Samsung NP300E5C-S01TR kamera çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
Samsung NP300E5C-S01TR kamera çalışmıyor
arkadaşlar yeni samsung laptop aldık ama pc nin kamerasını bulamyrm aygıtlarda programlarda aradım ama yok.açılması için yeni program mı yüklemem gerekyr ???

Teom@n

Teom@n

Üye
Klavye uzerindeki "fn" tusu (sol alt kosede "ctrl" tusu yaninda olur genelde) ile "f" tuslari (F1-F2-F3...F12 diye) uzerinde yer alan mavi ile yapilmis simgeler var oradan kamera simgesi olan tusu bularak fn+fx (x burada rakami ifade ediyor) kombinasyonuyla aktif/pasiflestirebilirsiniz.

Duruma gore klavye uzerinde baska bir tus uzerine de konumlandirilmis olabilir. Dilerseniz ve yapabiliyorsaniz laptop'a ait klavyenin guzel bir fotosunu cekip konuya ekleyin daha net yonlendirebilelim sizi. Yada laptopunuzun tam modelini yazabilirseniz de olur.

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
NP300E5C-S01TR markası bu yazyr

Teom@n

Teom@n

Üye
Verecegim linkte kullanim klavuzunu indirebilirsiniz. Calisabilir program halinde interektif bir klavuz yapmis Samsung. Oldukca guzel. iyi sanslar.

• Beğen
Tepkiler: nazlican

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
bide fn+f den aktifleştr diyorsunuz yha benim laptopda kamera gözükmyr aygıtlarda falan gözükmesi gerekmyr mu ?

- - - Eklendi - - -

Verecegim linkte kullanim klavuzunu indirebilirsiniz. Calisabilir program halinde interektif bir klavuz yapmis Samsung. Oldukca guzel. iyi sanslar.

tmm bakıyım bi saol tşkler

Teom@n

Teom@n

Üye
Aygitlarda ilk basta gozukmeyebilir. Aktiflestirdiginizde otomatik olarak driverini yukleyecektir kamera. Yada pasif oldugu surece aygitlarda gozukmez. Nasil usb den aygit bagladiginizda gozukur ve cikardiginizda gozukmezse ayni sekildedir. Bazi dizustu bilgisayar bilesenleri anakart uzerinde usb den baglidir ve bunlari aktif / pasif yapabilmeniz icin klavye uzerinden yada dahili yazilim uzerinden calistirabilirsiniz.

Easy Display manager programini bir kullanin.

- - - Eklendi - - -

bide fn+f den aktifleştr diyorsunuz yha benim laptopda kamera gözükmyr aygıtlarda falan gözükmesi gerekmyr mu ?

- - - Eklendi - - -

tmm bakıyım bi saol tşkler

Rica ederim. Ayni linkte sorun giderici klavuz var ondan da faydalanabilirsiniz. Sonucu da bizlerle paylasabilirseniz memnun oluruz.

Üst Alt