

haltie

Üye
Samete sormak lazım nasıl oynadı fener doğruyu söyle maçı izledin doğru konuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt