nokia 5230 programların silinmesi problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratgn

Üye
    Konu Sahibi
nokia 5230 programların silinmesi problemi
Arkadaşlar merhaba,

Bir süredir başlıktaki gibi genelleştirilebilecek bir sıkıntı yaşıyorum. Opera mobile kullanıyorum. Bu program açıkken büyük boyutlu bir iki sayfa açınca bir süre sonra hemen hafıza dolu uyarısı yapıyor. Normaldir diyorum işim bitene kadar kullanıyorum. Bu problemi her seferinde yaşamıyorum ama bir süre bu tekrar edince telefon kitleniyor, tekrar kendine geldiğinde opera mobile başta olmak üzere bazı programlar silinmiş gözüküyor. Aynı şekilde telefonda bulunan temalar dışında yüklediğim ve o an aktif olarak kullanıyor olduğum tema da bozuk uyarısı vererek telefonun orijinal haline dönüyor. Bu progamların kurulum dosyalarını telefona tekrar atıp tekrar kurmaya çalıştığımda ise zaten telefonun içinde bu programın olduğunu ve tekrar yükleyip yüklemek istemediğimi soruyor. Yani program telefonda yüklü ama ben göremiyorum. Tekrar yükleyip içinde olan haliyle değiştirilsin mi sorusuna evet deyip yüklediğimde ancak o simgeyi tekrar görebiliyorum. Format atma dışında acaba bunun bir çözümü var mıdır? Format atmayı denedim çünkü. Umarım düzgün anlatabilmişimdir. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekürler...

Atacan-

Atacan-

Üye
Bu hata RP yamalarının aktif olmasından kaynaklı.
Yamalar açıkken ,
-sis dosyasını yüklemek istediğinizde sis dosyası bozuk hatasıda alırsınız.
-Bir sis dosyasını yüklediniz yarıda iptal ettiniz , telefonun kitlenmesine neden olur.. (arada sırada )

RP senin ve benim anlattıklarıma sebep oluyor.
Telefona format atmak dışında RP yamalarını komple kapatıp hafıza kartını çıkartıp tekrar tak sonra yeniden başlatsaydın tüm uygulama ikonları yerine gelirdi...

muratgn

Üye
    Konu Sahibi
hımm RP yaması nedir acaba hiç bir bilgim yok inanın bu konuda. onu nasıl komple kapatabilirim? hafıza kartını çıkartıp takması kolay da o RP işini bilmiyorum. benim telefon orijinal yazılım yüklü hala hackli değil belki rp dediğiniz hack veya cfw ile ilgili ise benim öyle değil telefonum.

Atacan-

Atacan-

Üye
Rompatcher Uygulaması içindeki yamalar..?

Rompatcher yüklü değilmi sende ?

muratgn

Üye
    Konu Sahibi
Yok hayır rompatcher diye bir şey yok bende. varsa da nerde bulunur acaba uzantısını biliyorsanız kontrol edeyim ona göre

- - - Eklendi - - -

sadece hafıza kartını çıkartıp taktım tekrar başlattım telefonu sonra. ama bu sefer simge geldi fakat yap boz şeklinde geldi.

Atacan-

Atacan-

Üye
Alla alla bu hatayı hep ben bu program yüzünden alıyorum.Söylediğin Tüm Hatalarda dahil.
Bilmiyorsan sende yüklü değildir kardeşim.
Sistem dosyalarına erişmek için kullanılır.
Hackli cihazlara yüklenir.
Cfw atmadığına göre senin sorunun başka şeyden dolayı kardeşim.

muratgn

Üye
    Konu Sahibi
anladım kardeşim çok sağol. dediğim gibi sadece hafıza kartını çıkartıp takıp yeniden başlatınca yapboz şeklinde programın simgesi geldi ama tabii ki tıklayınca programa girmiyor.. başka bir şeydendir muhtemelen, umarım anlayan birileri çıkar

Atacan-

Atacan-

Üye
anladım kardeşim çok sağol. dediğim gibi sadece hafıza kartını çıkartıp takıp yeniden başlatınca yapboz şeklinde programın simgesi geldi ama tabii ki tıklayınca programa girmiyor.. başka bir şeydendir muhtemelen, umarım anlayan birileri çıkar

Hack yaptınmı telefonuna, yoksa olduğu gibimi kullanıyorsun.?
Orjinal yani.
Birde Antivirus programı kullanıyormusun_?
Sisteme erişim sağlayan uygulamalardanda olabilir.

muratgn

Üye
    Konu Sahibi
hack yapmadım hiç bir şekilde, aldığım gibi kullanıyorum. antivirüs programı olarak özel bir şey yok ama netqin kullanıyorum belki o işi de görüyordur. çözemedim ben problemi. yani şimdi tekrar kurarım programı sorun değil, ama bir iki hafta sonra tekrar aynı şey olacak. bunun kesin çözümü var mıdır yok mudur onu öğrenmek lazım

Atacan-

Atacan-

Üye
netqin İlede hack yapılıyor zaten ..
Telefonuna hard Format at yedeklerini alıp hafıza kartınıda biçimlendir.
Kullanmadığın uygulamaları yükleme boşuna.

muratgn

Üye
    Konu Sahibi
kullanmadığım uygulama yok ki sadece üç beş tane var onları da kullanıyorum zaten. kardeşim çok sağol sabah sabah yardımcı oldun. başka önerisi olan varsa da bekleriz

Atacan-

Atacan-

Üye
Önemli değil..Bekliyelim bakalım
Başka önerisi olan olur belki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt