htc explorer alınırmi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zafer_s

Üye
    Konu Sahibi
htc explorer alınırmi ?
500 max 550lira bütçem var, telefonu fotoğraf ve özellikle ınternet için alıyorum. Bugün teknosada wildfire s i kullandım fotoğraf çekimi benim için yeterliydi ama daha exploreri kullanmadim :( sizce hangisini almalıyim, veya başka önerileriniz varmi dediğim gibi bütçem kısıtlı :(

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Htc wildfire s iyidir o fiyata

zafer_s

Üye
    Konu Sahibi
explorer ile karşılaştırmak gerekirse ne farkları var?

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Aradaki farki gor kardesim linke tiklayip

- - - Eklendi - - -

explorerin ekrani berbat arkadasimda var

abandonware

abandonware

Üye
arkadaşım; eğer alt düzey bir htc alacaksan htc desire c al derim fakat sana şu an bahsettiğim iki modelide önermiyorum.. ayrıca oyun ve uygulama ile pek bir alakan yoksa nokia 603'ede bakabilirsin :good:

bboyQ7

bboyQ7

Üye
arkadaşım; eğer alt düzey bir htc alacaksan htc desire c al derim fakat sana şu an bahsettiğim iki modelide önermiyorum.. ayrıca oyun ve uygulama ile pek bir alakan yoksa nokia 603'ede bakabilirsin :good:

Maximum 550tl demese bende onericektim ama butcesi skinti

zafer_s

Üye
    Konu Sahibi
birde ben suan c6-00 kullanıyorum ara yüzü hızı gerçekten çok önemliymis bir telefonda :) yoksa nokia ıyi telefonda ağır kalıyor :(

amcalu1

amcalu1

Üye
Aradaki farki gor kardesim linke tiklayip

- - - Eklendi - - -

explorerin ekrani berbat arkadasimda var

Htc explorer da wilfire s te alma desire c al ama bu ikisi arasında explorer daha iyi wildfire s in işlemci mimarisi eski oyun oynayamazsin ve explorer internet için de daha iyi zaten test sonuçları da wildfire s ten yüksek bilmeden yorum yapmayın

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
bence biraz daha para biriktirip neo v yada benzeri bir cihaz alıp her türlü şeye kullanmak daha mantıklı. kamerasından tutun internetine kadar.

zafer_s

Üye
    Konu Sahibi
bende exploreri düşünüyorum zati kız kardeşim kullanacak oyun falan rek isi olmaz onun :) explorer şarj konusundada daha çok gidiyormus.

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Htc explorer da wilfire s te alma desire c al ama bu ikisi arasında explorer daha iyi wildfire s in işlemci mimarisi eski oyun oynayamazsin ve explorer internet için de daha iyi zaten test sonuçları da wildfire s ten yüksek bilmeden yorum yapmayın

Ekran kalitesi kamera farkina ne diyeceksin bilmiyorum

R.A.M

R.A.M

Üye
Arkadaşım yakın bir arkadaşımda explorer var gecen elime alıp kurcaladım menü geçişlerinde flan kasma yok oyun uygulama yönünden bilgim yok ama ne olursa olsun fiyatını hak eden telefon.

amcalu1

amcalu1

Üye

Ekran kalitesi kamera farkina ne diyeceksin bilmiyorum

Bu iki telefon da kamera için alınabilecek telefonlar değiller ekranın dokunmatigini begenmezsen android te root yardımı ile hassasiyet ayarı yapabilirsin ve bence kötü değil bende galaxy s2 bide explorer var bir yere giderken exploreri götürüyorum ve ihtiyaçlarımi karşılıyor

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Bu iki telefon da kamera için alınabilecek telefonlar değiller ekranın dokunmatigini begenmezsen android te root yardımı ile hassasiyet ayarı yapabilirsin ve bence kötü değil bende galaxy s2 bide explorer var bir yere giderken exploreri götürüyorum ve ihtiyaçlarımi karşılıyor

Goruntu kalitesini kastetmistim.Neyse uzatmaya gerek yok :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt