S3 fabri çıkışı yapmak ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
skyhanb

skyhanb

Üye
    Konu Sahibi
S3 fabri çıkışı yapmak ?
Arkadaşlar ben daha öncede sormustum, şu root ile çakma imei yapıldığı için yazılım güncelleyememe sıkıtısından. Ve bu konu ile ilgili cok arastırdım ve benim gibi cok madur var bir kere imei atıldığı için artık pasaport kaydı dahi yapsanız rootu kaldırınca şebeke kayboluyor yani imei de yalan oluyo... Bi tane dosya buldum I9300XXALF2_I9300ODDALF1_INU.zip | 749.5 MB s3 için acaba bunu yüklesek cihaz tamamen ilk çıkış gibi olur mu zaten pasaport kaydımda var ne düşünüyorsunuz bilgisi deneyimi olan lütfen yazsın. Şimdiden cok teskler.

TheMadness

TheMadness

Üye
Arkadaşlar ben daha öncede sormustum, şu root ile çakma imei yapıldığı için yazılım güncelleyememe sıkıtısından. Ve bu konu ile ilgili cok arastırdım ve benim gibi cok madur var bir kere imei atıldığı için artık pasaport kaydı dahi yapsanız rootu kaldırınca şebeke kayboluyor yani imei de yalan oluyo... Bi tane dosya buldum I9300XXALF2_I9300ODDALF1_INU.zip | 749.5 MB s3 için acaba bunu yüklesek cihaz tamamen ilk çıkış gibi olur mu zaten pasaport kaydımda var ne düşünüyorsunuz bilgisi deneyimi olan lütfen yazsın. Şimdiden cok teskler.

Pasaporta kayıtlıysa niye imeiyi değiştirdin ki?

skyhanb

skyhanb

Üye
    Konu Sahibi
hayır yurt dısı geldi iemi olmadan acmıyor bu cihaz pasaportu sonradan yaptık !

TheMadness

TheMadness

Üye
İmei işleri biraz sakat

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
dostum şuan benim kardeşimin teldede çakma imei var bizde bunu pasaporta kayıt ettirecez ama sen şebeke kaybolur filan demişsin neden acaba?

emreilhans

emreilhans

Üye
Çakma imeili s3'e yazılım yüklerseniz imei'niz uçar. Yenisini çaktırmak zorunda kalırsınız.

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
one x alsaydın böyle olmazdı :cool :ehe :ehe :ehe :ehe

hatkohdy

Üye
uygulama nasıl indiricez bu siteden

SilentOne

SilentOne

Üye
htc leride rootlamak ölümmüş ole duydum hatta rom atmak deveye okyanus atlatmakmıs oyuzden one x alabilirmissin

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
htc leride rootlamak ölümmüş ole duydum hatta rom atmak deveye okyanus atlatmakmıs oyuzden one x alabilirmissin
yok aslında kolay..ama kullanıcılar dikkatsiz davranıp çin işkencesi çektiriyor kendi kendilerine..

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
bende one x var hiç root yapmadım anlamam o işlerden root room overlock falan hiç anlamam :)

skyhanb

skyhanb

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi bu konuylla ilgili arıza diye bi arkadas bayagı ugrasmıs odin le birseyler yüklüyorsun bayagı işlemler yapmıs mevzuyu çözmüş ama denemedim deneyip paylaşırım çünkü bu prob yaşıyan çok kişi var bilgisi olanda lütfen paylaşsın..

- - - Eklendi - - -

dostum şuan benim kardeşimin teldede çakma imei var bizde bunu pasaporta kayıt ettirecez ama sen şebeke kaybolur filan demişsin neden acaba?

Dostum şöyle söyliyim olayı farklı anladın karısık zaten :) pasaporta kaydersin ama bosa yapma derim zaten çakmasıyla aynı sey keske caktırmasaydın imei kendi imei sini pasaporta kaydedip root attırmadan kulansaydın . Sıkıntı şu yazılım güncelleme rahat yapamıcaksın root mevzuları falan karısık işlemlerle yapılıyo oda kesin değil...

TheMadness

TheMadness

Üye
spt box ile eski imei repair edilirse olabilir bu samsungun önlem sistemi modem değişince 2 yerden okuyor birbiriyle eşleşmiyorsa rastgele sayılar çıkar.

SilentOne

SilentOne

Üye
samsunga gore mekasatli ya arkadas dedi cihazi rootla one s i 1 saate anca caktim yaptim kolay da mantiqini anlamak zor ya bide htc dewolopere flen baqlaayacaksin dimi sonra garanti iptal flen mis:-)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt