N8 C: Hafıza Dolu Uyarısı

Sponsorlu Bağlantılar

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
    Konu Sahibi
N8 C: Hafıza Dolu Uyarısı
Arkadaşlar bikaç gündür sürekli olarak bu hatayı alıyorum Hafıza az Önce C:Telefon hafızasından bazı verileri silin ya da taşıyın diye bir uyarı geliyor sürekli olarak c hafızası 14 mb civarı boş alan kalmış ama ben c hafızasını hiç kullanmam ilginç olanda bu çünkü silincek hiçbir şey bulamıyorum c de sorun nedir acaba ?

_RYUK_

_RYUK_

Üye
uygulamalarını c ye mi kuruyorsun?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Fotoları c ye yüklüyor olabilir.bak bi eğer gereksiz bişey yoksa soft format at gider c de ne var ne yoksa.

• Beğen
Tepkiler: mustafakamikaze
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ramblow uygulamasını kullan

• Beğen
Tepkiler: mustafakamikaze
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
[ENGİN];5278078' Alıntı:
ramblow uygulamasını kullan

kardeş ram le alakalı değil ki tel hafızası dolmuş arkadaşın on küsür boş alanı var. Uygulama kuruluysa kaldıracak.fotoların yüklendiği yer tel hafızası ise hafıza kartına aktaracak. Eğer halen derse soft veya hard format atacak bu kadar basit.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
kardeş ram le alakalı değil ki tel hafızası dolmuş arkadaşın on küsür boş alanı var. Uygulama kuruluysa kaldıracak.fotoların yüklendiği yer tel hafızası ise hafıza kartına aktaracak. Eğer halen derse soft veya hard format atacak bu kadar basit.

bişey demedik arkadaşım onları da yapsın :ehe

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
:) kardeşim ama sorununa çözüm olmaz ramblow :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
O işin şakası kardeşim benim. Tabi o programı da yok saymak olmaz.

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler bütün cevap yazan arkadaşlara şuan 12.1 mb a düşmüş hafıza. Ayrıca fotoları ve uygulamaları C de tutmuyorum ben hiç ama hiçbişey yok uygulama yüklediyse kendisi güncelleme sırasında C ye kurmuş olabilir format zorunlu sanırım şuan ama herşey silincek :\

- - - Eklendi - - -

C de kurulu uygulamalar hep küçük çaplı toplasan 30 küsur mb eder etmez anlamadım gitti neden böyle yaptıysa

hizan

hizan

Üye
arkadaşım sen cfw üzerinde oynama yapmadın ise yeniden flash at düzelir.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Bence direk hard format at flah atacaksan flash atarsın atmayacaksan da hack lersin atarsın uygulamaları

sekeremin17

Üye
Aynı sorun benim başıma 1 ay önce geldi. Buradaki çözümü okudum ve telefonuma format attım ve sorun ortadan kalktı. Telefon hafızası 100mb çıktı. Daha sonra Microsoft güncellemesi yaptı. Hafıza 60mb düştü. Geçen hafta bi baktım. 40mb düşmüş. Bu sabah ise bi baktım 12mb olmuş ve dolu hatası veriyor. az önce telefonu açtım kapattım belki düzelir diye 10.7mb düşmüş hafıza. Resimler falan hepsi depo hafızasında. (C:de değil) güncelleme dışında hiç bir uygulama yüklemedim. Harita'yı bile güncellemedim. Hiç müzik yok telefonda. Format attıkdan sonra telefonu bir tek konuşmak için kullandım. Her ay format atmak istemiyorum format dışında bir çözümü olan arkadaş varsa yardımını bekliyorum.

MaxipmaN

Üye
Aynı sorun benim başıma 1 ay önce geldi. Buradaki çözümü okudum ve telefonuma format attım ve sorun ortadan kalktı. Telefon hafızası 100mb çıktı. Daha sonra Microsoft güncellemesi yaptı. Hafıza 60mb düştü. Geçen hafta bi baktım. 40mb düşmüş. Bu sabah ise bi baktım 12mb olmuş ve dolu hatası veriyor. az önce telefonu açtım kapattım belki düzelir diye 10.7mb düşmüş hafıza. Resimler falan hepsi depo hafızasında. (C:de değil) güncelleme dışında hiç bir uygulama yüklemedim. Harita'yı bile güncellemedim. Hiç müzik yok telefonda. Format attıkdan sonra telefonu bir tek konuşmak için kullandım. Her ay format atmak istemiyorum format dışında bir çözümü olan arkadaş varsa yardımını bekliyorum.

hard format atıp evols cfw yükle 493ten başladı bende hemen de azalmıyor microsoftu yuklemeye gerek yok

sekeremin17

Üye
Arkadaşlar benim telefonumda oluşan sıkıntıyı çözdüğümü düşünüyorum. Ben telefonuma E-mail adresimi tanımlamıştım. Yeni bir e-mail geldiğinde bunu telefon hafızasında tutuyormuş.

imendil

Üye
Benim telefonda da aynı sorun vardı. Eposta'yı kaldırdım sorun çözüldü.

bulsssss

Üye
belle cleaner da iyi yer açıyor

workbunner

Üye
telefondaki bütün gelen giden mesajarı silin.bir de gelen mail kutusunu silin.Bunlar dolduruyo genellikle hafızayı.

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
telefondaki bütün gelen giden mesajarı silin.bir de gelen mail kutusunu silin.Bunlar dolduruyo genellikle hafızayı.
Evet onlarda yer kaplıyor ama 4-5 megabaytlık bir bölümü kaplıyor. Eğer telefonuna Yzlm.güncl.den güncelleme yaptıysan C: dolmuştur. Konu çok eski ama umarım yardımcı olabilmişimdir.