Sony Xperia Sola, Neo V, Neo L | Telefon Seçimi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FormpR

FormpR

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Sola, Neo V, Neo L | Telefon Seçimi
Arkadaşlar bu 4 telefondan "Fiyat & Performans" açısından en uygunu hangisidir yardımcı olabilir misiniz?

Sony Xperia Sola

Sony Ericsson Xperia Neo V

Sony Xperia Neo L

Motorola Atrix

Bu Motorola Atrix'i de yeni gördüm fiyatı ve özellikleri uygun gibi bu telefon hakkında ki düşüncelerinizi de belirtirseniz sevinirim. Ayrıca; Atrix için Android 2.3 yazıyor. ICS Güncellemesi alıyor mu?

Şimdiden Teşekkür Ederim...

Kerim.

Kerim.

Üye
neo l hakkinda hakkinda bilgim yok ama sola iyi

• Beğen
Tepkiler: FormpR
FormpR

FormpR

Üye
    Konu Sahibi
Benim de aklım hep sola da tasarımı çok şık ve özellikleri gayet iyi tek eksiği olarak aklımda ön kamerası olmaması var ama elimde ki 5800'ımın da ön kamerasını hiç kullanmıyorum açıkçası ama yinede olaydı iyiydi :D

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Yeni yardımlara da açığım arkadaşlar şimdiden teşekkür ediyorum...

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
Benim de aklım hep sola da tasarımı çok şık ve özellikleri gayet iyi tek eksiği olarak aklımda ön kamerası olmaması var ama elimde ki 5800'ımın da ön kamerasını hiç kullanmıyorum açıkçası ama yinede olaydı iyiydi :D

aynen hocam sola da ön kamera yok.

FormpR

FormpR

Üye
    Konu Sahibi
aynen hocam sola da ön kamera yok.

Ön kamera gerekli bir şey mi sence yani benim şuan ki telefonumda var ama pek kullanmıyorum şuan için ama ileride bunun gelişeceğini düşündüğüm için ön kameraya önem veriyorum yarın öbürgün aileden uzak kalınca (üniv işi falan) bilgisayarda olmayacak mesela 5800 da skype üzerinden görüntülü konuşulabiliyor bildiğim kadarıyla hani bu tarz işlerde önemli olacak gibi bu ön kamera bilmiyorum ama sola tasarım ve donanım özellıklerı acısından cok ıyı bır telefon bılemıyorum kararsız kaldım acıkcası.

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
Ön kamera gerekli bir şey mi sence yani benim şuan ki telefonumda var ama pek kullanmıyorum şuan için ama ileride bunun gelişeceğini düşündüğüm için ön kameraya önem veriyorum yarın öbürgün aileden uzak kalınca (üniv işi falan) bilgisayarda olmayacak mesela 5800 da skype üzerinden görüntülü konuşulabiliyor bildiğim kadarıyla hani bu tarz işlerde önemli olacak gibi bu ön kamera bilmiyorum ama sola tasarım ve donanım özellıklerı acısından cok ıyı bır telefon bılemıyorum kararsız kaldım acıkcası.

hocam benim 3g li telim de vardı türkiye ye 3g yeni geldiği zamandan beri ama sadece keyfi amaçlı 1-2 kere görüntülü görüşme yaptık o kadar sonra hiç ihtiyacım olmadı.. Şu anki telimde ön kamera yok ve de hiç yokluğunu hissetmedim ve ihtiyacım da olmadı :) yinede sen bilirsin...

FormpR

FormpR

Üye
    Konu Sahibi
hocam benim 3g li telim de vardı türkiye ye 3g yeni geldiği zamandan beri ama sadece keyfi amaçlı 1-2 kere görüntülü görüşme yaptık o kadar sonra hiç ihtiyacım olmadı.. Şu anki telimde ön kamera yok ve de hiç yokluğunu hissetmedim ve ihtiyacım da olmadı :) yinede sen bilirsin...

Haklısın ben konuşma için bile hiç kullanmadım. Yokluğunun büyük bir eksi olduğunu düşünmüyorum aslında.

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
Haklısın ben konuşma için bile hiç kullanmadım. Yokluğunun büyük bir eksi olduğunu düşünmüyorum aslında.

aynen hocam hem bir ön kamerası var diye diğerine göre fazladan 100-200tl vermenin bir anlamı yok.

• Beğen
Placebo-

Placebo-

Üye
Xperia Sola en iyi seçim olur. Ön kameranın hiç bir öenmi yok inan bana.

• Beğen
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Görüntü olarak Xperia Neo V
Özellik olarak Sola :)

• Beğen
FormpR

FormpR

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

Görüntü olarak Xperia Neo V
Özellik olarak Sola :)

Sanırım solada lcd ekran neo v de led ekran var led ekran daha iyi oluyormus ama ben sureklı telefon alabılen bırı degılım sanırım sola bıraz daha uzun soluklu kullanıma olanak saglayacaktır donanıma baktıgımızda diye düşünüyorum.

anılbaran

anılbaran

Üye
sola

• Beğen
amcalu1

amcalu1

Üye
Atrix iyi ama ics yok o yüzden sola

• Beğen
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Atrix iyi ama ics yok o yüzden sola

Bence yanlış düşünce :) Xperia'lara ICS geldi de ne oldu? Benim de bir Xperia'm var ve şuan GB kullanıyorum aşırı derecede mutluyum. ICS aşırı derecede kasıyor. Hele kamera hiç çekmiyor desek yeridir. İşte ben bu yüzden kesinlikle Atrix tercih ederdim tecrübelendim çünkü :)

• Beğen

justsky

Üye
Sony Ericsson Xperia Neo V ;)

• Beğen
FormpR

FormpR

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim yardımlarınız için...

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Sola'nın tasarımı çok hoşuma gitti :) Kız arkadaşıma almayı düşünüyorum :cool

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt