Elegant DG Belle (New Style) 3.0.5 by Crystal Design Studio Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Elegant DG Belle (New Style) 3.0.5 by Crystal Design Studio Unsigned
Değişiklikler

- 4x5 eksik grubu klasörü menüde ızgara eklendi
- Önceki entegre bazı simgeler (standart ve üçüncü taraf) Değiştirildi
- Üçüncü parti uygulamalarla yeni simgeleri bir çift eklendi
- Birçok küçük değişiklikler

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: asigsasi, OttomaN TigeR ve yaren_dede

yaren_dede

yaren_dede

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: najanaja
tempestshine

tempestshine

Üye
Teşekkürler :)

• Beğen

rajaki

Üye
Thanks for the upload. But I am having problem in installing this theme. My phone is hacked.

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: najanaja ve Violonist

Violonist

Üye
  • Beğen
Tepkiler: najanaja ve OttomaN TigeR
okin

okin

Üye
Thanks for the upload. But I am having problem in installing this theme. My phone is hacked.
...your welcome your advice but that ıs the forum rulls please do not wrote any englısh word over here mate...ı hope you wıll understand that..used google translate or etc...regards...

- - - Eklendi - - -

arkadslar kısacası ıngılzce cevap yazarak forum kurallarını ve ıngilizce yerıne google cevırıcı yada daha baska bır cevırıcı kullanması gerktıgını kıbarca acıkladım...bu arada tema gercekten yuklenmıyor sayın moderatorlerımızın bılgısıne...saygılar...

• Beğen
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Teşekkürler :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

rica ederim

- - - Eklendi - - -

rica ederim

- - - Eklendi - - -

rica ederim dosya değişti tekrar dene artık sorunsuz :oke:

- - - Eklendi - - -

English is not prohibited in the forum? :hmmm

- - - Eklendi - - -

Teşekkürler abi.

rica ederim kardeşim. Bilgilendirme için teşekkürler :)

- - - Eklendi - - -

...your welcome your advice but that ıs the forum rulls please do not wrote any englısh word over here mate...ı hope you wıll understand that..used google translate or etc...regards...

- - - Eklendi - - -

arkadslar kısacası ıngılzce cevap yazarak forum kurallarını ve ıngilizce yerıne google cevırıcı yada daha baska bır cevırıcı kullanması gerktıgını kıbarca acıkladım...bu arada tema gercekten yuklenmıyor sayın moderatorlerımızın bılgısıne...saygılar...

kusura bakmayın ben direkt bulduğum gibi paylaştım sonuçta paylaştığım herşeyi denemiyorum sorun olduğu sölenirse deniyorum haklısınız dosya sorunluymuş. Başka yerden bulup tekrar upload ettim konuyu düzenledim bu sefer denedim sorunsuz kurulmaktadır.

- - - Eklendi - - -

rica ederim.

asrabi

asrabi

Üye
teşekkürler

• Beğen

Violonist

Üye

- - - Eklendi - - -

temayı siscontent ile parçala tekrar bbirleştir yükleniyor. Bilmiyorsanız konu sahibi yapsın paylaşabilir... ben bu şekilde yükledim

okin

okin

Üye
temayı siscontent ile parçala tekrar bbirleştir yükleniyor. Bilmiyorsanız konu sahibi yapsın paylaşabilir... ben bu şekilde yükledim
...sizce bu forumdakı herkes sıs content ın ne oldugunu bılıyormu...???ılerı duzey kullanıcıyla yenı baslayan arkadslar farklı bunu bılmenız gerkır bence...

Violonist

Üye

rica ederim

- - - Eklendi - - -

bi üstteki yorumumu okumamışsın sanırım :) konuyu düzenledim başka bi yerden buldum denedim sorunsuz yükleniyor artık parçalamaya gerek yok :oke:

evet üstteki yorumu okumamıştım. :islik

- - - Eklendi - - -

...sizce bu forumdakı herkes sıs content ın ne oldugunu bılıyormu...???ılerı duzey kullanıcıyla yenı baslayan arkadslar farklı bunu bılmenız gerkır bence...

dostum bu farkın farkındayım, farkındaysan ''bilmiyorsanız konu sahibi düzenleyip paylaşır'' dedim

DustoJniK

DustoJniK

Üye

Teşekkürler Kardeşim güzel :)

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler dostum :oke:

• Beğen
Metin MF

Metin MF

Üye
:tşk:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt