Symbian Belle İçin Adobe Flash Player.v 1.06 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

bmw4x4

bmw4x4

Üye
N8 de işe yaramıyor haberiniz olsun belki başka telefonlarda yarar..

zorrbeyy2

zorrbeyy2

Üye
tşkler arıyodum

keys1903

keys1903

Üye
c6 01 işe yaramadı

musti843

musti843

Üye
tsk deniyorum 5230 hackli de

manyax2007

manyax2007

Üye
bendede işe yaramadı saçma ve gereksiz :nono:

sampuyon55

Üye
Arkadaşlar telefonum c6 01 belle ve internete giriyorum her videoyu izliyemiyorum videonun sol üst köşesinde flash playerin f işareti çıkıyor yardım eden olursa çok sevinirm şimdiden çok teşekkürler kardeşlerim.

seyfipasa

seyfipasa

Üye
teşekkürler

akinorta

Üye
dosyanın kaynağı neresi kim çıkarmış ki bunu bir de adobe flash player yazıyor adobe yapmış gibi. Paylaşan arkadaştam ricam nereden buldu bunu merak ediyorum. Çalışanlar var çalışmayanlar var bu da düşündürücü tabi

emreli01

emreli01

Üye

arkadaşlar telefonum c7 bunu kurmadan önce girdim flash player simgesi çıkıyor oynatmıyordu yükleyim belki bununla açar dedim ama sonuç yine aynı hüsran :hmmm hiç bir yararı yoktur zaten arkadaşlarında dediği gibi flash lite var bundan üstün bişe olmadıgı ortada malesef keşke olsaydı ama olmadı
ii forumlar

Umut

Umut

Üye
Belleli C6-01'e yükledim. Telefonda Flash Lite 4.0.3 vardı sürüm numarası değişmedi. Belki biraz performans iyileştirmesi olmuştur diye birkaç test yaptım, ancak herhangi bir değişikliğe rastlamadım.

Programın yapımcısı Tencent Technology Limited olarak görünüyor. Bu şirket aynı zamanda QQ Browser'ı da yapan firma galiba.
http://www.maxicep.com/symbian-s60v...nology-qq-browser-v2-6-115-signed-588717.html

scorpion1453

Üye
tamam adobe flashplayer olmayabilir ama flash gerektiren bazı tıkla izle sitelerine daha iyi girebiliyorum mobilizle mesela

mehmet alş

Üye
offff yaaa indiremiyorum daha yeni uye oldum yardımcı olun lütfen telefonum nokia 603

mah23442344

Üye
bir işe yaramıyor.....

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
C7 Sonuç olumlu teşekkürler.

azrailbedir0503

Üye
C7-00 kullanıyorum yeni güncelledim belle yi ama symbian anna da flv uzantılı bir video attığımda sorunsuz oynatıyordu belleyi yüklediğimden beri açmıyor bu proğram da işe yaramadı.yani belle bi halta yaramadı..

ozanpalabiyik

Üye
Nokia E6-00 için indirmeme gerek varmı bendeki sürüm flash4,0. bu daha iyi bir sürüm mü acaba ?

fırat23

Üye
vallaha bende satıyordum N8 mi nerdeyse cok tşk

musa004

Üye
teşekküeler

Üst Alt