Cebim.net e güvenebilir miyim?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Cebim.net e güvenebilir miyim?
Arkadaşlar bu siteden site kursam ve reklam alsam ne kadar güvenebilirim?ya da sadece site kurmakla kalsam?

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
hocam blogger den site aç ora daha güzel ve her açıdan süper..her türlü yardım ederim site kurmanda da hocam..hem google reklamları da alırsın bloggerden ve para daha kolay kazanırsın ve en güvenilir site kurma yeri blogger ...

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
blogger.com mu?mobilden yapmak istiyorum ama siteyi.

- - - Eklendi - - -

Google şeyiymiş :) sözüm var google ve youtube a 3 gün girmeyeceğim diye.tabi 3 günle kalmaz,elimden geldiğince az kullanırım inş

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
hocam blogger yani blogspot.com google blog sitesi ücretsiz blog sitesi açabiliyorsun hem mobil ayarlarını yapıyorsun mobil sitede oluyor..

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Hm tamam,teşekkür ederim.yarın deneyeceğim bi

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
blogger.com mu?mobilden yapmak istiyorum ama siteyi.

- - - Eklendi - - -

Google şeyiymiş :) sözüm var google ve youtube a 3 gün girmeyeceğim diye.tabi 3 günle kalmaz,elimden geldiğince az kullanırım inş

:alkis

Metin MF

Metin MF

Üye
blogda reklam alamazsın

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Neyse ya boşverin,site hevesim geçti.sürekli ilgilenmen falan gerekiyo,güncel şeyler paylaşman gerekiyo,kodlar falan oooo şimdiden bıktım :)

- - - Eklendi - - -

:tşk: ilginiz için :)

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
Neyse ya boşverin,site hevesim geçti.sürekli ilgilenmen falan gerekiyo,güncel şeyler paylaşman gerekiyo,kodlar falan oooo şimdiden bıktım :)

- - - Eklendi - - -

:tşk: ilginiz için :)

Rica ederim :)

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Hm teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt