Astrosman Kimdir? Onu Ne Kadar Tanıyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Astrosman Kimdir? Onu Ne Kadar Tanıyorsunuz?
Nasıl tanıyorsunuz?
Nelerden hoşlanır? Neleri sever neyleri sevmez? KIısacası kimdir bu Astrosman?

• Beğen
Tepkiler: Astrosman

ismail

ismail

Üye
benim kankam :)
Geçen sene kışın sitede tanıştım :)
Muhabbet etmeyi sever :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
o benim kankam bir kere :hih:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
:sarıl:

• Beğen
Tepkiler: Astrosman
ismail

ismail

Üye
benle kanka değilmisinz? somuru:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
osmanla 2011 aralık ayında tanıştım kız mevzusu vardı osmanın konu açmıştı ben de taktik vermiştim (daha kendime hayrım yok neyime benim taktik vermek :D) sonra aradan zaman geçti başka konuda bununla ilgili birşeyler dedim sonra bana pm attı ve yakın arkadaş olduk :tebessüm: osman çok açık sözlüdür dürüsttür en sevdiğim yanı da bu üstelik aramzda 2 yaş olmasına rağmen bana "bebe” muamelesi yapmadı :D neşet ertaş hastası bir insandır kendisi saz çalmak en sevdiği hobisidir ayrıca nickinden de anlaşılacağı üzere astronomiyle ilgilidir ama daha neil armstrong hakkında bile konuşamadık :D osmanın süpwr okul anıları vardır dinlerseniz anlarsınız bir çok şeyimiz farklı olsada (müzik türü gibi) bizim kadar iyi anlaşabilen insanları çok nadir bulursunuz kısacası osman olmadan bu forumun tadı olmaz bunu yazın çok iyi anladım :)

- - - Eklendi - - -

benle kanka değilmisinz? somuru:

Senle de öyleyik aga :sarıl:

ismail

ismail

Üye
osmanla 2011 aralık ayında tanıştım kız mevzusu vardı osmanın konu açmıştı ben de taktik vermiştim (daha kendime hayrım yok neyime benim taktik vermek :D) sonra aradan zaman geçti başka konuda bununla ilgili birşeyler dedim sonra bana pm attı ve yakın arkadaş olduk :tebessüm: osman çok açık sözlüdür dürüsttür en sevdiğim yanı da bu üstelik aramzda 2 yaş olmasına rağmen bana "bebe” muamelesi yapmadı :D neşet ertaş hastası bir insandır kendisi saz çalmak en sevdiği hobisidir ayrıca nickinden de anlaşılacağı üzere astronomiyle ilgilidir ama daha neil armstrong hakkında bile konuşamadık :D osmanın süpwr okul anıları vardır dinlerseniz anlarsınız bir çok şeyimiz farklı olsada (müzik türü gibi) bizim kadar iyi anlaşabilen insanları çok nadir bulursunuz kısacası osman olmadan bu forumun tadı olmaz bunu yazın çok iyi anladım :)

- - - Eklendi - - -

Evet siz daha kankasınız :D
Ben daha o kadar tanışmadım :D

Astrosman

Astrosman

Üye

- - - Eklendi - - -

var gardaşıma bak hele. :) konuşuruz o neil ile :ehe daha detaylı bilgi için pm atsaniz yeterlidir.. Sana niye bebe muamelesi yapayım ki. Kafa dengimsn. Ayrıca biz toprak goynüllü insanız.. Herkez ALLAHIn kuludur kötü davranmak olmaz..

- - - Eklendi - - -

Evet siz daha kankasınız :D
Ben daha o kadar tanışmadım :D

zamanla bu zamanla :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Benim gördüğüm füzeye iss uydusu diyen kişi :D

doctorrr

doctorrr

Üye
kendisinin kozmosun derinliklerinden geldiğine inandığım muhterem abimiz :sirit:

Astrosman

Astrosman

Üye
Benim gördüğüm füzeye iss uydusu diyen kişi :D

doğruydu Ya. :ehe sen füzedesen olur :)

- - - Eklendi - - -

kendisinin kozmosun derinliklerinden geldiğine inandığım muhterem abimiz :sirit:

:sirit:

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

o konuya girip baktım ekimin 4ü muş. .:ehe

TheMadness

TheMadness

Üye
Nickini yeni çözdüğüm üye :D

man20

man20

Üye
aslında soru şöyle olmalıydı:"astrosman'ı ne kadar tanıyorsunuz?"

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Hoşgeldin kardeş :tebessüm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt