arkadaşlar üzülmeyin wonderde cm tarafından jelly bean alcak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar üzülmeyin wonderde cm tarafından jelly bean alcak
forumda benim gibi wondercilerin isyanda olduğunu gördüm arco cm 10a başlamış hesaplarıma göre mini2 ye ics güncellemesi gelince wonderede cm tarafından gelcek hem bu sefer kamera felan çalışıyor sanırım çok güzel olcak üzülmeyin moralinizi bozmayın wonder süper telefon android 5 bile alcaz arco sağolsun :D soruları merak ettiklerinizi sorabilirsiniz ve cm 10 ile ilgili billgilerin birazını sadık bircan kardeşimden mesaj yoluyla aldım teşekkür ederimve bir kaç şey daha cm 10 galaxy w üzerinde uyum gösterdi kamera bltth gibi şeyler çalışıyo anladığım kadarıyla galaxy Sdende portlama yapılmış hızlı bir gelişim göstericek sadece temel olan mesajlaşma arama çalışmıyor ses çalışmadığı için fakat çok güzel olucağına eminim beklemiyicezde galaxy ace 2 ye jb geldi ama arco nun romu onunkinden kat kat daha güzel şarj ve hız olsun, samsung jb ver se ben yine arconun romunu kullanırdım arco 1 aya arama ve mesajlaşma ve daha çoğunu halletcek cm 10 gerçekten çok güzl olcak ics çok bekletti hala stabil değil cm 10 cm9u geççek :D :D o yüzden üzülmeyin :D :D :D

PriZm

PriZm

Üye
bunun için konu açmanıza gerek yoktu diğer konudan devam edebilirdiniz :D

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler sadece bilgilendirmek istedim :D

Kerim.

Kerim.

Üye
Çalışmayan bir şey olur muki?

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
ewet bir tek 3g çalışmıyo onuda ben zaten kullanmıyorum çoğu kişide kullanmıyo

- - - Eklendi - - -

yani 3g derken bitek görüntülü konuşma

Kerim.

Kerim.

Üye
İyiymiş.ama stabil olur muki?

- - - Eklendi - - -

Oyun performansı falan nasıl olur?

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım bu romun diğer adı teyağıymış zaten jb nin en önemli 3 özelliği var çok yüksek performans daha uzun şarj tamamen değişen bildirim + kameradan en iyi performansı alcaz inşallah

Kerim.

Kerim.

Üye
arkadaşım bu romun diğer adı teyağıymış zaten jb nin en önemli 3 özelliği var çok yüksek performans daha uzun şarj tamamen değişen bildirim + kameradan en iyi performansı alcaz inşallah

Normal kamerası gayet iyi bence

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
:D ben cm9 kamerasını kullandım inan stock romunkinden kat kat iyi çekiyo hd yani o kadar belirin dolgun çekiyoki ama orjinalrom da solukluk var resimlerde cm 10da süper bi kamera olcak cm 10 vazgeçilmez olcak ama bekliyoruz işte

• Beğen
Tepkiler: seytan_avcisi
CasuS_87

CasuS_87

Üye
hadi hayırlısı :D

sadikbircan

Üye
Arkadaşlar cm10 u forumda paylaştım ama arkadaş biraz yanlış anlamış kamera olayını fln.cm10 cm9 ile benzer olduğu ve gb ile ics arasındakinden daha az fark içerdiği için foto video cekme usb tethering fln gibi bazı can sıkıcı şeylerin daha çabuk halledileceğini gelişmelerin daha hızlı sağlanacağını belirtmiştim.Gerçi artık bunlara gerek kalmadı Buradan Devam... :D

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
yok yanlış anlamadım ben telefon hızlanacağı için ki linaroda olucak telefonun daha hızlı fotoğrafları yakayacağı ve çekeceği kanatindeyim stock romda ram doluyod fotoğraf düğmesine basıp bekliyoduk fotoğraf yakalayamıyoduk bence arco stock romdaki gibi iyi çalışmıcak demiş ama güzel yanlarına bakmış

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
bizde 2.3.6 var ona şükrediyoz siz bide kazanmı kaldırıyorsunuz :)

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
aynen :D

PriZm

PriZm

Üye
:zzz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt