Fener taraftarı sis bombası attı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
    Konu Sahibi
Fener taraftarı sis bombası attı
hemde marsilya ceza sahasına

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
ee?

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Sis bombası ne ya mesaleyi bilmiyosan futbol yorumuyla ne isin var.
O sis bulut halinde yayılır yani üstten kameradan 10 gibi görsen bile sahaya etkisi 5'tir üstelik 2-3 dakika sis bulutunun dagılması için beklendi.Süper kupa maçındaki GS'ın yaktıkları kadar da degildi.

haltie

haltie

Üye
Her ligde oluyor ama olmamali fenerbahçe ceza alabilir

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
    Konu Sahibi
O sis bulut halinde yayılır yani üstten kameradan 10 gibi görsen bile sahaya etkisi 5'tir üstelik 2-3 dakika sis bulutunun dagılması için beklendi.Süper kupa maçındaki GS'ın yaktıkları kadar da degildi.
arkadaşım maçı internetten bürodan izledim şuan saat 10 a geliyo birazdan eve gidicem rahat rahat izlerim özetini bi

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye

arkadaşım maçı internetten bürodan izledim şuan saat 10 a geliyo birazdan eve gidicem rahat rahat izlerim özetini bi

Korner kullanmadan önce beklenildi ve daha sonra da dagıldı zaten.Üst kamera çekimlerinde göz gözü görmüyo gibi gelebilir ama yayın haricinde pek etkisi olmuyo sahada görenler bilir.Bulut halinde üst tabakada dolanıyo..

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
    Konu Sahibi
Korner kullanmadan önce beklenildi ve daha sonra da dagıldı zaten.Üst kamera çekimlerinde göz gözü görmüyo gibi gelebilir ama yayın haricinde pek etkisi olmuyo sahada görenler bilir.Bulut halinde üst tabakada dolanıyo..
bakıyım bi

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

paradox07

paradox07

Üye

sis bombası fazla etkili olmamış demek ki,en iyisi el bombası atsınlar :kop2:

- - - Eklendi - - -

nerden buluyon bu capsleri :zuhaha:

Corrupt

Corrupt

Üye
Sahaya n73 mü fırlattılar? Onun içinde de sis vardır :D

paradox07

paradox07

Üye
Dalga geçiyodum sis işe yaramamış el bombası atsınlar diye,sonunda o da gerçek olmuş.irandaki bi ligde el bombası atmışlar sahaya :D

lolaman

lolaman

Üye

paradox07

paradox07

Üye
Ben de onu diyorum işte sis değil de el bombası atmışlar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt