nokiadan yeni bir alt segment lumia510 fiyati(guncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
nokiadan yeni bir alt segment lumia510 fiyati(guncellendi)

bugun ortaya cikan bu goruntuler nokianin yeni bir alt segment windowsphone cihazi planladigini gosteriyor. İlginc olani ise bu cihazin wp7.5-7.8 surumune sahip olacagi.

isminin lumia510 olacagi tahmin edilen bu cihazin teknik ozellikleri ise oldukca duşuk.
4 “LCD ekran
5MP
120.7 x 64.9 x 11.51 (mm), 129 (g)
GSM-WCDMA-HSPA
800MHz MSM7227A + 256MB RAM + Windows Phone 7.5/7.8
bakalim nokia boyle bir alt segment cikaricak mi yoksa wp8 den onceki planlar olarak mi kalicak. Benim kişisel fikrim 300-400 tl araliginda da akilli telefonlari piyasaya sürmesi gerekir
[video]http://www.youtube.com/embed/Gfef3xMC5gI[/video]
120.7 x 64.9 x 11.51 (mm),ebatlarinda 4inçlik bir ekranla gelicek olan lumia510 yakin zamanda 150$ fiyat etiketiyle çin'de satişa sunulacak

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

komando04

komando04

Üye
Evet bencede sürecektir symbianda yaptığı gibi yoksa sadece akıllı telefon ile olmaz artık symbian üretimi yapılmayacak en fazla bir kaç tane daha çıkarırLAR'YA PAPAKUDIOFLU KARDEŞIM SANA ŞU SORUYU SORACAKTIM KUSURA BAKMA YA BU WP8 BILGISAYARDAKI GIBI MI OLACAK YANI DEMEK ISTEDIĞIM WINDOWS IŞLETIM SISTEMI PCLERDE MEŞHUR VE BIR ÇOK OYUN VE UYGULAMAYA SAHIP.DEMEK ISTEDIĞIM O OYUN VE UYGULAMALARI BIZLERDE TELEFONA YÜKLEYEBILECEKMIYIZ MESELA PES2012 TÜRKÇE SPIKERLI BIR ŞEKILDE

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Android için Samsung neyse wp için Nokia da o olur.

SheFy

SheFy

Üye
Evet bencede sürecektir symbianda yaptığı gibi yoksa sadece akıllı telefon ile olmaz artık symbian üretimi yapılmayacak en fazla bir kaç tane daha çıkarırLAR'YA PAPAKUDIOFLU KARDEŞIM SANA ŞU SORUYU SORACAKTIM KUSURA BAKMA YA BU WP8 BILGISAYARDAKI GIBI MI OLACAK YANI DEMEK ISTEDIĞIM WINDOWS IŞLETIM SISTEMI PCLERDE MEŞHUR VE BIR ÇOK OYUN VE UYGULAMAYA SAHIP.DEMEK ISTEDIĞIM O OYUN VE UYGULAMALARI BIZLERDE TELEFONA YÜKLEYEBILECEKMIYIZ MESELA PES2012 TÜRKÇE SPIKERLI BIR ŞEKILDE

o programlar olmz cunku donanim gerekli islemcisi rami gpusu hafizasi. pc de istenilien donanimla mobildeki bulunan donanimlar arasinda baya bi fark var. ama eski oyunlar olabilir cs gta vice city gibi telefona uyarlanabilir.
bunlarin istedigi donanimlar mobilde yeter artar bile. bence w8 den wp8e adobe photoshop,flash player vb pc icin programlar oyunlara gore daha rahat portlanabilir

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
pes 2012 zaten var wp'de. Yakinda pes2013'te gelir. Ayrica şurayi iyi anlamalisiniz bir dosyayi sistemin tanimasi icin dosya uzantisinin o sistem tarafindan desteklenmesi lazim. Pc'lerdeki uygulama dosyalarinin uzantisi exe oldugu icin telefon tanimaz. Ama şoyle bir durum var pc'ye uygulama yazan bir geliştirici cok kolay bir şekilde uygulamayi wp'de calişacak hale getirebilir.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Beklediğim bir hamle.Olması gerekende bu bence.Haber için teşekkürler :good:

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Düşük donanım ama stabil çalışan. Wp7.8 isabetli bir karar olur.
Benim şahsi görüşüm wp8 içinde alt segment cihaz çıkarmaları yönünde.
810 ve 920 ye kardeş bekliyorum açıkçası. :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Düşük donanım ama stabil çalışan. Wp7.8 isabetli bir karar olur.
Benim şahsi görüşüm wp8 içinde alt segment cihaz çıkarmaları yönünde.
810 ve 920 ye kardeş bekliyorum açıkçası. :)

nokia seni fazla bekletmiyecek :D

komando04

komando04

Üye
herkeze hayirli sabahlar kardeşlerim yardımlariniz için çok teşekkür ederim.bu arada wpli nokialar daha erken geleceğe benziyor.mesela kasım girişi gibi türkiyeye gelir diye düşünüyorum

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
cihazin fiyati ve videosu eklenerek konu guncellendi

ecel54

ecel54

Üye

- - - Eklendi - - -

nokia bugün 510'u tanıttı aynı özellikler olduğu için konu açmadım, bende resim paylaşayım dedim :ehe

- - - Eklendi - - -

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Sagol kardesim eline saglik:oke:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Cihaz hindistan çin asya ve afrika ulkeleri icin cikarilacak fiyati da 199$ olarak belirlenmis.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bize yok yani aslında bu cihaz en çok burda satar :hmmm

mamix74

mamix74

Üye
vallahi bende 610 var benimkinden iyi duruyor.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
[video=youtube;Lw_ABrIYTlc]http://www.youtube.com/watch?v=Lw_ABrIYTlc[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt