[Aigrind Co Ltd] Warspear Online v3.01(0) UnSigned

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
[Aigrind Co Ltd] Warspear Online v3.01(0) UnSigned
NOT: sertifika süresi 13.10.2012 de dolmuş bu yüzden oyun artık unsigned olarak geçiyor. Kurabilmek için ya teli hacklemelisiniz ya sertifika almalısınız yada telefonun tarihini 13.10.2012 den bikaç gün öncesine alıp kurmalısınız kurulumdan sonra tarihi normale getirebilirsiniz.

Warspear Online - Bu cep telefonları için bir çapraz platform mobil online oyun (MMORPG) 'dir. Oyuna gitmek, macera ve oyun yeteneklerini tam olarak, kendi geçmişi ile eşsiz bir oyun dünyanın içine atılmak olacaktır. Burada dünyanın her yerinden oyuncular, keyifli toplantılar, savaşta kontrol yeni ve güvenilir arkadaşlar ile iletişimi bulacaksınız. Çeşitli akıllı telefonların yetenekleri için optimize Renkli grafikler, size "gerizekalı" ekranı olmadan oyun keyfini çıkarmanızı sağlar. Karakterinizi oluştururken, cinsiyet, hizip ve sınıf, ancak saç kesimi ve saç rengi değil sadece seçmek ve oyun karakteri sırasında da onun görünümünü değiştirmek farklı şeyler ve silah alır, olabilir. (Gibi sıra tabanlı savaş sistemleri aksine) gerçek zamanlı olarak savaşmak için izin Yoğun oyun, sizi şımartmak ve sürprizler ve tehlikelerle dolu Warspear Online dünyasına atılmak için bir fırsat vermek sağlar. Tüm bu akıllı telefonlar için mobil online oyun geliştirme uygulanmamıştır modern teknolojilerin kullanımı ile mümkündür. Özellikler: Klasik fantezi türünde * Oyunu; * Renkli grafik ve orijinal oyun dünyası; * Oyun karakterleri Farkı ve mutlaka derleme bağlı olarak, karakterinizin görünümünü değiştirerek, kendiniz için bunları özelleştirmek için yeteneği; Yoğun oyun gerçek zamanlı olarak heyecan verici kavgalar üzerinde inşa; * Diğer oyuncularla Ticaret; Çok oyun sohbet yoluyla * İletişim; Co-op oyun görevler için gruplar oluşturmak için * yeteneği; * Oyun dünyasının durumu hemen hemen her yere taşınabilirliği. Yenilikler: Oyuncular seviye 14-20 için tasarlanmıştır tecrübesi ile zorlu ve heyecan verici bir iş yapmak için tamamen yeni bir bölge "Norlantskie Marsh" keyfine varacaksınız. Bu, tüm şans ve beceri, kendi grubu ile sadece müzakere becerisine bağlıdır, ama aynı zamanda 90 lokasyonda topraklarında düşmanları ile ortak bir dil bulmak için. Ejderha, Marsh korkunç bir ürünün kardeşi - yeni patron, Hydra için kullanılabilir olacak. Ayrıca, oyuncu grubunda ve engin Irselnorta Astral Labirent'te patronların öldürülmesi değil, bir arayış ödül üst düzey vites 13-18 seviyeleri alma şansına sahip olacaklar. Değişiklikler: - Adalarda Geliştirilmiş grafikler - Arkadaş girme konusunda uyarı etkinleştirmek / devre dışı bırakmak için Seçenek - Labirent günlük görevleri için daha yüksek seviyedeki oyuncular için iksiri Değiştirildi - Günlük bir personel kristalleri Kaldırılan bir Paladin sunulur ve bir Death Knight - Günlük Hediyeler tek elli topuz kristalleri (Astral) ve mızrak (koyu) Eklendi - Mucizeler Çadır tek elli topuz kristalleri (Astral) ve mızrak (koyu) Eklendi - 2,2-2,4 doğru gelen tek elli topuz saldırı hızı Sabit - Dothan ile ilgili karakter türlerini değiştirmek için Bitti 1) nat ile Temizleyici. Astral tarafından 2) nat ile Böcekler. aya Nat 3) Poison Spit. Darkness tarafından Nat 4) Sifon Yaşam. Darkness tarafından - Paladin: patron beceri "adalet pranga" olasılığını artırın - Mage: patron beceri "Hayali zinciri" olasılığı arttı - Necromancer: patron beceri "Fatal Vizyonu" olasılığı arttı - Irselnorte üzerine meyhanede 14 karakter ve 16 seviyeleri için sarf malzemeleri (gıda) eklendi - Yeni oyun norlantskie rünleri ve kristaller seviyesi 16 vardır - Birçok hata

düzeltmeleri ve geliştirmeler

• Beğen
Tepkiler: Grand63 ve jatvalca

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: najanaja
jatvalca

jatvalca

Üye
kardeşim nerelerdesin yahu özlettin kendini
emeğe saygı sunalım henem

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Teşekkürler abi :)

• Beğen
Asteroid9

Asteroid9

Üye
:tşk: eline emeğine saglık :oke:

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

• Beğen
.Kerasus.

.Kerasus.

Üye

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim nerelerdesin yahu özlettin kendini
emeğe saygı sunalım henem

buralardayım :) kendime widget yapmakla uğraşıyodum ondan pek sesim soluğum çıkmadı :) nihayet bitirdim :) rica ederim kardeşim.

- - - Eklendi - - -

Teşekkürler abi :)

rica ederim kardeşim.

- - - Eklendi - - -

:tşk: eline emeğine saglık :oke:
rica ederim

- - - Eklendi - - -

:rica:

rosedaled3

rosedaled3

Üye

• Beğen
Remember Me

Remember Me

Üye

• Beğen
Grand63

Grand63

Üye
Eline saglık int. paketim olsun deniyecem :D

m...z...

m...z...

Üye
teşekkürler oyundaki adım.(semerkand) yardımcı olabilirim bilginize

emin07

emin07

Üye
kardes signed diyosun ama n8 im süresi geçmiş sertifika diyor ne yapmak lazım

rebel_hacker

Üye
dungeon bozması bir oyuna benziyor. Neyse emeğine sağlık

• Beğen

dogan96

Üye
c6 01 sertifika geçmiş hatası geliyor kardeşim bi çözüm varmı

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
kardes signed diyosun ama n8 im süresi geçmiş sertifika diyor ne yapmak lazım

2 gün öncesine kadar signed tı :) ben tarihe bakmadım kontrol ederim dosyaları hep. şimdi bida baktım sertifika sonu 13.10.2012 ymiş yani sertifikası bitmiş kısa wermişler sertifikayı kurabilmen için ya teli hackleyeceksin ya kendine sertifika alacaksın yada en kolayını söyliyim telefonun tarihini 13.10.2012 den bikaç gün öncesine al yine kurulur kurduktan sonra tarihi normale alabilirsin :oke:

- - - Eklendi - - -

dungeon bozması bir oyuna benziyor. Neyse emeğine sağlık

rica ederim.

- - - Eklendi - - -

c6 01 sertifika geçmiş hatası geliyor kardeşim bi çözüm varmı

bi üst msj da açıkladım yapılması gerekenleri :oke:

- - - Eklendi - - -

konu düzenlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...