5800 kolay hack kesin çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

goralland55

goralland55

Üye
    Konu Sahibi
5800 kolay hack kesin çözüm
Merhaba arkadaşlar forumda bu hack yöntemi var ancak verilen bir dosyayı sertifikalayıp yüklemek istiyor ben bu CertHack_Installer.sis dosyasını sertifikala dim ancak bundan sizinde faydalanmanizı istiyorum Hack siz telefon kalmayacak.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bymen07, memili54, gunes0233 ve 2 diğerleri

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Merhaba arkadaşlar forumda bu hack yöntemi var ancak verilen bir dosyayı sertifikalayıp yüklemek istiyor ben bu CertHack_Installer.sis dosyasını sertifikala dim ancak bundan sizinde faydalanmanizı istiyorum bu dosyayı bir konu açıp yüklemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim ben mobil den giriyorum maxicep e lütufen bir yardımcı olursanız Hack siz telefon kalmayacak

mobilden dosyayı upload ediniz sonrasında test edilip eklenti içine alınır. başka konu açmayınız.

goralland55

goralland55

Üye
    Konu Sahibi
tesekkuller ancak buna yetkim varmı

goralland55

goralland55

Üye
    Konu Sahibi
işte link buradan indirip telefonunuzu kolayca hackleyebilirsiniz http://qfs.mobi/f240910

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
işte link buradan indirip telefonunuzu kolayca hackleyebilirsiniz

Teşekkürler deneyen arkadaşlar yorum belirtirler.Ben 1.mesaja linki ekledim.:oke:

goralland55

goralland55

Üye
    Konu Sahibi
tesekkuller maxicep tesekkuller nextman kardeş

• Beğen
Tepkiler: Nextman

KARTALBEY09

Üye
şimdi ben bunu indirdim direk içine mi atacağim telefonun acil yardım

goralland55

goralland55

Üye
    Konu Sahibi

Yok kardeş zip dosyasını xplore ile aç içindeki txt dosyasını aç gerekli bilgiler orada var ama ben sana kısaca anlatayım zıp dosyasını aç xplore ile ardından CertUpdater.sisx bu dosyayı iki defa yükle ardından CERTHACK_INSTALLER.SiGNED.SIS bu signed dosyayı yükle menüde hackIt diye mavi ikon lu bir program çıkacak üzerine tıkla hacking securryfull yazısı çıkana kadar bekle bu yazı çıktıktan sonra artık tel hacklı signed programları sınırsızca yükleyebilirsın telefonu hacklemeyi başarabilirsen burada bildirmeyi unutma ben bu yöntemle hackledim ve çok memnunum

- - - Eklendi - - -

Yok kardeş zip dosyasını xplore ile aç içindeki txt dosyasını aç gerekli bilgiler orada var ama ben sana kısaca anlatayım zıp dosyasını aç xplore ile ardından CertUpdater.sisx bu dosyayı iki defa yükle ardından CERTHACK_INSTALLER.SiGNED.SIS bu signed dosyayı yükle menüde hackIt diye mavi ikon lu bir program çıkacak üzerine tıkla hacking securryfull yazısı çıkana kadar bekle bu yazı çıktıktan sonra artık tel hacklı signed programları sınırsızca yükleyebilirsın telefonu hacklemeyi başarabilirsen burada bildirmeyi unutma ben bu yöntemle hackledim ve çok memnunum

ramox67

Üye
bu oyunlar nasıl indiriliyo

tlghncvk

Üye
Kardeş CertUpdater.sisx bu dosyayı iki defa yükle derken yani bu dosyayı telefona iki keremi yükleyim?

tlghncvk

Üye
Kardeş CertUpdater.sisx bu dosyayı iki defa yükle derken yani bu dosyayı telefona iki keremi yükleyim?

Azadijan

Üye
Arkadaşım niye eksik anlatım yapıyorsunuz. adım adım anlatsanız bizde yapsak olmazmı. mesela CertUpdater.sisx bunu iki kez kur diyorsun ikinci kurulumda üzerine yazıyor. Sonra CERTHACK_INSTALLER.SiGNED.SIS dosyasını yükleyin demişsin. Onu yüklerken sertifika kısıtlıyor yüklenemedi diyor.. Ne yapıcaz şimdi yardım eder misin. teşekkürler...

goralland55

goralland55

Üye
    Konu Sahibi
aynen öyle iki defa yükleyin
Üzerine yazılsın

- - - Eklendi - - -

Arkadaşım niye eksik anlatım yapıyorsunuz. adım adım anlatsanız bizde yapsak olmazmı. mesela CertUpdater.sisx bunu iki kez kur diyorsun ikinci kurulumda üzerine yazıyor. Sonra CERTHACK_INSTALLER.SiGNED.SIS dosyasını yükleyin demişsin. Onu yüklerken sertifika kısıtlıyor yüklenemedi diyor.. Ne yapıcaz şimdi yardım eder misin. teşekkürler...

Ben bu yöntemle telefonu hackledim hatta telefona defalarca format attıktan sonra hack programı siliniyo bu yüzden bende her format sonrası bu yöntemle hackliyorum programi kendi telefonuma özel sertifikalasam bu kısıtlamayı yapardı ancak ben bilgisayardan cer ve dosyalarını kullanarak sertifika programi ile sertifikaladım uygulama ayarların ile oyna birde öyle dene

btn.ynk

Üye
teli hacklıyınca noluyo

millerci1980

Üye
bu programı yükleyenler virüslü mü değil mi başlarına bişi geldi mi paylaşabilir mi acaba?

birde forumda genel olarak kabul görmüş en iyi hackleme rom patcher konusu hangi başlıktadır? cfw yüklemekten vazgeçicem heralde hackleme olayına gireceğim. yardımlarınızı bekliyorum. link de verseniz forum içinde olur. ben arıyorum ama deneyim eksikliğinden hangisi uygulamada kolay ve işe yarar bilmiyorum.

millerci1980

Üye
CertUpdater.sisx i yüklüyorum. 2 değil defalarca denedim. tel i aç kapa denedim. ne zaman CERTHACK_INSTALLER.SiGNED.SIS i yüklemeye çalışıyorum sertifika kısıtlıyor yüklenemedi diyor.

kısaca bu 2 kez yükleme olayı çalışmıyor.

smile52

smile52

Üye
CertUpdater.sisx i yüklüyorum. 2 değil defalarca denedim. tel i aç kapa denedim. ne zaman CERTHACK_INSTALLER.SiGNED.SIS i yüklemeye çalışıyorum sertifika kısıtlıyor yüklenemedi diyor.

kısaca bu 2 kez yükleme olayı çalışmıyor.
aynı hata bende de var nasıl olacak kardeş

Üst Alt