Samsung S2 Galeri Sorunu.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LeaderTR

LeaderTR

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S2 Galeri Sorunu.
Merhaba arkadaşlar, Galeride sadece resim veya videonun gösterilme gibi bi imkan var mı? ya da galeriden bişey silmek mümkün mü? Hafızadan silmeden tabi. Yani galeride sadece istediğim şeyler durması için neler yapmam gerekir yardım edin lütfen :(

Kerim.

Kerim.

Üye
mumkun degil heralde.hic duymadim.

LeaderTR

LeaderTR

Üye
    Konu Sahibi

cix_can-61

Üye
X-plore yükle ve Istemediğin dosyaları gizle. basit ;)

LeaderTR

LeaderTR

Üye
    Konu Sahibi
gizliyorum ama yine de galeri de gözüküyo :(

cix_can-61

Üye
ziple o zaman ;)

tequilaq

tequilaq

Üye
gözükmesini istemediğin klasörün içine .nomedia dosyası oluştur galeride gözükmez

tequilaq

tequilaq

Üye
önce bunu indir görünmesini istemediğin resimlerin olduğu dizine gelip sırasyıla telefonun sol alttaki tuşuna sonra "yeni" ye sonra "dosya"ya bas dosya ismine .nomedia yazıp tamam de telefonu kapa aç hepsi bu

LeaderTR

LeaderTR

Üye
    Konu Sahibi
denedim olmuyo :(

tequilaq

tequilaq

Üye
olmayan ne? dosyayı mı oluşturamadın yoksa dosyayı oluşturdun yinede gözükğyor mu?

LeaderTR

LeaderTR

Üye
    Konu Sahibi
dosyayı oluşturdum yine gözüküyo :( bi çözümü olmalı ya

cix_can-61

Üye
- - - Eklendi - - -

zipleyeceğim dosyaya arada bakarım. Açmak vs. uzun sürer mi? bi de nasıl olcak
x-plore yle zipleyip dosya açıyormuş gibi hızlı bi şekilde göz atabilirsin resimlere. Hızlıdır merak etme ve dene ;) Aha bu da programın linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lonelycatgames.Xplore&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5sb25lbHljYXRnYW1lcy5YcGxvcmUiXQ..

LeaderTR

LeaderTR

Üye
    Konu Sahibi
- - - Eklendi - - -

x-plore yle zipleyip dosya açıyormuş gibi hızlı bi şekilde göz atabilirsin resimlere. Hızlıdır merak etme ve dene ;) Aha bu da programın linki
..

Çok uğraştırıyo ya, ya sadece galeride gösterilmesine izin vermesek. Olmaz mı böyle bişey ya ? :(((

tequilaq

tequilaq

Üye
dosyayı oluşturdum yine gözüküyo :( bi çözümü olmalı ya
çözüm bahsettiğim şekilde ama quickpic programı anlattığım şeyi otomatik yapıyor bide onu dene

LeaderTR

LeaderTR

Üye
    Konu Sahibi
gizliyorum ama galeride hala sap gibi duruyo :D kafayı yiycem ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt