E7 - YkPkY BelleRefresh Final- RM_626 GÜNCELLEME 23.01.2013

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
E7 - YkPkY BelleRefresh Final- RM_626 GÜNCELLEME 23.01.2013
E6 İçin Yaptığım Çalışmaları Her Kullanan Arkadaş Bilir..

Yazılım Artıları Sırasıyla

Flash sonrası açılış: 333 mb,
Birçok gereksiz uygulamalar temizlendi,Microsoft Apps'yi isteyen Oviden güncelleyebilir,
İng ve Türkçe dil bırakıldı,
Açılış sesi ve resmi değiştirildi,
Kapanış değiştirildi,
Açılış tarihi güncel,
Tarayıcı kapatıldığında Download tarayıcı açıldığında devam
Açılış sesleri,arama sesleri ve müzik çalar sesi yükseltildi,
Ayarlanabilir ekolayzer ve Dolby kulaklık,
Sistem sesleri yeniden değiştirildi,
İyileştirilmiş foto ve video çekim modu,
Dosya yöneticisi korunan dosyalar gönderilebilir,
Açılış ayarları kapatıldı,
Bütün widgetler yenilendi,
Menü,Uygulama İsimleri Düzenlenebilir,
Tarayıcı Uzantıları Com - com.tr - Gov.tr
Effectler varsayılan açık,
Effectler C:/Effect.Effectler değiştirebilir.Konu sonuna verdiğim tüm arşivimdeki effecleri kullanabilirsiniz,yazılımla gelenleri silip yenilerini kopyalamanız yeterli,
Gizli uygulamalar açık,
Arama süresi açık,
Wi-fi çekim gücü yüksek,
Kinetik Kaydırma,
Java izin modu,
Batarya kullanım süresi arttırıldı,
Müzik tarama E:/Müzik - F:/
Müzik çalar Kompact ve Mini widget,
Saat Metin Türkçe'ye Çevrildi
Saat Metin Küçük
Avkon2
Zil sesleri güncellendi gereksizler temizlendi,
Tr sözlük,
Ram yeniden dağıtım,
Galeri resim tarama image ve DCM klasörünü gösterir,
Başlat tuşuna Yeniden Başlat komutu,
N9 ekran koruyucu,
Müzik çalar ekran koruyucu,
20 ev ekranı,
Tarayıcı hafıza E:/
Fp1 Uygulama Yöneticisi
Nokia 808 Tuş Takımı
Arayüz Hızlandırma
Toplu Menü

Yazı fontu : Orjinal Gelir
Yazı fontunu rahatlıkla istediğinizle değiştirebilirsiniz Effectlerde yaptığım gibi. Uygulamalar klasöründe Yazı Tipi uygulamasıyla istediğinizi seçin.
Yapmanız gereken
C: data: Font Zoomer klasöründe 10larca Font yazılımla beraber gelir

Buradan hafızada yer kaplamasın diye hepsini başka hafızaya kopyalayıp silebilir,beğendiğiniz bulduğunuz istediğiniz yazı fontunu yukarıdaki klasöre koyup uygulamayla seçebilirsiniz.
Noss_bar Arkadaşıma Çevirisinden dolayı tekrar teşekkür ederim

Başlangıçta Sadece Rom Patcher Çalışır
Rompatcher 3.1 Hack. Yamalar Türkçe Düzenlendi.
(Tr olanları Aktif Hale getirip otomatik başlata ekleyebilirsiniz)

X-plore Artık İhtiyacınız Kalmadı
Rom ve Ram odaları Dosya Yöneticisinde Rom Patcher ile
görünüme açılabilir,
C: sistem dosyaları Dosya Yöneticisinde Rom Patcher ile
görünüme açılabilir
E: sistem dosyaları Dosya yöneticisinde görünüme açıldı

Genel profil ismi değiştirilebilir

Karşı taraf telefonu açınca Titreşimle uyarı
Yeni Kilit Aç ekranı saat stili
Yeni Saat Ekran Koruyucu rengi Yeşil
Yer imleri Düzenlendi
Tuş Kilit Ekranı Döndürme Sensörüyle Döndürülebilir
Uygulama Yöneticisi
Döndürme Sensörüyle Döndürülebilir
Yeni Bildirimler Widgeti,Türkçe dil eklendi yazılıma gömüldü
Msj Bildirim Baloncuğu kapatıldı

REFRESH YAZILIMINDA
Yeniden Başlat Komutu Müzik Çalar Kulaklık Ses Seviyesi Yükseltiminde Sorun Çıkartmış.
Sorun Giderildi
Yeniden Başlat Komutu Yeniden Düzenlendi,Türkçe Patch Yaması Eklendi.Rom Patch Yamalarından Kulaklık YüksesSes Yamasını Aktif Hale Getirip Otomatik Başlata Ekleyin

Son Güncellemede Düzenlenenler
Açılış 342 Mb
O Ekranı Kaplayan Rahatsız Eden Bildirimler Baloncuğu Kaldırıldı,(perdeden yada bildirimler Widgetinden bildirimlerinize bakabilirsiniz)
Şarj Led Işığı Uyarı Işığına Çevrildi,
Avkon2 - En Beğenilen Simgeleri Bir Araya Toplayıp Yeniledim,
Tuş Kilidi Titreşimi kaldırılıldı,
Ekstra Kamera Zoom,
Sarı Wp8 Ana Açılışı Düzenlenip Eklenildi,
5 sayfa Sms simgeleri eklendi,
Sosyal Uygulaması Kaldırıldı
Tema efecti Değiştirildi
Tüm Saatler, Not Widgeti,ve Küçük Widgetler Güncellendi
Arama Widgeti Mini Eklendi
Menü Açıldı - 4*5
Fm Radyo Sensörle Döndürülebilir
Orjina Nokia Evolve Teması Renklendirildi

Güle Güle Kullanın

E6 Refresh Yazılımım İçin Tıkla

Maxicep Ailesi

haqanguven

haqanguven

Üye
hayırlısı olsun

fbliaksu

fbliaksu

Üye
Gardasim Ben indirdim de yüklemedim daha diğer dosyalar felan da var onlar ne ise yarıyo onlarıda mi aynı yere atacağız phoenix in içine . Bu Cwf yi nasıl yükleyecez kaba taslak bi anlatabilirmisin

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Gardasim Ben indirdim de yüklemedim daha diğer dosyalar felan da var onlar ne ise yarıyo onlarıda mi aynı yere atacağız phoenix in içine . Bu Cwf yi nasıl yükleyecez kaba taslak bi anlatabilirmisin
diğer dosyalarıda rm-626 klasörüne atacaksın.
forumda yeterli miktarda flash atma konuları mevcut.
kaba taslak anlaşılmaz

fbliaksu

fbliaksu

Üye
Tamam yinede Sağolasin

- - - Eklendi - - -

Tamam yinede Sağolasin

fbliaksu

fbliaksu

Üye
yükledim sonunda eline sağlık başka da bekliyorum

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kullan

fbliaksu

fbliaksu

Üye
hocam klavyeyı actıgımda tus kombınasyonların da bozukluk var yerlerı degısık hep bırde m!zık calarda denge ayarına gırınce müzık calardan atıyo en onemlı sorunlardan bırıde telefon bazen dururken nette felan gezerken bırden donuyo kıtlenıp kalıyo 10 sanıye basılı tutarak kapatıp acmak zorunde kalıyorum? Bunları duzeltebılırmısın acaba bırde e7 evols cıkarmayı dusunmuyomusun yada fp2 felan sımdıden yapacagın yardımlar ıcın tesekk!rler

- - - Eklendi - - -

hocam klavyeyı actıgımda tus kombınasyonların da bozukluk var yerlerı degısık hep bırde m!zık calarda denge ayarına gırınce müzık calardan atıyo en onemlı sorunlardan bırıde telefon bazen dururken nette felan gezerken bırden donuyo kıtlenıp kalıyo 10 sanıye basılı tutarak kapatıp acmak zorunde kalıyorum? Bunları duzeltebılırmısın acaba bırde e7 evols cıkarmayı dusunmuyomusun yada fp2 felan sımdıden yapacagın yardımlar ıcın tesekk!rler

- - - Eklendi - - -

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

öncelikle klavye için yaptığım yazılım tr dil destekli klavyeli.kombinasyonda bozukluk varsa senin cihaz yurtdşı bir cihaz.klavyen farklı.
müzik çalar için denge ayarına ihtiyaç duyulmadığı için o sorun üzerinde çalışma yapmadım.çünkü gereksiz bir özellik.onunla uğraşmana hiç gerek yok.orta seviyede kalsın yeter.
o donma sorununa gelince o sorun bendede var.o e7 için geleneksel bir sorun maalesef.sırf o yüzden ikinci kez servise gönderdim,yeni geldi cihaz henüz test etmedim.düzelmediyse bayramdan sonra tekrar göndereceğim.yazılımla alakalı bi sorun değil o.yazılım çalışmalarımda cihaz devamlı serviste olduğu için ara verdim.değişiklikler çıktıkca bildiririm.ben teşekkür ederim

fbliaksu

fbliaksu

Üye
daha önce normal belle de 10 da 1 oluyorsa şimdi 10 da 4 oluyo diyebilirim donma işini. Bu arada yeni çıkaracağın yazılımlari bekliyoruz şimdiden teşekkürler

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
vallaha ben orjinal yazılımıda kullandım bir süre.hiçbr farkı yok.yeni yazılımımda test aşamasında

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
güncellendi

djkaptan

djkaptan

Üye
üstad n8 de yapsan bi güzellik =)

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
kurtuluş 40 arkadaşımın yaptığı n8e güzellik çok :))

OmerulFarukTurk

OmerulFarukTurk

Üye
Cevapsız Çağrılar ve Yeni Mesajlar için açılır uyarı Devre dışı demişsin ben bunu nasıl tekrar açarım ?

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
OmerulFarukTurk

OmerulFarukTurk

Üye
peki bildiğiniz sis olarak bi bildirim yok mu acaba :D

OmerulFarukTurk

OmerulFarukTurk

Üye
olmadı ustat :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt