Hangi samsung galaxy s1 ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bigmod

Üye
    Konu Sahibi
Hangi samsung galaxy s1 ?
Arkadaşlar bu konu hakkında çok sorunu olan kişiler vardır diye tahmin ediyorum

s plus,advance,SL gibi modelleri var hangisi önerirsiniz sebebi ile birlikte yazar mısınız ?

Placebo-

Placebo-

Üye
Bütçe söyle :)

Kerim.

Kerim.

Üye
S advanve en üstünü

maxirabit

maxirabit

Üye
Bir ara blackberry diyordunuz ama vaz geçmişsiniz anlaşılan neyse konuya dönmek gerkirse s almoled sl s.clear aralarında ki fark bu birde yazılım,geliştirme vs yönünden s daha avantajlı.

CasuS_87

CasuS_87

Üye
s advance ;)

bigmod

Üye
    Konu Sahibi
up ucuz s2 arıyor ama zor s2 ile advance ile çok fark var mıdır ?

PriZm

PriZm

Üye
Advance alacağına S2 al derim.hem yazılım desteği daha fazla hemde custom rom.diğer yönden ise SL gibi modellere bulaşma.S1 GT-I9000 al.custom romları ile S2 hariç saydığın bütün telefonları feteder.

bigmod

Üye
    Konu Sahibi
Advance alacağına S2 al derim.hem yazılım desteği daha fazla hemde custom rom.diğer yönden ise SL gibi modellere bulaşma.S1 GT-I9000 al.custom romları ile S2 hariç saydığın bütün telefonları feteder.

pek custom romlardan falan anlamadıgı için birkaç angry birds temple run gibi oyunları yükleyecek o kadar s2 uygun fiyata bulabilrsek alıcaz direk ama artık biraz araştırıcaz.

avcitalip

avcitalip

Üye
bence normal galaxy s'i al çünkü en çok rom kernel falan ona çıkıyor :oke:

I9000 :)

avcitalip

avcitalip

Üye
abandonware

abandonware

Üye
sl'yi hiç duymadım ama galaxy s advance gerçekten güzel bir teflon.

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Ben s advance kullanıcısıyım çok memnun um gingerbread ile hiç bir sorun yada sıkıntı yok çok güzel hoş bir telefon jelly bean güncellemesi yıl başında gelme ihtimali yüzde 99 gibi bir şey geçenlerde portalda okumuştum Bulgaristan samsung yetkili servisi çalışmalar başladı yıl sonuna çıkar diye face den bahsetmiş ama resmi bir çıkış tarihi yok fakat çalışmalar var yılbaşı tahminleri çok yüksek.

bigmod

Üye
    Konu Sahibi

bende anlamıyordum,Sağolsun Fatih ile Süleyman 1-2 kere gösterdi hemen kaptım çok kolay şeyler :) tabi bilmeyen için zordur :(

gerçekten riskli işler arkadaşım okulda mesaj internet ve çok popüler oyunlar angry birds vs. gibi oyunlar için kullanıcak zaten.

- - - Eklendi - - -

Ben s advance kullanıcısıyım çok memnun um gingerbread ile hiç bir sorun yada sıkıntı yok çok güzel hoş bir telefon jelly bean güncellemesi yıl başında gelme ihtimali yüzde 99 gibi bir şey geçenlerde portalda okumuştum Bulgaristan samsung yetkili servisi çalışmalar başladı yıl sonuna çıkar diye face den bahsetmiş ama resmi bir çıkış tarihi yok fakat çalışmalar var yılbaşı tahminleri çok yüksek.

Teşekkürler advance bakıyoruz zaten.

MrExpert

MrExpert

Üye
S advance 3 arasında en iyisi bu aralarda fiyatıda düştü...

MrExpert

MrExpert

Üye
cevap alamadım hala ?

çalıştırır tabii .... a9 1 ghz çift çekirdek işlemci ve mali - 400 gpu var şu anki ver çıkacak oyunları çok rahat kaldırır yani 1-2 çıkan oyunları oynarsın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt