e63'te müzik listesini yeniledigim halde hic bir müzik yok

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
simonwl

simonwl

Üye
    Konu Sahibi
e63'te müzik listesini yeniledigim halde hic bir müzik yok
Başlıktada bellirtiğim üzere müzik calarda hic müzlk yok hafıza kartını cıkartıp taktıkdan sonra hic bir müzik olmadıgını gördüm yeniledim, kapattım actım fabrika ayarlarını yükledim ama genede müzik görmüyor nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz. :s

ismail

ismail

Üye
ttpod kullanıyom mükemmel.
Bende de E63 var

simonwl

simonwl

Üye
    Konu Sahibi
peki bu mp3 yada şöyle söyleyeyim neden hic sarkı görmüyor :/

ismail

ismail

Üye
hafıza kartında sorun olabilir :(

simonwl

simonwl

Üye
    Konu Sahibi
sorun şu ki telefon hafızasındada mp3 var ama müzik calarda sıfır :/ yokmu deneyimli arkadaşlar yardım edebilecek...

ismail

ismail

Üye
hafıza kartını çıkar teli yeniden başlatıp tarat

simonwl

simonwl

Üye
    Konu Sahibi
onuda şimdi yaptım ama nafile olmadı aga :/ cok canım sıkıldı bu duruma güzelim telefona fw atcam belki düzelir :/

ismail

ismail

Üye
fw değil kanka şimdi karttaki system dosyalarını sil sonra tele hard format at yeter. Olmazsa kartı biçimlendiren gerekben mesajımın arkasındayım hala :)

Slimboy_81

Üye
Kardeş sistem e'ye music adlı bi bir klasör aç. Bendede aynı sıkıntı olmuştu. Tele başka hafıza kartı taktım sonra kendi kartımı taktım müziklr kayboldu

- - - Eklendi - - -

Sonra hafıza kartında müzikle ilgili birsürü klasör vardı ama ben xplore ile e'ye music adlı boş bir klasör açtım ve işlem tamam.

- - - Eklendi - - -

Format yada fw atmadan dene istersen. Ben bir zararını görmedim. Ama bütün sorumluluk senin. İyi forumlar.

deforze

deforze

Üye
bütün müzikleri E:/sound klasörüne taşı galeri yaması atmış olabilirsin bendede öyle bir sorun vardı halletmiştim

simonwl

simonwl

Üye
    Konu Sahibi
aga dedigin gibi bu hacklemek icin uğraşırken yamalardan olduysa olmuştur :/ fakat dediğin şeklide uyguladım gene görmedi acaba yenile yapınca yeniliyor yazıp yenilemiyo mu taramıyo mu acaba parcaları

deforze

deforze

Üye
patchs dosyasından yamayı sil ya da fabrika ayarlarına dön olmazsa son çare formattır

Slimboy_81

Üye
Arkadaşım e'ye music adlı klasör açtınmı?

simonwl

simonwl

Üye
    Konu Sahibi
e ye music adlı klasör actım icine müzik attım gene okumadı görmedi müzikleri

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
E:/Sounds/dijital içine at müzikleri

simonwl

simonwl

Üye
    Konu Sahibi
Normalde tüm müzikleri nerde olursa olsun görüyordu fakat şimdi görmüyor. E saund digital olması fark etmiyo görmüyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt