5800 a cwf Kurmak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

manyaksbs

Üye
    Konu Sahibi
5800 a cwf Kurmak istiyorum
Telefonum nokia 5800 XM. Son 2012 guncellestirmeleri yapili fakat son gunlerde operada fazla sekme acinca kasmaya ve videolarin cogunu acmamaya hatta 2 program actigimda ise birini kendiliginden kapatmaya basladi.(whatsapp arka planda devamli acik)

Simdi ram i telefon hafizasini falan cok iyi kullanan ve ayni zamanda sertifika sorununa sebep olmayan temali bir cwf ariyorum.

N8in temasina yada iphone home screen i olan bir seylere sahip olursa hani biri gordugunde vayy dedirtecek tarzdan olursa sevinirim

Simdiden tesekkur ederim.

manyaksbs

Üye
    Konu Sahibi
telefonum ingilizce oldugu icin "ŞIK” temali diye yazmistim. Kucuk harf oldugu icin(s.k) diye oluyor. Yonetim silmis..

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
iphone tarzında hiçbir cfw yok bu arada yaa dur aslında var ofw edit bul bir tane flash ev ekranı olan onu kullan eğer c6 portlu cfw yüklersen whatsapp sürekli açık olduğu için aynı sorunu yaşarsın saa tavsiyem son tuğra cfwsi var ona bir bak :oke:

manyaksbs

Üye
    Konu Sahibi
iphone tarzında hiçbir cfw yok bu arada yaa dur aslında var ofw edit bul bir tane flash ev ekranı olan onu kullan eğer c6 portlu cfw yüklersen whatsapp sürekli açık olduğu için aynı sorunu yaşarsın saa tavsiyem son tuğra cfwsi var ona bir bak :oke:

Killme ile whatsapp sorunu cozuluyormus galiba ama sertifika istiyor yine!
Tugranin cwf lerini gordum falan ama ne yuklemeyi biliyorum ne de baska birseyini.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Killme ile whatsapp sorunu cozuluyormus galiba ama sertifika istiyor yine!
Tugranin cwf lerini gordum falan ama ne yuklemeyi biliyorum ne de baska birseyini.

konuyu incelersen göreceksin nasıl yükleneceği anlatılmış ;)

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
ıphone tarzı yapmak istersen spb shellin ıphone modu var onu kur gerçekten iyi ama whatshapp la beraber nasıl çalışır bilmiyorum google spb shell ıphone modu yazarsan çıkar

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
bi yigin cfw var 5800 icin .Tavsiyem Fp5 disindakilere bak kardesimin telefona yukledim 8 saate bir kapaniyor.bataryayi cikarip takinca nca oluo hsgxtcycns

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...