O ikinizdende namusludur şereflidir

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
O ikinizdende namusludur şereflidir
Alex'in Fenerbahçe'den sorunlu ayrılması sonrasında Başkan Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman'ın yaptığı açıklamaların etkisi devam ediyor. Özellikle Aziz Yılldırım'ın açıklama yaparken şahit olarak Samet Güzel'i göstermesi epey tepki çekmişti.

Bu tepkilerin en ilginç olanı ise Samet Güzel'in ikizi Furkan Güzel'den geldi. Furkan sosyal paylaşım sitesi instagram'da bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın altına da; "o ikinizden de namusludur, şereflidir! Namusu şerefi seçip konuştuğunda konuşacak mikrofon bulamazsınız

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Ah ah dediklerimiz çıkıyor ben kahvede konusmam böyle sen adamın namusunu şerefini ortaya atarsan böyle laflarıda hazmedeceksin.yaptıgi gerçekten çok ayıp o makama hiç yakışmiyor ama bunun adına dik durmak diyorlar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
şimdi olay ne?
Niye bu söylemde bulunmuş bu şahıs ...

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşinin namusunu şerefini ortaya koyan bir şahıs var

m542tf

m542tf

Üye
sametin orda ne işi vardı acaba başkanda portekizce konuşacakmıydı?

m542tf

m542tf

Üye

kardeşim öyle deme fenerbahçe düşmanı ilan ediverirler şimdi seni

Ben Fenerbahçeliyim başkanın orda samete; değilmi samet demesi gereksizdi. Ben başkanın sözlerine inanmayacaksam yada başkan kendi söylediklerine tasdik ettirecek birini arıyorsa orda olmasının anlamı yok.

• Beğen
Tepkiler: haltie
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İlgisi yok ...
Adam teyit ediyor söylenenleri ne var bunda ...

technoshark

technoshark

Üye
Yani şimdi bununla alakalı çiçek abbasın bir videosunu yapmışlar ama alakası yok!

Birşey varsa tasdik ettirmesinde yalnışlık olamaz, başkan diye adam kendisini tasdik ettirmeyecekmi.. Saçma birşey !

bence Aziz Başkan Doğru olanı yaptı.

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Kimse neden öyle bisey yaptı demiyor aziz yıldirim inandırıcı olmak için adamın namusunu şerefini koydu ortaya iyi yaptı falan demeyin yanlış arkadaşlar çıksa konuşsa zaten inanıcaz

technoshark

technoshark

Üye
İnanmak istemeyenler var, onun için destekçi tutmuşta olabilir.. Belki dediğin gibi yalanı için kendisine birisini de bulmuş olabilir.. Bunu zaman gösteeicek ! ;)

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Benim dediğim aziz y. Yalan söylüyor değil sonuçta samette o kulüp içinde çalışan biri onu kameralar karşısına çıkarıp öyle konuşması yakışık almadı yoksa alex yalan söylenmiştir aziz y dürüsttür ona bisey demiyor ikizinin kızdigi kardeşinin o şekilde rencide edilmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...