Telefon almadan önce mutlaka okuyun!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
StunnerDead

StunnerDead

Üye
0.47 wat/kg :)

Nokiafanboy

Nokiafanboy

Üye
Nokia 701de kac acaba? bi yerde 0.69 baska yerde 1.08 yaziyor.

bountykiller

bountykiller

Üye
nokia e55 1.19 ile tehlikedeyz. 2 yıldır kullanıyorum. Geçen hafta tüm vücut tarmasına girdim. Yüksek tansiyon harici rahatsızlık yok cok şukur.

Konu için sağol...

MasteLaa

MasteLaa

Üye
nokia e55 1.19 ile tehlikedeyz. 2 yıldır kullanıyorum. Geçen hafta tüm vücut tarmasına girdim. Yüksek tansiyon harici rahatsızlık yok cok şukur.

Konu için sağol...
Cidden dikkat etmek gerekiyor dediğim gibi kalp bölgesine koymaktan kaçının ve yatarken yastık altına kesinlikle koymayın.

kubilay054

kubilay054

Üye
[h=2]Nokia 5250 Sar Değeri:
1.04 W/kg :ağlarım: hakkınızı helal edin[/h]

Elektr0

Elektr0

Üye
benim için bu sayılanlar geçersiz diye düşünmekteyim

1.Telefon ile fazla görüşme yapmıyorum direk beynimi belli düzen içinde gelen telefon dalgalarına magruz bırakmamak en dogrusu..
2.Telefon'u evde iken yanımda tutmam ve yaklaştırmam
3.10 gram doku üzerine 2 KW / kg-g sar degerinin gelmesi zarar dogurur ki benim telefonlar bu sar degerinin çok altındalar...

:pro:

- - - Eklendi - - -

Nokia 5250 Sar Değeri:
1.04 W/kg :ağlarım: hakkınızı helal edin

helal olsunda telefon ile hiç durmak sızın görüşme mi yapıyorsun ki hemen gömdün kendini ...:hmmm telefonundaki sar degeri benimkinden düşük be :d:

- - - Eklendi - - -

konuda bahsi geçen uzmanlardan biri ben miyim ben biye daha çok ayrıntı vermişim ... uzmanlar 1 ve üzerini sar degeri olan telefonların alınmaması gerek demiş neye göre alınmayacak kaç gram doku üzerine kaç KW lık bir degerin gelmesi zarar lı bunlar neden yok yav birde 3 senedir 1..5 KW / kg sar degerli telefon kullanmaktayım bunların hiç biri neden yok ( Allah'a çok şükürler olsun )

HakaN-06

HakaN-06

Üye
X6 ---> 1.11 W/kg :aman2:

theposies

theposies

Üye
güzel konu bu şarttı

Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi

Konu için sağol...
:rica:

- - - Eklendi - - -

güzel konu bu şarttı
bence de :rica:

- - - Eklendi - - -

konuda bahsi geçen uzmanlardan biri ben miyim ben biye daha çok ayrıntı vermişim ... uzmanlar 1 ve üzerini sar degeri olan telefonların alınmaması gerek demiş neye göre alınmayacak kaç gram doku üzerine kaç KW lık bir degerin gelmesi zarar lı bunlar neden yok yav birde 3 senedir 1..5 KW / kg sar degerli telefon kullanmaktayım bunların hiç biri neden yok ( Allah'a çok şükürler olsun )
sen yine önlemini al nolur nolmaz :)

- - - Eklendi - - -

Nokia 701de kac acaba? bi yerde 0.69 baska yerde 1.08 yaziyor.
evet öyle ama çoğu yerde 0.69 yazıyor.

_Unforgiven_

_Unforgiven_

Üye
iphone 3gs 1.10w/kg -> tüm iphonelerinki 1civarı

En dikkat edilesi telefonlar Sony Xperialardır. Neo , Neo V , Ray, Mini , Mini pro bunların hepsinin 1.65w/kg diye biliyorum. Allah korusun kanser eder bu sony adamı :D

Kerim.

Kerim.

Üye
    Konu Sahibi

En dikkat edilesi telefonlar Sony Xperialardır. Neo , Neo V , Ray, Mini , Mini pro bunların hepsinin 1.65w/kg diye biliyorum. Allah korusun kanser eder bu sony adamı :D

tek sony değil.iphone-sony-lg-nokialar genelde yüksek.

- - - Eklendi - - -

tek sony değil.iphone-sony-lg-nokialar genelde yüksek.

cengizba

cengizba

Üye
1.23 ve telefon ne zaman yastık altında uyusam sabah çok yorgun kalkıyorum sar değeri çok önemli bence bu gün bikaç cihazın değerine baktım Xperia Play 0.36-HTC Sensation 0.36-S2 0.34-Galaxy S 0.24

CasuS_87

CasuS_87

Üye
:tşk: :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt