symbian bellede video oynatma rezilliği

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
crazynoxco90

crazynoxco90

Üye
    Konu Sahibi
symbian bellede video oynatma rezilliği
arkadaslar bugun nokia 603üme resident evil 5 filmini attim birinci part izledim ikinciyi açtiğimda flash player simgesi çikti ve oynatmadi ayni videoyu galaxy ace açiyor ama 603 açmiyor birde telefona hd video çalistiran gpu koymuslar dandik bir flv yi açmiyo uc player yukledim uyumsuz ve calismiyo smartmovie yukledim oda calismiyo nokia bu kadarmi symbiani terketti yaa insaf fp2 ye güncelledim gelen klavye ile web adreslerini bile duzenleyemiyorum

catdog136

catdog136

Üye
kapat tekrar aç flv dosyasını düzelir, ayrıca flv film mi olur? ve ayrıca sakın resident evil 5i izleme çok kötü :D

crazynoxco90

crazynoxco90

Üye
    Konu Sahibi
kapat tekrar aç flv dosyasını düzelir, ayrıca flv film mi olur? ve ayrıca sakın resident evil 5i izleme çok kötü :D

yaa arkadasim videoyu elle kere yeniden açtim ama ayni sirf film için almistim

pirenuri

pirenuri

Üye
kardeş bence senin attığın dosyada sorun vardır daha bende hiç senin dediğin gibi bi sorun ortaya çıkmadı. Git istersen android al ama o fiyattaki androidlerden pek bişi bekleme

crazynoxco90

crazynoxco90

Üye
    Konu Sahibi
çok beğeniyorum güzel film 5.filmde karakterletin çoğu var bakalim 6.si naail olacak bir türlü su umbrella yi yok edemediler

- - - Eklendi - - -

kardeş bence senin attığın dosyada sorun vardır daha bende hiç senin dediğin gibi bi sorun ortaya çıkmadı. Git istersen android al ama o fiyattaki androidlerden pek bişi bekleme

bende sasirdim açmayinca videoyu açtiğimda beyaz ekran çikiyo ve sol üst kösede flas player simgesi cikiyo cok canimi sıktı çözümü de yok nokianın çözüm bulmasını beklersek anca öte dünyada gelir

haqanguven

haqanguven

Üye
bi filmden sebep nokiayı suçluyosun.. Video oynatıcı hiç açmasa tamam ama film de sorun vardır belki başka film dene bak onda olucakmı.. Hiç nokia samsung kıyaslaması yok nokia anroid... Android bir işletim sistemidir.. Ürün değildir..

ANIL

ANIL

Admin
Mesajınızı düzenledim. Kullandığınız kelimelere dikkat edin lütfen. İyi forumlar...

Seyhan1383

Üye
Bende film açıyorum bazı filmler açılıyor bazıları ise bozuk olduğundan dolayı açılmıyorlar benimde telefonum nokia

crazynoxco90

crazynoxco90

Üye
    Konu Sahibi
bi filmden sebep nokiayı suçluyosun.. Video oynatıcı hiç açmasa tamam ama film de sorun vardır belki başka film dene bak onda olucakmı.. Hiç nokia samsung kıyaslaması yok nokia anroid... Android bir işletim sistemidir.. Ürün değildir..

tabikide suçlu olan nokia madem üst düzey donanım kullanıyo gpu gibi ona görede kullandığı sistemim bunu destekler nitelikte olması gerek kendi video oynatıcısı dışında alternatif bir video player geliştirip kullanıcılarına sunmak çok mu zor hd oyunlardan geçtim çıkmasada olur ama madem 2016 ya kadar destek verecek adam gibi versin

- - - Eklendi - - -

ayrıca izlediğim filmde hiçbir problem yok ace plusta gayet güzel çalışıyor

yaren_dede

yaren_dede

Üye
telefona uygun formatta video yüklerseniz telefonunuz gayet güzel videoları açacaktır. Uyumsuz video yükleyip burada bir sorun varmış gibi konu açmanız gereksiz.
Ben uyumlu videolari yüklüyorum ve şu ana kadar video açmama gibi bir problem ile karşılaşmadım.

SheFy

SheFy

Üye
o zaman o filmin mp4nu bulup izle. sorun yapilacak bisey yok bunda. flv videolarin bazilari sorunlu oluyor. yada xxxx.flv yerine xxxx.mp4 yaz belki acilir

crazynoxco90

crazynoxco90

Üye
    Konu Sahibi
telefona uygun formatta video yüklerseniz telefonunuz gayet güzel videoları açacaktır. Uyumsuz video yükleyip burada bir sorun varmış gibi konu açmanız gereksiz.
Ben uyumlu videolari yüklüyorum ve şu ana kadar video açmama gibi bir problem ile karşılaşmadım.

yav güzel kardeşim 360p flv videoda açmayacaksa ne işe yarar o telefon kendi video oynatıcısı açmayabilir ama ona alternatif mesela mx player gibi bir program olsa fena mı olur beim kardeşimde ace plus var 360p 480p flv mp4 her formatı açıyor mx le üstelik gpu adreno 200 broadcom bcm2763 ondan çok hızlı bir gpu

gkcll

gkcll

Üye
kesin çözüm için video baslarken 3 4 dk ileri al ondan sonra devami gelir eminim

yaren_dede

yaren_dede

Üye
yav güzel kardeşim 360p flv videoda açmayacaksa ne işe yarar o telefon kendi video oynatıcısı açmayabilir ama ona alternatif mesela mx player gibi bir program olsa fena mı olur beim kardeşimde ace plus var 360p 480p flv mp4 her formatı açıyor mx le üstelik gpu adreno 200 broadcom bcm2763 ondan çok hızlı bir gpu

yapacak birşey yok nokia böyle uygun görmüş mp4 yükleyip seyredebilirsiniz yada dediğiniz gibi tek çözüm androit bir telefon almak
konu :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt