lumia 920

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
lumia 920
lumıa 920 sanırım baya bı telefona kafa tutacak..[video=youtube;0FOK0_cKEWo]http://www.youtube.com/watch?v=0FOK0_cKEWo[/video]

rusyada suan 25000 ruble 1500tl ..

acuxx

acuxx

Üye
burda 1800 1900 aralığında olur herhalde :(

papakudioflu

papakudioflu

Admin
lumıa 920 sanırım baya bı telefona kafa tutacak..[video=youtube;0FOK0_cKEWo]http://www.youtube.com/watch?v=0FOK0_cKEWo[/video]

rusyada suan 25000 ruble 1500tl ..

24990 ruble. :D 1440 tl yapiyor. Türkiye fiyati da 1500-1600 olur gibime geliyor. Ama 1700 olursa da bu parayi da hakeder bu cihaz.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
aynen abi ve şu var bunlar önsipariş fiyatı cihaz
ıktıktan sonra satışta yine düşer biraz,avrupa fiyatlarıyla kıyaslamamak lazım.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
dığer ulkelerı bılmemde rusyada nokıa ucuz turkıyeye gore yada benım bulundugum bolgede ucuz gecen sene baktıgımda n8 14000 rubleydı 800 850 fılan ben tr de almısdım 1350 tl ye .. ama bu telefonu ılk gordum telefon bayısınde bı kurcalamam lazım lumıa 900 ıstıordım ama ıcımden bı ses bekle bekle dıodu :) bu telefon alınabılır gıbıme gelıyor )

papakudioflu

papakudioflu

Admin
rusyada belli bir iki yerde telefonlar ucuz oluyor. Adlarini hatirlayamiyacam şimdi. Onun dişinda bu telefonu herhangi bir yerde gorme ihtimalin yok şu anda yoksa ben mi yanliş anladim.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
rusyada belli bir iki yerde telefonlar ucuz oluyor. Adlarini hatirlayamiyacam şimdi. Onun dişinda bu telefonu herhangi bir yerde gorme ihtimalin yok şu anda yoksa ben mi yanliş anladim.

ama 920 yi gördüm demiyor zaten :hmmm

matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
burdan bakabılırsınız arkadaslar bızım nokıa.com.tr adresımızde bu ılan yok yanı 920 yok 808 var

papakudioflu

papakudioflu

Admin
nasil yani tikladigim anda lumia920 fatboyun ustunde kuzu gibi yatiyordu nokia com ru adresinde.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bende de lumialar açıldı :hmmm

matchless

matchless

Üye
    Konu Sahibi
com.tr uzantısında ben lumıaları goremıorm turkıye web sıtesınde. yanı turkıyede satısa sunuldumu bılmıyorm ama

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
com.tr uzantısında ben lumıaları goremıorm turkıye web sıtesınde. yanı turkıyede satısa sunuldumu bılmıyorm ama

sunulmadı ama sitede cihazlar var.

- - - Eklendi - - -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt