Boykota destek lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Boykota destek lütfen
Google ve youtube peygamberimize hakaret iftira ve namussuzluk içeren filmin gösteriminin durdurulmasını reddetmiştir.Tüm dünya müslümanları 3 gün girmeyerek bu siteleri boykota karar vermiştir.bütün peygamberlik hayatı boyunca ümmetim diye ağlayan ümmeti için sevinen üzülen ümmeti için gecelerce gözyaşı döken mübarek efendimize en azından bunu çok görmeyelim ahirette efendimizin yüzüne bakabilmek için lütfen hem uyalım hem duyuralim.google a alternatif olarak yahoo veya yandex i,youtube a alternatif olarak da dailymotion u kullanabilirsiniz boykot süresi boyunca.

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar destek olursunuz inşallah?lütfen biz de tepkimizi ortaya koyalım,tarafımızı belli edelim,olmaz mı?

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

otostopçu

otostopçu

Üye
:hmmm googlesız 3 gün zor ama kat kat değer. değmeli!

Symbianize

Symbianize

Üye
Google boykot etmek android kullanmamak demek

doctorrr

doctorrr

Üye
yahoo :pro:

- - - Eklendi - - -

bide mozilla..

K0jiro

Üye
:oha:

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
yandax kullansak nasıl olur

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Mesajın sonunu okusanız görürdünüz arkadaşlar :) google yerine YAHOO VEYA YANDEX,youtube yerine de DAILYMOTION u kullanabilirsiniz.anlayışınız için teşekkürler :)

Symbianize

Symbianize

Üye
Taamam kardesim sonuna kadar destekteyiz fakat telefonumuz androidse androidin yapimcis i goolge

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu kullanmayın demiyorum da googlenin destek aldığı yerlerden kısabildiğimiz kadar kısmalıyız.örneğin bir marketten alışveriş yapmak gibi.hep o marketten değil de başka marketten alışveriş yapalım olmaz mı?

nimeemin

Üye
Olur tabi ben yandex kullancm :)

Symbianize

Symbianize

Üye
Cbende destek olcam elimden geldigi kadar

furkan5800

furkan5800

Üye
ben zaten yandex kullanıyorum ve youtube un bi yamuğu var bana karsı o yüzdn metacafa dailymontein kullanıyru

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Destek olan herkese teşekkür ediyorum :sarıl:

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Boykotu destekliyorum...

Bizi öldürmeye gelen bizde hayat bulur. Onların hakareti islâmı ve onun peygamberini lekeleyemez bilakis daha da güçlendirir. Unutulmamalıdır ki meyveli ağaç taşlanır.

Güneş balçıkla sıvanmaz.​

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Kaynak ne kadar doğru ? Facebookta da iyice yayıldı bu haber. Peki ya bu durumu kullanarak Google ve Youtube'a düzenlenmiş haksız bi boykotsa ? Şahsen ben böyle şeylere pek itimat etmiyorum. Keşke güvenilir bi kaynak belirtilse de bizde ona göre hareket etsek :hmmm

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Kaynak ne kadar doğru ? Facebookta da iyice yayıldı bu haber. Peki ya bu durumu kullanarak Google ve Youtube'a düzenlenmiş haksız bi boykotsa ? Şahsen ben böyle şeylere pek itimat etmiyorum. Keşke güvenilir bi kaynak belirtilse de bizde ona göre hareket etsek :hmmm

kaynak belirtilmese de şu 3 gün bari girmeyin o sitelere.sen tarafını belli et,gerisi boş zaten.3 gün o sitelere değil de alternatif sitelere girmekle bence hiçbir şey kaybetmezsin.

- - - Eklendi - - -

Ayrıca google ve youtubeun resmi olarak açıklayacağını sanmıyorum.çünkü resmi olarak açıklarsa rankını düşürür

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye

kaynak belirtilmese de şu 3 gün bari girmeyin o sitelere.sen tarafını belli et,gerisi boş zaten.3 gün o sitelere değil de alternatif sitelere girmekle bence hiçbir şey kaybetmezsin.

Evet ben birşey kaybetmem. Zaten kullanmıyorum. Takıldığım bikaç yer var oralara da kayıtlı yer imlerinden ulaşıyorum. Hem koca google biz girmiyoruz diye üzülecek değil ya ? Belki de çok üzülür intihar eder ? Şaka şaka. Kardeşim sen güzel bir iş yapıyorsun ama bişey elde edilemez bu yolla. Bize dua etmek düşer. Yanlış olduğumu düşünmüyorum, sence yanlış mıyım ?

CABBAR

CABBAR

Üye
Iki gündür yandex kullanıyorum sonsuz destek . . .

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Evet ben birşey kaybetmem. Zaten kullanmıyorum. Takıldığım bikaç yer var oralara da kayıtlı yer imlerinden ulaşıyorum. Hem koca google biz girmiyoruz diye üzülecek değil ya ? Belki de çok üzülür intihar eder ? Şaka şaka. Kardeşim sen güzel bir iş yapıyorsun ama bişey elde edilemez bu yolla. Bize dua etmek düşer. Yanlış olduğumu düşünmüyorum, sence yanlış mıyım ?

yanlış değilsin ama elinden ne geliyorsa yapmalısın.ateşe su götüren karınca misali tarafını belli etmelisin.şu noktada bi hatırlatma yapayım,daha doğrusu şu düşüncen yanlış:sen,ben girmezsek ne kaybedecekler?bu yanlış bir düşünce.ben sen derken türkiye bile 70 küsur milyon insandan oluşuyor.kaç milyonu oy kullanıyor bilmiyorum ama herkes senin mantığınla düşünmüş olsaydı seçim yapılamazdı.sonuçta senin veya benim oyum neyi değiştirecek ki?bu yanlış bi düşünce.inşallah anlatabilmişimdir derdimi.

- - - Eklendi - - -

Aykut teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt