Anlatım: Formatsız/Flaşsız Galeri'den Klasör Gizleme | Galeri İstemediğiniz Klasörleri Görmesin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Anlatım: Formatsız/Flaşsız Galeri'den Klasör Gizleme | Galeri İstemediğiniz Klasörleri Görmesin
Neler gerekiyor?

Bu konuya bakarak program oluşturmayı öğrenin.
Bu konudaki mod

Gizlemek istediğiniz klasörü belirleyin. Mesela E:\shared\powermp3 klasörünü gizlemek istiyorsunuz. Şöyle yapacaksınız:

1) Benim modun içindeki öncelikle private\10202be9\102828AC.txt dosyasını açın. 0x1 satırının en sonundaki ;Gizli\\;" kısmına gelin ve tırnak işaretinden bir önceki kısma şunu girin: shared\\powermp3\\;

0x1 satırının en sonu şöyle olacak:

Kod:
;Gizli\\;shared\\powermp3\\;"

Bu satırda yaptığınızın aynısını 0x2 satırı içinde tekrarlayın. Aynı kod 0x2 satırında da olmalıdır.

2) Benim modun içindeki diğer dosya olan private\10202be9\200009FE.txt dosyasını açın. 0x00010020 satırının en sonuna gelip klavyeden Enter'a basın ve bu kodun bir altına inin. Yeni bir kod yazın ve aynen şöyle olsun: 0x00010021 string "\\shared\\powermp3\\" 0

Şöyle bir görünüm alması gerekiyor:

Önce:

Kod:
0x00010019 string "\\Patches\\" 0
0x00010020 string "\\s60v5 Temalar\\" 0
0x00040001 string "c:\\data\\" 0

Sonra:

Kod:
0x00010019 string "\\Patches\\" 0
0x00010020 string "\\s60v5 Temalar\\" 0
0x00010021 string "\\shared\\powermp3\\" 0
0x00040001 string "c:\\data\\" 0

3) Dosyaları kaydedin. Şimdi bu yeni dosyaları program haline getirin. Program yapmayı öğrenmek için konunun en başında verdiğim linkten yararlanın. Oluşturduğunuz yeni programı telefonunuza kurduktan sonra telefonu yeniden başlatın. Artık belirlediğiniz klasörü Galeri görmeyecektir.

• Beğen
Tepkiler: ustamfa

ustamfa

ustamfa

Üye
Eline sağlık dostum. Çok güzel bir anlatım olmuş.Umarım yapabilirim

ustamfa

ustamfa

Üye
anlattıkların hepsini yaptım.programı oluşturdum telefona attım.ancak yüklemek istedğimde "Yüklenemiyor.Bu dahili bir bileşen." dedi. sorun ne olabilir

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
anlattıkların hepsini yaptım.programı oluşturdum telefona attım.ancak yüklemek istedğimde "Yüklenemiyor.Bu dahili bir bileşen." dedi. sorun ne olabilir

Herşey tamam ancak benim 2 şüphem var:

1) Program yaparken siscontents içinden Paket UID kodunu yanlış yazdın
2) Kurulum tipi olarak "Augmentation [SP]" seçmedin

Başka birşey aklıma gelmiyor :)

ustamfa

ustamfa

Üye

Herşey tamam ancak benim 2 şüphem var:

1) Program yaparken siscontents içinden Paket UID kodunu yanlış yazdın
2) Kurulum tipi olarak "Augmentation [SP]" seçmedin

Başka birşey aklıma gelmiyor :)

evet bunları yapmayı unutmuşum :) bunları yapınca yüklendi.çok teşekkür ederim

Knight43

Knight43

Üye
bunu yaptıktan sonra rom patcher c2z falan gerekiyo mu? direkt o dosyayı paketlemeden (program haline getirme işleminin aslı yani:naughty:) direkt kopyalama yaptığıızda çalışıyo mu?çalışmıyosa nedeni ne olabilir?:bilmm

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bunu yaptıktan sonra rom patcher c2z falan gerekiyo mu? direkt o dosyayı paketlemeden (program haline getirme işleminin aslı yani:naughty:) direkt kopyalama yaptığıızda çalışıyo mu?çalışmıyosa nedeni ne olabilir?:bilmm

Direkt kopyalama yapıpta çalışmadığını görürsen daha sonra c2z kullanırsın.

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
ellerine emeğine sağlık :tşk: hocam.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt