E6 Flash sonrası sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muvahhid57

Üye
    Konu Sahibi
E6 Flash sonrası sorun
Selamun Aleykum Arkadaşlar telefonun E6-00 .burdaki Adımları izleyerek telefonuma flash attım fakat forumda görmediğim bir sorunla karşılaştım ben şu an tercihler menüsünü kişiseleştiremiyorum sırayla oraya kadar ilerliyor kişiselleştir seçeneğine tıklıyorum fakat menüsü açılmıyor.Belle sürümündede Alarm kurmak istiyorum (+) seçeneğine tıllıyorum fakat oda çalışmıyor sırf bu yüzden tel downgrda yapıp anna sürümüne indirdim fakat şimdide bu sorun başıma musallat oldu.Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim bu formda telefonumla alakalı çok şey öğrendim başarılarınızın devamın diliyorum...

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Hafıza kartını çıkart tekrar flaş at eksik birşeyler olmalı ve telefon açılana kadar kabloyu çekme.

muvahhid57

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartını çıkart tekrar flaş at eksik birşeyler olmalı ve telefon açılana kadar kabloyu çekme.

Alakan için çok teşekkür ederim halis.Şimdi hafıza kartını çıkararak belle ve belle refresh sıralamasıyla telefonuma flash attım.Şu an tercihleri kişiselleşrieme menüsü açıldı ve o düzeldi fakat benim Annaya dönme sebebim olan Alarm kuramama durumu devam etmekte.Belle ve belle refresh sürümlerinde bu sıkıntım devam ediyor.Yeni Alarm eklemek için menüde bulunan (+) sembolüne dokunmatikten tıklıyoum fakat aktif olmuyor.Bu aynı şekilde ovi mağza menüsündede geçerli ordada aynı konumda olan seçenekler menüsü aktif olmuyor.Dokunmatik ekranlamı alakalı diye düşünüyordum ama giriş ekranları arasında gezinirkende aynı yere tık yapıyoruz.Flash Atmadan önce böyle bir sorun olmadığı için flasha bağlıyorum sorunumun sebebini.Derdim biraz uzun kusura bakmayın Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
dostum problem pc'de olabilir düşük ihtimal phoenixin son sürümünü indir öncelikle eskiyi kaldır tamamen sonra navifirm 1.7'yi indir fwyi en baştan indir tamamen indikten sonra tekrar flaşla dediğim gibi.

muvahhid57

Üye
    Konu Sahibi
dostum problem pc'de olabilir düşük ihtimal phoenixin son sürümünü indir öncelikle eskiyi kaldır tamamen sonra navifirm 1.7'yi indir fwyi en baştan indir tamamen indikten sonra tekrar flaşla dediğim gibi.

halis şu an elimde phonix 2012 versiyonu var.Navifirm+1,7 ilede belle refresh indirdim 11.14.0058 sürümünü ve o şekilde flash attım.Fakat gene aynı sorun var alarm kurma olayı malesef olmadı dediğin gibi hafıza kartınıda çıkarıp flash attım telefona diğer sıkıntım düzeldi fakat alarm eklemek için olan (+) tıklamam rağman hiç etkileşim olmoyor.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
phoenix 2012 var bi de 3 gün önce çıkan versiyon var hangisi yüklü ?

muvahhid57

Üye
    Konu Sahibi
phoenix 2012 var bi de 3 gün önce çıkan versiyon var hangisi yüklü ?[/QU

Phoenix Service Software 2012.24.000.48366 bende yüklü olan versiyonu budur halis.Daha yeni bir sürümü çıktıysa linkini eklermisin sana zahmet

- - - Eklendi - - -

Bu alarm olayı başka yerden Ayarlanıyosa onada razıyım :ah

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
phoenix son sürüm imzamdaki konuda var flaş atmak + cfw .... adlı konuda

muvahhid57

Üye
    Konu Sahibi
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Link bloke olmuş sanırım bende görünüyor benim üyeliğim olduğu için ama nsekiz paylaşmıştı zaten başka siteden var bulmuşsun sanırım dene bakalım

muvahhid57

Üye
    Konu Sahibi
Link bloke olmuş sanırım bende görünüyor benim üyeliğim olduğu için ama nsekiz paylaşmıştı zaten başka siteden var bulmuşsun sanırım dene bakalım

tamamen yeniden indiriyorum flash dosyalarını tekrardan yanlızca belle refreshmi atayım en son sürümle yoksa en baştan downgrade yapıp sırasıyla tekrarmı flash atayım halis ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
gerek yok direk refreshi flaşla dg gerekmez

muvahhid57

Üye
    Konu Sahibi

halis malesef sorun devam ediyor son sürüm phoenix le flash attım fakat gene aynı sorun :hmmm

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Son sürümle attın tamamda dosyaları yeniden indirdinmi?

muvahhid57

Üye
    Konu Sahibi
Son sürümle attın tamamda dosyaları yeniden indirdinmi?

evet halis tüm dosyaları indirdim 18 adet dosya indirdim emmc olanıda indirdim ve bu dosyaları en son sürümle flashladım hafıza kartınıu çıkardım ama gene aynı

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
18 adetmi :hmmm sorun burda zaten

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
navifirmi sil komple 1.7 versiyonu indir kur sen e6 dosyalarına gelince orda seçili olanları indir ayriyetten işaretleme yapma ya da işaretli olanları çıkarma.

muvahhid57

Üye
    Konu Sahibi
navifirmi sil komple 1.7 versiyonu indir kur sen e6 dosyalarına gelince orda seçili olanları indir ayriyetten işaretleme yapma ya da işaretli olanları çıkarma.

malesef halis gene sorun devam ediyor anlamadım gitti :(

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Peki bu sorun Annada mevcut mu ? Birde E6 kullanıcılarında var mı biliyor musun ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt