FruitGo! Nokia N9 Meyve Kesme Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
FruitGo! Nokia N9 Meyve Kesme Oyunu
Arkadaşlar bir süre için FruitGo! oyunu ücretsiz olarak sizlerle. Oyun tarafımdan geliştirilmiş olup, zaman buldukça eksiklerini kapamaya çalışacağım.

adresinden ya da telefonunuz üzerinden market aracılığıyla indirebilirsiniz.

Bu arada bir günde 4000 download yapan tüm N9 fanlara da teşekkürler :)

İyi eğlenceler dilerim :oke:

• Beğen
Tepkiler: pRime.

eminN9

Üye
3-4 gün önce ovide paralı diye hep arayıp indirmiştim şimdide sinir oldum neden başından beri beleş değio ki? :)

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
3-4 gün önce ovide paralı diye hep arayıp indirmiştim şimdide sinir oldum neden başından beri beleş değio ki? :)

çünkü kullanılan grafik ögeleri çok para tutuyor :) bir de geliştirici kazanç sağlarsa daha iyileri için teşvik olur :) bir de özellikle minimum fiyattan çıktı, elimden gelseydi daha da düşük bir miktar olurdu ama nokia kuralları böyle :)

• Beğen
Tepkiler: pRime.
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
güzel ama eksiği çok zaten ben satın almıştım :)

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Teşekkürler kardeş..

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
evet arkadaşlar oyun geçen haftadan geçerli olmak üzere tamamen ücretsiz artık.

2.0.1 sürümünü ekledim oviye. Birkaç güne yayına girer sanırım. Karpuz var artık :ehe Ayrıca şu bombaları kesmeyi biraz zorlaştırdım. Şu aralar çok yoğunum, detaylı güncelleyemiyorum. Ama oyunu daha güzel yapasım var, çünkü ben de oynuyorum :kop:

Çinlinin biri 468 puan yapmış, yahu ben yazılımcısıyım 268 maximumum, yuh dedim :D

• Beğen
Tepkiler: MertcaN9, MrCommanDTr, vestes123 ve 1 kişi daha
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
evet arkadaşlar oyun geçen haftadan geçerli olmak üzere tamamen ücretsiz artık.

2.0.1 sürümünü ekledim oviye. Birkaç güne yayına girer sanırım. Karpuz var artık :ehe Ayrıca şu bombaları kesmeyi biraz zorlaştırdım. Şu aralar çok yoğunum, detaylı güncelleyemiyorum. Ama oyunu daha güzel yapasım var, çünkü ben de oynuyorum :kop:

Çinlinin biri 468 puan yapmış, yahu ben yazılımcısıyım 268 maximumum, yuh dedim :D

Ne kadar çabuk geliştirirsen senin için o kadar iyi olur :) Çalışmalarında başarılar hocam.

azraelazrail

azraelazrail

Üye
admin abiiiii rekor bizde ben 503 yaptımmmmm çinli oturup ağlasın bizim dedelerimiz bakmadan elmayı elliye bölerdi :D:D:D:D

- - - Eklendi - - -

bu arada tşk

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...