Türkiye'ye gelmeden tükendi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye'ye gelmeden tükendi
Operatör Verizon'un New York şubesinde bulunan iPhone 5'in 16 GB'lık cihazlarının tamamı satıldı. Minnesota'daki Sprint mağazası ise pahalı model olan 64 GB'lık iPhone 5'in haricinde tüm ürünlerin satıldığını bildirdi.

Öte yandan ABD genelinde pek çok market de benzeri bir şekilde iPhone 5'lerin satıldığını duyurdu.
Apple'ın yeni akıllı telefonu iPhone 5, ABD'de tükendi.
Uzmanlar ayın 19'unda satışa giren iPhone 5'in bir kaç günde milyonlarca kişi tarafından satın alındığını ve yılın en büyük satış gelirini Apple'ın hanesine yazdığını söylüyor.

Satışlarla ilgili resmi açıklamanın ilerleyen günlerde Apple'ca yapılması bekleniyor.

.Murat.

.Murat.

Üye
burada o fiyata az kullanıcı bulur kendine

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
    Konu Sahibi
valla forumlarda ön talep toplayanlar var 1780tl falan fiyat diyorlar ıphone 5 için.

.Murat.

.Murat.

Üye
3000 civarında yazıyordu maxsicepte ya sen yanlış okudun ya ben:D

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
    Konu Sahibi
hacı başka bir forum sitesindeki bir iki üye isviçreden getiriyor ondan ön sipariş topluyorlardı o fiyata hemde ve kayıtlı olacak.

.Murat.

.Murat.

Üye
ben almam alanada mani olmam herkesin keyfi bilir

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
    Konu Sahibi
hacı başka forum sitesindeki bir iki üye yutdışından getiriyor isviçreden getiriyorlar kayıtlı olacakmış dediklerine göre

- - - Eklendi - - -

yani o şekil alana hayırlı olsun.

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
hacı başka forum sitesindeki bir iki üye yutdışından getiriyor isviçreden getiriyorlar kayıtlı olacakmış dediklerine göre

- - - Eklendi - - -

yani o şekil alana hayırlı olsun.

Sakat iş ya :ehe

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
    Konu Sahibi
valla adamların referansını bir görsen hiç öyle sakat iş yapacaklarını sanmıyorum bu saatten sonra ve bu düzeye geldikten sonra .. Ama yinede tercih meselesi...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
:hmmm

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
valla adamların referansını bir görsen hiç öyle sakat iş yapacaklarını sanmıyorum bu saatten sonra ve bu düzeye geldikten sonra .. Ama yinede tercih meselesi...

Neyse, evet hayırlısı olsun ne diyelim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt