LG Optimus G inceleme videosu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi

LG, yeni amiral gemisi Optimus G'nin ilk inceleme videosunu yayınladı.
LG, yeni amiral gemisini Amerika'da tanıttı ve cihazın ilk inceleme videosunu yayınladı. LG Optimus G, muhteşem donanım özellikleri ve tasarımıyla beğeni topladı. Tasarım olarak ta beğeni toplayan cihaz, ancak son dönemde müşterilerine vaat ettiği güncelleme takvimlerine uymadı ve Android işletim sisteminin yeni sürümlerine yükseltmekte sürekli gecikti.

Optimus arayüzü beğenilmeyen LG'nin yeni kullanıcı arayüzünün geleceği MWC 2012'de tanıttığı modellerle anlaşılmıştı. Yeni Optimus UI ile Optimus G'nin Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich versiyonunu kullanmasına rağmen oldukça hızlı çalışıyor. Daha sonra Android 4.1.1 Jelly Bean güncellemesinin alacağı aygıt çok daha hızlı olacak.

Yayınlanan resmi tanıtım videosunda genelde yazılım özelliklerinden bahsedilmiş. Böylelikle kullanıcı ve medyanın LG'ye olan ön yargısı yıkılmaya çalışılmış. Cihazda şuanda piyasadaki hiçbir modelde bulunmayan birçok fonksiyonun Optimus kullanıcı arayüzü sayesinde sağlandığına dikkat çekilmiş.

Dört Krait işlemcisi ve Adreno 320 grafik birimiyle Snapdragon S4 Pro APQ8064 kullanılan Optimus G, 13MP'lik yeni nesil Sony CMOS kamera sensörü, Qualcomm'un ilk dört çekirdekli çipseti olan APQ8064, 2GB RAM, True HD IPS+ ekran gibi özellikleri de mevcut.

Akıllı telefon, Ekim ve Kasım aylarında dünya piyasaya sürülecek.

LG Optimus G'nin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.​

[video=youtube;jBMjoZkAg78]http://www.youtube.com/watch?v=jBMjoZkAg78&feature=player_embedded[/video]

Kaynak : teknolojioku

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
teşekkürler hocam..konuyu cep telefonu bölümüne açsan daha iyi olurdu..

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Hemen taşınmasını rica ediyorum, ilgin için sağol.

Ocean258

Ocean258

Üye
Bu telefonun kamerası çok iyi imiş lg bu konuda çok iddali imiş vs bir sürü şey okudum bu konuda. :)

amcalu1

amcalu1

Üye
Cok guzel telefon

KayraBey

KayraBey

Üye
Note 2 den vazgeçeceğim az kaldı :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
adamlar hakkaten yapmış ama arka kapak kötü duruyor biraz.. S4 pro gerçekten harika

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Ben pek beğenmedim kamerası haricinde

william75

william75

Üye
Türkiye'ye gelirmi ki optimus g?

61semih

61semih

Üye
telefon ortalığı çok rahat sallayabilir ama lgnin reklama ihtiyacı var.
sırf lg diye çok beğense bile almayacak birçok kişi çıkacaktır.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Süper ya ciddi manada beğendim..

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Süper ya ciddi manada beğendim..

ama gel gör ki lg hünkarım :D Yani ne bileyim malzemesi dandik ve cihazlarına hiç destek vermiyor.. Şu cihazı Nokia üretse varya telefon piyasasının pazar payları değişir :)

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
amcalu1

amcalu1

Üye

ama gel gör ki lg hünkarım :D Yani ne bileyim malzemesi dandik ve cihazlarına hiç destek vermiyor.. Şu cihazı Nokia üretse varya telefon piyasasının pazar payları değişir :)

Lg artık ürünlerine destek vereceğini açıkladi bir de ben telefonun tasarımını da begendim malzeme kalitesi iyi gibi ama ele alıp incelemeden anlaşılmaz inşallah adam gibi reklam yapar da tutar telefon

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

Ne yazıkki ama hoşuma gitti beğendim:)

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Lg artık ürünlerine destek vereceğini açıkladi bir de ben telefonun tasarımını da begendim malzeme kalitesi iyi gibi ama ele alıp incelemeden anlaşılmaz inşallah adam gibi reklam yapar da tutar telefon

hocam, geçmişten dolayı... Bence teknolojisine bakıp alanlar da olacaktır ama lg markası yüzünden almayan insanlar da olacaktır

msy2017

msy2017

Üye
gerçekten güzel telefon ah bir de alabilsek...

saruman_me

saruman_me

Üye
gerçekten güzel tlf sağlam donanıma sahip birde lg desteğini eksik etmese daha süper olur ya..

acuxx

acuxx

Üye
önden bakınca ıphone gibi ama süper donanımlı güzel telefon ama pek satılacağını düşünmüyorum

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bu donanimla lg bu cihaza 2000tl gibi bir fiyat etiketi takar. Sonuc olarak adi sadece guzel bir donanim canavari olarak mazideki yerini alir.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bu donanimla lg bu cihaza 2000tl gibi bir fiyat etiketi takar. Sonuc olarak adi sadece guzel bir donanim canavari olarak mazideki yerini alir.

ben lg nin herhangi bir telefonuna 2000 tl verir miyim? Hayır :kıskıs:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt