Nokia Emmys Talihlileri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Emmys Talihlileri
Kazanan talihliler 26.09.2012 tarihli Radikal gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Nokia Komünikasyon A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 11.10.2012 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 26.10.2012 tarihine kadar kimlikleri ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Katılımda ad, soyad ve adres bilgisi eksik olanlar kampanyaya dahil edilmeyecektir. Bu tarihlere kadar kimliği ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu çekilişe Nokia Komünikasyon A.Ş., Fox International Channels Turkey Yapım Ltd. Şti. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi 0212 212 40 30 No.lu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

O-Xan

O-Xan

Üye
30 GB Nokia Flashdrive çıktı bana :)

- - - Eklendi - - -

Özkan Bayrakdar :)

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Bu nedir:hmmm

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
FOX Emmy Film Ödülleri'nin 3 adet film karakterleri hakkında soru soruyor verdiğin cevaplar ile çekiliş hakkı kazanıyordun.
:hmmm Bana göre değilmiş. Teşekkürler özkan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt