Az Tv ve İdman Tv hakkında (resimli)

Sponsorlu Bağlantılar

greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
Az Tv ve İdman Tv hakkında (resimli)
arkadaşlar resimli anlatım daha kolay olur diye ekliyorum (ortadaki ntvspor için onu dikkate almayın)

bu 2 kanal sadece gsnin maçlarını değil tüm avrupa ligi ve ş.liginin resmi yayıncısı mesela bugün az tv de gsnin maçı varken idmanda barcelonanın maçı var yine yarın fbnin maçı da idman da (gerçi fbninkini star verecek) kısacası salı-ç.şamba ve p.şembe oynanacak pekçok avrupa maçını bu bisslerle izleyebilirsiniz)

• Beğen
Tepkiler: barlsym, CABBAR, tragedie ve 1 kişi daha

hidayet02

hidayet02

Üye
Yararlı Konu :tşk:

• Beğen
Tepkiler: greenmile
India

India

Üye
sağol çok makbule geçti valla :)

• Beğen
greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
bboyQ7

bboyQ7

Üye
İdman Tv yi her uydu alıcısı açmaz beyler.İdman tv BİSS harici başka şifreleme sistemleride kullanıyor.Uydu alıcınız uyumluysa şanslısınız :oke:

Metin137

Metin137

Üye
bu biss nedir açıklarmısın nasıl o menüye gelirim

India

India

Üye
bişey sorucam biss kanala özel mi giricez yoksa sadece biss menusündeki "biss" başlığı altındaki satırlara mı gircez. goldmaster fta 72000 sat alıcıda "biss" bölümüne yazdım az tv ile ictimai yayını geldi ama idman tv yok. Nereyi yanlış yapıyorum acaba?

bboyQ7

bboyQ7

Üye
bişey sorucam biss kanala özel mi giricez yoksa sadece biss menusündeki "biss" başlığı altındaki satırlara mı gircez. goldmaster fta 72000 sat alıcıda "biss" bölümüne yazdım az tv ile ictimai yayını geldi ama idman tv yok. Nereyi yanlış yapıyorum acaba?

Kardeşim yukarıdaki yorumda belirttiğim gibi İdman Tv açmak her alıcının harcı değil muhtemelen desteklemiyordur alıcın

hidayet02

hidayet02

Üye

Az Tv Yeterli Şimdilik:)

India

India

Üye
tamamdır arkadaşlar yaptım açıldı idman tv tekrardan teşekkürler

-----GOLDMASTER FTA 72000 SAT cihazlarda idman tv izleme::

1-menüye giriyoruz 8282 basıp kéy düzenleyiciyi açıyoruz ve yeşil tuşa basarak satır ekle diyoruz

2-
açılan menuden CONST CW yi açıyoruz

3-"servis"e gelip ok tuşuna basıyoruz

4-açılan kanal menüsünden "idman tv" yi bulup ok tuşuna basıyoruz

5-idman tv yi seçtikten sonra altta kéy satırına 12 34 56 00 65 43 21 00 yazıyoruz ve onun altındaki satırada aynısını yazıyoruz

6-kéyleri yazdıktan sonra exit tuşuna bastıktan sonra evet yapıp kaydedip çıkıyoruz

greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
İdman Tv yi her uydu alıcısı açmaz beyler.İdman tv BİSS harici başka şifreleme sistemleride kullanıyor.Uydu alıcınız uyumluysa şanslısınız :oke:

idman tv her zaman için biss şifreleme sistemini kullanır.Kaon cihazlı bazı makinelerde yukarıda vermiş olduğum c9lu biss istiyor.O yüzden bende 2si de var.

- - - Eklendi - - -

bu biss nedir açıklarmısın nasıl o menüye gelirim

her cihazda biss menüsü olmayabilir,ayrıca her cihazdan farklı yollarla bu menüye geliniyor.

Metin137

Metin137

Üye
nasıl bulcam

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
aztvde niye yok :s

haltie

haltie

Üye
Fener maçı da d smart mı:s

• Beğen
greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
yok değil avrupa liginde tek takım kalınca kurallar gereği şifresiz yayınlanmak zorunda bu yüzden tüm maçları star ya da ntv verecek bu akşam ki starda

• Beğen
Tepkiler: haltie
haltie

haltie

Üye
Iyi bari dünkü maçın d smartta olduğunu duyunca şok yaşamıştım bu iyi oldu:ehe

• Beğen