RADEX dvr kamera kayıt sistemi yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
masarati

masarati

Üye
    Konu Sahibi
RADEX dvr kamera kayıt sistemi yardım
arkadaşlar ben radex 54ts dvr kamera kayıt ciğazı kullanıyorum kayıt ciğazımdan aldığım H264 videolarımı windows7 bilgisayarımda sesli olarak seyretmek istiyorum ama bilgisayarım desteklemiyor ciğazı aldığımda H264 kodec sidisi vardı yükledim oynatıyordu bilgisayarıma format attım silindi cd taktım yediden yükleyecektim ama cd bozulmuş yani sizlerden istediğim (radex 54ts dvr kamera kayıt ciğazı )bunun elinizde cd si olan arkadaşların linkle eklemesini istiyorum yardımcı olan arkadaşlara teşekkürü minnet biliyorum herkeze teşekkür ediyorum

Teom@n

Teom@n

Üye
Muhtemelen linkteki cihazdir. Sitedeki download sekmesi bende bir turlu calismadi. Oradan ilgili modeli secerek indirebilirsin yada site yonetimi ile iletisime gecerek yazilimi talep edebilirsin. iyi sanslar.

masarati

masarati

Üye
    Konu Sahibi
ilgilendiğin için sağol aynen arkadaşım bu ciğaz ama böyle firmalar ticari amaçlı olduğu için ücret talep ediyorlar elinde varsa link ekleye bilirsen sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Teom@n

Teom@n

Üye
ilgilendiğin için sağol aynen arkadaşım bu ciğaz ama böyle firmalar ticari amaçlı olduğu için ücret talep ediyorlar elinde varsa link ekleye bilirsen sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Bir bilgiye ulasabilirsem paylasirim.

Teom@n

Teom@n

Üye

Bana gonderilen mesaj asagidaki gibi. Sagolsunlar hemen cevap gonderdiler fakat PC icin istedigim yazilim yerine cihaza ait en son FW update dosyasini yollamislar. Sen Veysi beye bir ulasmayi dene, yardimci olacagina inaniyorum.

""""M. Veysi DOĞAN"
8:50 AM (23 hours ago)

Merhaba Teoman Bey,

Sözkonusu dvr cihaz için en son yazılım güncelemesini şu mailin ilişkisinde gönderiyorum.

bir sorun ile karşılaştığınız takdirde teknik servisimizden destek alınız.

VENAS GÜVENLİK SİSTEMLERİ LTD ŞTİ.
( 0.212 2103310

[email protected]
"""

Ekli dosyalar

masarati

masarati

Üye
    Konu Sahibi

Bana gonderilen mesaj asagidaki gibi. Sagolsunlar hemen cevap gonderdiler fakat PC icin istedigim yazilim yerine cihaza ait en son FW update dosyasini yollamislar. Sen Veysi beye bir ulasmayi dene, yardimci olacagina inaniyorum.

""""M. Veysi DOĞAN"
8:50 AM (23 hours ago)

Merhaba Teoman Bey,

Sözkonusu dvr cihaz için en son yazılım güncelemesini şu mailin ilişkisinde gönderiyorum.

bir sorun ile karşılaştığınız takdirde teknik servisimizden destek alınız.

VENAS GÜVENLİK SİSTEMLERİ LTD ŞTİ.
( 0.212 2103310

[email protected]
"""

bu dediğin gibi ciğaz güncellemesi bin dosyası bu benim işime yaramaz verdiği noya ulaşacağım ilgin için yinede teşekkür edrim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt