ReSimlerim KAYBOLDU öneri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
ReSimlerim KAYBOLDU öneri
moralım cok bozuk
benım ıcın kıymetlı olan degerı cok buyuk resımler püf gıttı
fotograf makınemden pcye attım dosyaya yukleyıp ordan da flasıma attım
flasa attıktan sonra klasörü sıldım gerı dönusup kutusunu da bosalttım
aradan bıraz zaman gectı flasımı taktım
resımler var ama gösterılemıyor dıyor
wındows fotograf göruntuleyıcı fotoğraf görüntüleyici bu resmi açamıyor desteklemıyor dıye
farklı türlü de actım bırlıkte acta yaptım yok olmuyor acılmıyor
recuvadan aklıma gelebılcek buldugum butun programları yukledım yıne yok taramaktan bıktım
onlar cok degerlı ya
napcam ben
bırı yardımcı olabılırmı :(

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
sistem geri yüklemeyi dene

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
denedım olmadı baska :/

u_cosar

u_cosar

Üye
Recuva diye bir program vardı onunla silinenler geri gelebiliyor diye biliyorum şansını dene

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
maxirabit

maxirabit

Üye
Dosya bozuk yada hatalı gibi birşey yazıyorsa destekleme yönünde değişiklikler yapılacakta ama tabi veri kaybı olduğu için biraz zor olur:)

• Beğen
Barış Grc

Barış Grc

Üye
Sistem geri yükleme pek işe yaramaz bu durumda.

- - - Eklendi - - -

Sistem geri yükleme pek işe yaramaz bu durumda.

• Beğen
Tepkiler: Teom@n ve Tuba.Erva
CABBAR

CABBAR

Üye
Programlar var shift+del yapsan dahi geri yükleyebiliyorsun bazı belgeleri. Nasıl kullanıldığı hakkında fikrim yok. Eğer gerçekten çok önemli ise bi arkadaştan duymuştum hard diskini gönderiyorsun istediğin bilgileri geri yüklüyorlar. Ne kadar doğru bilmiyorum. Araştırabilirsin

• Beğen
abandonware

abandonware

Üye
sorun flash diskini güvenli kaldırmadığından dolayı birden yok olan güç flashını etkilemiş olabilir veya ntfs dosya sisteminin kopyalama bittikten sonra dahi haladaha kopyalama yaptığından haberin olmayabilir.. sonuçta get my files gibi bir yazılımla pc'yi taratmak işe yarayabilir.. fotoları kopyaladıktan sonra sistem geri yükleme almadıysan sistem geri yüklemeyi unut, hiç bir işine yaramaz hatta sistemi geri yüklediysen takrar onu açıp "eski haline dön" deyip yüklemeyi geri alki, taratacağın dosyaların mft girdilerine zarar gelmemiş olsun..

• Beğen
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
dedıgınızden hıcbısey anlamadım
ama sanırım öyle oldu
yanı flasa attım cıkardım
resımler var ama acılmıyor
tam kopyalama gerceklesmedı heralde yaa :(
bıde bugun flasımdakı dger resımlerde aynı hatayı verdı gösterılemıyor deıd
daha önce acılan resımlerde
pcmde mı sorun anlamadm
yarın ınternet kafeye gıdıp bıde ordan bakcam
olmadı fotografcıya getır bıle dyen oldu onlarn prgramları olur dye
o flasımdakı resmı nasl kurtarablrkı
sorun flash diskini güvenli kaldırmadığından dolayı birden yok olan güç flashını etkilemiş olabilir veya ntfs dosya sisteminin kopyalama bittikten sonra dahi haladaha kopyalama yaptığından haberin olmayabilir.. sonuçta get my files gibi bir yazılımla pc'yi taratmak işe yarayabilir.. fotoları kopyaladıktan sonra sistem geri yükleme almadıysan sistem geri yüklemeyi unut, hiç bir işine yaramaz hatta sistemi geri yüklediysen takrar onu açıp "eski haline dön" deyip yüklemeyi geri alki, taratacağın dosyaların mft girdilerine zarar gelmemiş olsun..

- - - Eklendi - - -

Recuva diye bir program vardı onunla silinenler geri gelebiliyor diye biliyorum şansını dene

recuvanın dısında 11e yakın program yukledım desem?
yok hıcbırı etkılı olmadı malesef

- - - Eklendi - - -

Dosya bozuk yada hatalı gibi birşey yazıyorsa destekleme yönünde değişiklikler yapılacakta ama tabi veri kaybı olduğu için biraz zor olur:)

hıc mı sansım yok :(

• Beğen
Tepkiler: abandonware
abandonware

abandonware

Üye
zannedersem fotolara dadanan bir virüs bilgisayarını işgal etmiş vede tüm jpg uzantılı dosyalara şuan zarar veriyor gibi bir his var içimde.. virüs olup olmadığını anlamak için, dvd den foto kopyalamaya çalış veya bilgisayarında zaten var olan resimlere erişmeyi dene bence.. ayriyeten bozulan resimlerden birkaç numune gönderirsen belki yardımcı olabilirim..

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
zannedersem fotolara dadanan bir virüs bilgisayarını işgal etmiş vede tüm jpg uzantılı dosyalara şuan zarar veriyor gibi bir his var içimde.. virüs olup olmadığını anlamak için, dvd den foto kopyalamaya çalış veya bilgisayarında zaten var olan resimlere erişmeyi dene bence.. ayriyeten bozulan resimlerden birkaç numune gönderirsen belki yardımcı olabilirim..

icindeki his gercek oldu:( flasima virus bulasmis sanirim pcme de
yardimci olablrmsn .cok sevinirim gercekten.

Teom@n

Teom@n

Üye
Sistem geri yukleme bu konuda hicbir ise yaramaz. Kullanici dosyalari ve belgeler uzerinde bir degisiklik yapmaz tamamen adindan da anlasilacagi gibi sisteme yonelik ileri yada geri yukleme yapmak amaclidir.

- - - Eklendi - - -

Fotograflarin oldugu medyalari Handy recovery isimli programla taramani tavsiye ederim.

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
tesekkur ederim ama onu da denedim digerlrriyle birlikte.flasimda pcmde virus dolunca herseyi tamamen temizleyip sildim.anlycagnz püf uctu hepsi saglik olsun.tesekkur ederim herkese

avdan94

Üye
Selamun Aleykum, Arkadaşlar şöyleki deli olmak üzereyim, Adcanced systemcare yükledim herşey güzel kullanıyorum tara onar alet çantasındaki şeyleride kullandım hepsini, ve facebooka girdğimde ilginç bir sorunla karşılaştım yani fotoğraflarda ileri geri yapamıyorum, tıklıyorum ama basmıyor işlemiyor, profil resmi kapak fotoğrafı değiştiremiyorum, ve uzun yazılarda devamını göre tıklayınca herhangi birşey yapmıyor Chromeyi sildim yükledim yine olmadı bilen anlayan varsa yardımcı olsun lütfen kafayı yiyeceğim yoksa tıklıyorum işlemiyor..

abandonware

abandonware

Üye
Selamun Aleykum, Arkadaşlar şöyleki deli olmak üzereyim, Adcanced systemcare yükledim herşey güzel kullanıyorum tara onar alet çantasındaki şeyleride kullandım hepsini, ve facebooka girdğimde ilginç bir sorunla karşılaştım yani fotoğraflarda ileri geri yapamıyorum, tıklıyorum ama basmıyor işlemiyor, profil resmi kapak fotoğrafı değiştiremiyorum, ve uzun yazılarda devamını göre tıklayınca herhangi birşey yapmıyor Chromeyi sildim yükledim yine olmadı bilen anlayan varsa yardımcı olsun lütfen kafayı yiyeceğim yoksa tıklıyorum işlemiyor..

e konu açsana :hmmm

- - - Eklendi - - -

tesekkur ederim ama onu da denedim digerlrriyle birlikte.flasimda pcmde virus dolunca herseyi tamamen temizleyip sildim.anlycagnz püf uctu hepsi saglik olsun.tesekkur ederim herkese

o resimleri unut bence ): artık yapabilecek birşey yok gibi, dosyaları geri dönüştüren yazılımlar silindikten birkaç gün sonraki dosyaları kurtarmada başarısız oluyorlar.. kısaca o resimlerden birini rapid'e yüklersen yardımcı olabilirm dediğim gibi.. ayrıca pc'yi norton ile taratmak gelecek resimler için iyi bir çözüm olabilir :ok2:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt