vodafone nın faturasız konusma paketı varmı....

Sponsorlu Bağlantılar

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
    Konu Sahibi
vodafone nın faturasız konusma paketı varmı....
evet arkadaslar bana faturasız konusma paketlerı lazım şuan ben her yone 120 (aylık 120) dakıka dan var oda bana yetmıyor o yuzden dakıka sı cok olan konusma paketı lazım bu konuda yardım edersenız cok sevınırım....

phasan

phasan

Üye
Banada lazim yardimci olurmusunuz aksam 9 sabah 9 pek kullanmiyorum ben

burkan321

burkan321

Üye
evet arkadaslar bana faturasız konusma paketlerı lazım şuan ben her yone 120 (aylık 120) dakıka dan var oda bana yetmıyor o yuzden dakıka sı cok olan konusma paketı lazım bu konuda yardım edersenız cok sevınırım....

Bende aynı 10 liraya 120 dk kullanıyordum fakat sonra yetmemeye başladı şimdi bimcell'e geçmeye karar verdim 10 liraya her yöne 250 dk vodafone da da paketler var fakat dakika artınca haliyle fiyat da artıyor

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
    Konu Sahibi
hmm :tşk:
ama ben genede vodafone den ayrılmak ıstemıyorum :)
bıldıgın tarıfe varsa sen yaz

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
25 TL her yöne 500 DK Link:

30 TL Her yöne 500 DK + 100 SMS + 100 MB Link:

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
    Konu Sahibi
:tşk:
1 bakayım

phasan

phasan

Üye
Lutfen bana yardim edermisiniz ucuz konusma paketi var midir

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Vodafone ici yani

Aylık 25TL düzenli yükleyebileceksen cep kazan tarifesi tam sana göre.

Cep Kazan Tarifesi ile 25 TL yüklemeye tam 1000 dakika bedava !
Üstelik gençlere +1000 dakika daha, toplamda 2000 dakika bedava!
Bedava konuşmak için kampanya takip etme dönemi bitiyor, Vodafone'un yepyeni tarifesi Cep Kazan'da kampanya hiç bitmiyor.

Bundan böyle Vodafone'lular 25 TL yüklemeye tüm Vodafone'lularla geçerli 1000 dakika kazanıyor, üstelik yüklediğiniz 25 TL de cebinizde kalıyor!
Kazandığınız 1000 dakikanın yanı sıra, cebinizde kalan 25 TL ile heryöne çok avantajlı konuşabilmeniz için yepyeni Heryöne Katla Kazan fırsatı da bu tarife ile birlikte size sunuluyor.
25 TL karşılığı heryöne 100 TL alarak heryöne 600 dakikaya kadar konuşabilirsiniz.

phasan

phasan

Üye
Aylık 25TL düzenli yükleyebileceksen cep kazan tarifesi tam sana göre.

Cep Kazan Tarifesi ile 25 TL yüklemeye tam 1000 dakika bedava !
Üstelik gençlere +1000 dakika daha, toplamda 2000 dakika bedava!
Bedava konuşmak için kampanya takip etme dönemi bitiyor, Vodafone'un yepyeni tarifesi Cep Kazan'da kampanya hiç bitmiyor.

Bundan böyle Vodafone'lular 25 TL yüklemeye tüm Vodafone'lularla geçerli 1000 dakika kazanıyor, üstelik yüklediğiniz 25 TL de cebinizde kalıyor!
Kazandığınız 1000 dakikanın yanı sıra, cebinizde kalan 25 TL ile heryöne çok avantajlı konuşabilmeniz için yepyeni Heryöne Katla Kazan fırsatı da bu tarife ile birlikte size sunuluyor.
25 TL karşılığı heryöne 100 TL alarak heryöne 600 dakikaya kadar konuşabilirsiniz.
Benim ki ozgur genc

- - - Eklendi - - -

Okadar para yukleyemem 10 tl cepnet 9.90 12 bin sms bide konusma olsa iyi olur

delta4598

delta4598

Üye
Benim ki ozgur genc

- - - Eklendi - - -

Okadar para yukleyemem 10 tl cepnet 9.90 12 bin sms bide konusma olsa iyi olur
Zaten 20 TL Yüklüorsun Mübarek :) 5 Daha Koyuver Gene Sms ile İnternetini Alırsın TL Kesmeden Hediye Veriyorlar...:ah

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
vodafon çok cimri :(

Üst Alt