Kumanda kayboldu :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kumanda kayboldu :D
Lise arkadaşım bana anlatmıştı. Ben de sizlerle paylaşıyorum.

Arkadaşım abileri ve kardeşleriyle birlikte 300 Spartalı filmini VCD'den izlerler. O sırada ev de kalabalıktır. Evde Arkadaşımın nenesi, dedesi, babası, annesi, kardeşleri, abileri, bir amcası falan var. Kardeşler falan da çok. Neyse bunlar filmi topluca izlerler. Sanki haber kanalı seyrediyorlar :ehe İyice bi filme dalmışlardır. Ancak filmin s*x sahnesi başlar. Evdekilerde bir telaş sarar. Hemen kumandayı bulup sahneyi hızlıca geçmek isterler. Ancak ara tara yok. Kumanda kayboldu da haberleri yok. Belki aceleden bulamıyorlar. Ancak bu arada sahne biter :ehe Filmi izlemeye devam ederler. Filmi böylece bitirirler :ehe

Kumanda kayıp mı oldu yoksa biri mi sakladı siz karar verin :ehe Acaba siz böyle durum yaşasanız ne hissederdiniz? :D

larten123

larten123

Üye
:D küçükken ailemle bi film izlediğimde öpüşme sahnesi filan varsa o an bi şeyler oluyordu bana sanki herkes bana bakıyor gibi

otostopçu

otostopçu

Üye
telefonu elime alır ilgilenmiyormuş gibi yapıp slide barı sahne bitene kadar bi yukarı bi aşşağı çekerim sanki tüm dikkatimi vererek önemli bir iş yapıyormuşum süsü verirdim :ehe

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
telefonu elime alır ilgilenmiyormuş gibi yapıp slide barı sahne bitene kadar bi yukarı bi aşşağı çekerim sanki tüm dikkatimi vererek önemli bir iş yapıyormuşum süsü verirdim :ehe

yalnız olmadığıma sevindim :D

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Direk değiştiririm.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
ben ailece film izlemem :hih: :ehe :naughty:

Astrosman

Astrosman

Üye
Çoluk çocuk varsa değiştiririm yoksa devam :naughty:

x-scarface

x-scarface

Üye
hemen ayağa kalkar ben biseyler atıştırcam der odayı terkederim :D

msy2017

msy2017

Üye
öncelikle böyle bir film izlemezdim.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
:kop2:

acuxx

acuxx

Üye
kalkar su içmeye giderim kumanda cebimde hahaha :)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Saygıdan dolayı annem ve babam yanımdayken çeviririm..

jackalmami

jackalmami

Üye
Yalnız değilsem ve kumanda bendeyse değiştiririm. Kumanda bende değilse ve değiştiril(e)miyorsa, başka yerlere bakar 'Hiç işim olmaz. Siz olmasaydınız bile bakmazdım zaten.' süsü veririm. :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt