telefonunu teleservice gönderen varmı

Sponsorlu Bağlantılar

hzl0106

Üye
    Konu Sahibi
telefonunu teleservice gönderen varmı
arkadalar ben telefonum arızalandığı için teleservice ankara şubesine götürdüm. bana internetten takip edin dediler bende internettten takip ediyorum fakat eylül ayının 19'unda verdim ve 1 haftadır güncel yazılım yüklendi felan yazıyor durum bilgisi olarakda son test aşamasında diyor. kaç hafta oldu ama hala tes aşamasında şeklinde bilgivar. telefonla arıyorum açan yok. yardımcı olacak varmı bukadar test aşaması çok değilmi. bide 10iş günü oldu ve bana aynı özelliklerde telefonum yapılana kadar kullanmam için telefon verilmesi gerekmezmi ?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
bazen güncellemiyorlar ekranı.gidip sorabilirsin telefonun durumunu.acmazlar Telefonu klasik teleservice tripleri.

meme4

meme4

Üye
0216 alan kodlu numarasını ara sor bilgi verirler

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
bekle arkadaşım bekle. Tam 1 ay beklersin sonunda verirler. Emin ol tam 1 ay 19 yada 20 ekimde alırsın

- - - Eklendi - - -

boşuna arama yapma bulamazsın kimseyle konuşamazsın. Başka bi telefonda vermezler. Benim başıma geldi ordan biliyorum.

hzl0106

Üye
    Konu Sahibi
ya adamlar yapıldı fakat şuan test ediliyor yazıyor ama yinede o kadar uzun sürermi

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
sürmemesi lazım bence uzak değilsen git öğren.yüzyüze konuşmak daha iyi sonuç verir.

meme4

meme4

Üye
benim telefon test aşamasında 2 ay bekledi.

hzl0106

Üye
    Konu Sahibi
tamamda 1 aydan uzun sürerse yeni telefon vermek zorundalar nasıl 2ay oluyo

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Ben c6-01 kırmızı tuşu bozuk die teleservice e yolladım adamlar sadece yazılımı yeniden yükleyip tam 25 gün sonra bana geri yolladılar. Ayrıca arka kapak ve hafıza kartının da olmadığını kağıda yazmışlar ben kutusuyla ne var ne yok takım yolladım kutuda ezik bi şekilde elime geçti aradım şikayet ettim tekrar yollayın diyorlar yollasam ne olacak 25gün sonra ekranın içi 5 karış toz ile geri gelecek değmez büyük bi sorun olmadıkça yollamayın derim.

pirenuri

pirenuri

Üye
teleservice e vermeyin arkadaşlar kendi kvk sına versene ankara da çok şubesi var kvknın

msy2017

msy2017

Üye
2 kere gönderdim benimkide kargo aşamasında 4 gün beklemişti sitesinden şikayet ve öneriler kısmından e mail attım sonra iki üç gün içinde geldi.

bayon

Üye
telefonun ne sornu vardı ??

BaySerkan

BaySerkan

Üye
Teleservice mi?Allah'a yakın bana uzak olsunlar bir daha onlara telefon vermekmi telefonu kırarım daha iyi..

benmybbc

Üye
lanet olsun o teleservice'e n8 imi yazin basinda yolladim telefon 1 ay sonra kargolandi , sakin yollamayin. Garantisi bittiyse getir ebaydan ekrani takiver ;)

habbuj

habbuj

Üye
hiçbirşey bildikleri yok telefonu gönderiyorum gönderdiğim gibi geri Geliyo. 3 defa gönderdim 3ünde de sorunlarını halledemediler

msy2017

msy2017

Üye
telefonun ne sornu vardı ??

ilk aldığımda ekran sorunluydu gönderdim değiştirdiler sonra şarj girişini kırdım ücretli onarım talebi ile gönderdim ücretsiz yaptılar.hiç sorun yaşamadım allaha şükür.

habbuj

habbuj

Üye
nokia c6-01 telefonumu gönderdim 50 gün oldu hâlâ gelecek. Allahtan bugün kargodan aradılar 2 güne elinizde dediler yoksa mahkemeye gidiyodum. C6-01 in sorununu çözemeyince sıfırıyla değiştiriyorlar değişim cihazıda nokia 701 oldu :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
keşke gelmesini beklemeyip tüketici hakem heyetine gitseydin..50 gün olmuş yasal süre çoktan aşılmış..para iadesi veya sıfır 701 ile değişim yapardın :)