Ünlü TV üreticisi Sharp'tan dev ekranlı telefon geliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Ünlü TV üreticisi Sharp'tan dev ekranlı telefon geliyor!
Sharp'ın telefon sektöründeki ilerleyişi yavaş ancak kararlı adımlarla devam ediyor. 5 inç büyüklüğündeki 1080x1920 ekran çözünürlüğüne sahip telefonunu duyurmaya hazırlanıyor. Son zamanlarda çıkan söylentilerin kesinleşeceğine dair bazı bilgiler gelmeye başladı.

443 ppi ekran çözünürlüğü ile TV üreticisi Sharp ekranlardaki farkını ortaya koyuyor. Burada iPhone 5'in Retina Display ekranının 326ppi olduğunu hatırlatmakta fayda var. Sharp üretimi olacak yeni ekranlar iPad mini ve büyük ekranlı Android telefonlar için de çok kullanışlı olacak ve görüntü kalitesinin artırılmasında yardımcı olacak.

Batarya
, renk dengeleri, siyah derinlikleri de Sharp'ın yeni teknolojileriyle donatılacak. Özellikleri bakımından HTC Droid Incredible X özelliklerine sahip olacağı biliniyor. Öyle görünüyor ki 5 inç boyutlardaki telefonlar artık bir standart haline geliyor. Ayrıca Sharp'ın yeni telefonu için sunduğu ekran teknolojisi, 7 inç büyüklüğündeki tabletler için de çok kullanışlı olacak.

(teknolojioku)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
:tşk: 5" çok büyük değil bence :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: ANIL
Kerim.

Kerim.

Üye
1080x1920 mi:oha:

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
MrExpert

MrExpert

Üye
5inç + 1080x1920 = mutluluk ... :)

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Ciksin Bakalim .. :)

MrExpert

MrExpert

Üye
bu ppi yi nasıl hesaplıyorduk?? :)

İyide ben ppi değerini hesaplamak için o mesajı yaZmadım zaten yazıyı okursan yukarda yazıyor Benim amacım 5inç bir ekranın 1080x1920 gibi bir çözünürlülük konması insanları mutlu eder demek istemiştim :)

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

İyide ben ppi değerini hesaplamak için o mesajı yaZmadım zaten yazıyı okursan yukarda yazıyor Benim amacım 5inç bir ekranın 1080x1920 gibi bir çözünürlülük konması insanları mutlu eder demek istemiştim :)
Harbiden eder yani fena birşey...

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye

hesaplama için yazmadığını biliyorum ama sen yazmışken merak ettim nasıl yazıldığını :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
çıksın da rekabet oluşsun yahu.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
dev ekran diyince 6" falan sandım yahu

aleranol

aleranol

Üye
aynen bende 6 falan sandım. Yalnız ben bu telefonu tutarım. 1080p ekran+4 çekirdekli s4pro+adreno 320+yine gelişmiş pureview kameralı lumianın yeni modeli gelirse ve almayan olursa yazık olur. :ehe şimdi 1080p de dahil oldu bu çok iyi. Bence 4k çözünürlük ilk önce telefonlara gelicek :kop::zuhaha:

15097

15097

Üye
Yeni iPad'in ekranını geçememişler ama bununda gideri var :P:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt