Namazda takke nasıl takılmalıdır?(soru)

Sponsorlu Bağlantılar

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Namazda takke nasıl takılmalıdır?(soru)
Arkadaşlar namaz kılarken takke nasıl takılır?saçların ön tarafını örtmeli midir yoksa farketmez mi?lütfen konu hakkında bilgisi olmayanlar cevap yazıp da yanlış bilgilendirmede bulunmasınlar.şimdiden teşekkürler

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Öcelikle konu yanlış yerde..

Cevaba gelince; öndeki saçların örtülüp örtülmemesi önemli değil, önemli olan alnın açık kalması, yani secde yaptığında alnın secde yerine temas etmesini engellememelidir.

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
besim.farhan

besim.farhan

Üye
Öcelikle konu yanlış yerde..

Cevaba gelince; öndeki saçların örtülüp örtülmemesi önemli değil, önemli olan alnın açık kalması, yani secde yaptığında alnın secde yerine temas etmesini engellememelidir.

tek bir cevap vardı onu da bu abi vermiş zaten.

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Konunun yanlış yerde olduğunu biliyorum,islami yaşam bölümüne pek kimse uğramıyor o yüzden buraya açtım çabuk cevap almak için.ilginiz için :tşk:

maxirabit

maxirabit

Üye
Denildiği gibi konu yanlış yerde,o bölüme kimse uğruyor yada uğramıyor bu onu değiştirmez:)

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
İyi tamam.ne yapıyorsanız yapın konuyu.bi sığdıramadınız şuraya.alın eve götürün tamam ya.konu yanlış yerde,konu yanlış yerde.mod konuyu sil gitsin.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
alın açık olmalı, normal şartlarda takke sarık ile birlikte takılır. ama işte yok efendim arap kültürü
kılık kıyafet kanunu bir sürü şey işin içinde çık çıka bilirsen

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Hm tamam :tşk:

Üst Alt