koleksiyon yapmak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The East

The East

Üye
    Konu Sahibi
koleksiyon yapmak istiyorum
evet arkadaşlar koleksiyon yapmak istiyorum ama ne toplayacağımı bilmiyorum ilk önce kibrit kutusu aradım bizim burda kav dan başka birşey bulamadım cevaplarınızı bekliyorum ne önerirsiniz.

msafa1905

msafa1905

Üye
bilye,sporcu kartı :ehe Galatasaray Forması :oke: güzel taslar vs neylere ilgi duydugunu yazarsan daha iyi bilgi verebilirim.

_RYUK_

_RYUK_

Üye
Kibrit yoksa sende çakmak koleksiyonu yap :D

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Bende 1970-80 arası pul koleksiyonu var :kıskıs:

__xXx__

__xXx__

Üye
bende x-man koleksiyonu ve star wars karakterleri koleksiyonu var benzer koleksiyonları tamamlayabilirsin

maxirabit

maxirabit

Üye
Bir ara oyuncak araba kolleksiyonu,model araç falan başlamıştım ama dayanamayıp gelen misafirlerin çocuğuna falan vermiştim:)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bi kumbara al para koleksiyonu yap

• Beğen
Tepkiler: iyavuzoz
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
sigara paketi koleksiyonu da yapabilirsin :)

• Beğen
Tepkiler: tguzel7
lolaman

lolaman

Üye
bende motor koleksiyonu vardı birsürü minik motor vardı kuzenin kardeşi minik kuzene verdim gittim baktım sonra motorun tekerlek ayrılmış bağımsızlığını ilan etmiş yaylar bozulmuş her daim düşüyo.Camı yok kırılmış arka tekerin lastik delik falan kızdım bayağı içimden ama oldu bi kere şimdi dolabın en tepesinde büyük bi motor var honda cbr fireblade göz bebeğim o :D

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Yarı degerli taşların koleksiyonu yap piyasada uygun fiyata satılıyor.

haltie

haltie

Üye
Saat koleksiyonu ben yapıyorum ama calinma riski fazla :)

serinaga

serinaga

Üye
Bence bu konuyu ilerlet ve koleksiyon yapma önerileri koleksiyonu yap ...

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Audi marka küçük metal araba koleksiyonum var :)

- - - Eklendi - - -

Ayrıca %100 detaylı D&R dan aldığım Dinozor koleksiyonum var :D

maxirabit

maxirabit

Üye

iyi yapmışsın çocuklar sevinsin:ok2:
Zamanında oda dolusu oyuncak vardı ama 13-14 yaşlarına geldiğimde tandık,komşu derken onların çocuklarına verdim,işin garip yanı bazılarını yıpratmamıştım ama olsun beyenen alıyordu.Tabi çok özel olanları var yok değil,onlarda özel dolabımda duruyor yaşlansamda saklarım onları,mazisi olduğu için:) Biriktirmeyi çok sevmem,özel insanların,özel bazı gönderdikleri veya verdikleri olur onlarıda aynı şekilde hep saklarım:)

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35
The East

The East

Üye
    Konu Sahibi
Kibrit yoksa sende çakmak koleksiyonu yap :D

Bakın Dükkana Gelen Jelibon toptancısından aldım ama geri verdim almakla koleksiyon olsaydı hepsiburadadan kibrit kutusu alcaktım :D

dr fire

dr fire

Üye
poster, çeşitli mağaza poşetleri (bizde bi ton var :( ) model araba, albüm, anahtarlık, küçük kaykay (teck deck), vida, şeker (canın istediğinde yersin :D ) bi de o an ne gördüysen hoşuna giden ya da almak istediğin onun fotoğraflarını çek. işte topla bunlardan koleksiyon olsun :P:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt