Galaxy Gio yardımı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kmesne

kmesne

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Gio yardımı
Merhaba arkadaşlar Galaxy gio sahibi yakın bir arkadaşım var bana oyun bulmamı istedi kendisi pek bu işlerden anlamıyor :)

Bende güzel birşeyler arıyordum fakat arkadaşın telefonu olduğu için root vb işlemler istemiyorum

Yani bana galaxy gio ya uygun elinizdeki bildiğiniz bulduğunuz oyunları verirseniz sevinirim birde nasıl kurulacağını anlatırsanız malum android kısmı bana uzak Ios Symbian

İstediği oyunlar temple run fifa 12 fm 12

Lütfen arkadaşlar elinizde galaxy gio ya uygun ne oyun varsa paylaşın lütfen her bildiğiniz bulduğunuz oyunu

Şimdiden çok teşekkürler

R.A.M

R.A.M

Üye
android oyun bölümünde gio için hd oyunlar var

PureMusic

Üye
Merhaba arkadaşlar Galaxy gio sahibi yakın bir arkadaşım var bana oyun bulmamı istedi kendisi pek bu işlerden anlamıyor :)

Bende güzel birşeyler arıyordum fakat arkadaşın telefonu olduğu için root vb işlemler istemiyorum

Yani bana galaxy gio ya uygun elinizdeki bildiğiniz bulduğunuz oyunları verirseniz sevinirim birde nasıl kurulacağını anlatırsanız malum android kısmı bana uzak Ios Symbian

İstediği oyunlar temple run fifa 12 fm 12

Lütfen arkadaşlar elinizde galaxy gio ya uygun ne oyun varsa paylaşın lütfen her bildiğiniz bulduğunuz oyunu

Şimdiden çok teşekkürler

Gio ya oyun kurmak hiç de zor birşey değil. Direk al sd dosyasını ve apk dosyasını götür arkadaşına orada kur. :) Özel birşey gerekmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt