Atlantis: The Lost Empire JAVA

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jatvalca

jatvalca

Üye
    Konu Sahibi

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: memedizeka

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

nebi k

Üye
Teşekkürler

rosedaled3

rosedaled3

Üye
:tşk:

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Teşekkürler :)

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
:tşk:

MoLeCK

Üye
Yahu abi acıyorum halimize yeminle ya bu nedir arkadaş eski s60 telefonlarda bile daha iyi oyunlar vardı...Arkadaşlarımda ıphone 4 s var adamların oynadığı oyunların bazıları 1.8 gb lık muhteşem oyunlar...sırf oyun için alıcam sonunda bir 4 s...dalga geçiyorlar abi bizle başka bişi değil bu...Bu oyunları abartmıyorum meslek lisesi bilgisayar bölümünde okuyan bir öğrenci bile yapar....Paylaşan arkadaşın eline sağlık sitemim sadece nokia nın beyinsiz yöneticilerine

jatvalca

jatvalca

Üye
    Konu Sahibi
Yahu abi acıyorum halimize yeminle ya bu nedir arkadaş eski s60 telefonlarda bile daha iyi oyunlar vardı...Arkadaşlarımda ıphone 4 s var adamların oynadığı oyunların bazıları 1.8 gb lık muhteşem oyunlar...sırf oyun için alıcam sonunda bir 4 s...dalga geçiyorlar abi bizle başka bişi değil bu...Bu oyunları abartmıyorum meslek lisesi bilgisayar bölümünde okuyan bir öğrenci bile yapar....Paylaşan arkadaşın eline sağlık sitemim sadece nokia nın beyinsiz yöneticilerine

yapacak bir şey yok arkadaşım biz o mesajları çok attık nokiaya ama sonuçsuz kaldı hep
çıkan oyunlar bunlar bizde ekliyoruz.Zaten bu şekilde yaptıkları için hergün binlerce sadık müşterilerini kaybediyor nokia

pro.engineer

pro.engineer

Üye
Eyvallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt