mackolik uygulamasi Türkce olarak wp magazasinda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
mackolik uygulamasi Türkce olarak wp magazasinda

Mackolik resmi uygulamasi Türkce olarak marketteki yerini aldi. Uygulama ile mac takibi yapabilir favori takimlarinizla ilgili bilgilere ulaşabilir veya anlik yeni haberleri okuyabilirsiniz. Uygulama ayni zamanda ligdeki puan durumunu ve fiksturu de takip etmenizi kolaylaştiriyor.

uygulamayi ucretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Windowsphone cihazlarin ulkemizde resmi satişi başlayana kadar daha fazla Turkce uygulamayla karşinizda olmayi umuyorum. uygulamayla ayrica at yarişi takibi de yapabilirsiniz.
Uygulamayi indirebilirsiniz.

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
bu uygulamayı ovi mağazada arıyorum bulamıyorum önceleri vardı şimdi kaldırıldı heralde. symbian 3 lre göre varmı forum da?

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Hiç sevmiyorum şu programı:eheGene de sağol hünkarıııım:op:

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye
bu uygulamayı ovi mağazada arıyorum bulamıyorum önceleri vardı şimdi kaldırıldı heralde. symbian 3 lre göre varmı forum da?

yorumlarda o kadar çok tepki aldı ki isabet olmuş..

reklamdan ondan bundan o kadar para kaldırıyorlar, buna rağmen bir de programı ücretliye çevirdiler..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
gdervisoglu

gdervisoglu

Üye

Wp store da ucretsiz:D

çakallar program içinden aboneliğe bağlamışlar.. yoksa nokia mağaza da ücretsizdi.. program içinden aboneliğe bağlamaya çalışıyorlar..

- - - Eklendi - - -

çakallar program içinden aboneliğe bağlamışlar.. yoksa nokia mağaza da ücretsizdi.. program içinden aboneliğe bağlamaya çalışıyorlar..

wp da şuan bu abonelik davası olamadan kullanılıyor mu? öyleyse iyi :naughty:

ecel54

ecel54

Üye
ben yükleyip denedim üyelik istemedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...