(DFT) Bluetooth file transfer

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
(DFT) Bluetooth file transfer
Uygulama Bluetooth üzerinden dosya alışverişi yapmaya yarıyor. Uygulama aynı zamanda alınan REG RGU ve XAP dosyalarını otomatik kurma özelliğine sahiptir. Dolayısıyla PC den XAP gönderdiğinizde cihazınıza otomatik olarak kurulmuş olacaktır. REG ve RGU dosyaları içinde aynı şekilde dosya gönderdiğinizde Registry e bu kayıtlar otomatik olarak yapılır. Dosya UNICODE formatında olmalıdır. ANSI formatlı dosyalar desteklenmemektedir.

Gönderim işlemi iptal edildiğinde, diğer yandan cihaz alınan dosya parçasını kaydetmektedir.

Bazen Bluetooth ayarlarını açmadan alış veriş yapmak mümkün olmuyor.

Buda Bluetooth açık ve erişilebilir halde olunca bazen düşük güç moduna giriyor o nedenle olabilir.

WP7 cihazlardan alışveriş yapabilmek için bazen diğer WP7 cihazı Bluetooth ayarları sayfasında tutmak gerekebilir. Yoksa ilk cihaz diğer cihazı görmeyebilir.

Henüz eşleşmiş cihazlar listesi görünmemektedir.

Installation
1. Install XAP via any way (via IE or via PC deplorer)/ XAP ı bir şekilde kurun.
2. Run installed application. / Kurulu uygulamayı açın.
3. Wait until message box appear. / Mesaj kutusu çıkana kadar bekleyin.
"Fail" can mean that your phone is not FullUnlocked or other issue during installation./ Hata olursa cihazını FullUnlock değildir anlamına gelebilir.
4. Reboot device/Cihazı yeniden başlatın.
5. Run application - it should works. /Uygulamayı açın, çalışması gerekir.

NOT:Bu uygulamanın kullanımındaki bütün riskler kullanıcıya aittir. Yapımcı yada bu forum zararlardan sorumlu tutulamaz.
Ticari amaçla kullanımı kesinlikle yasaktır.
Sürümde değişiklik yapılması yasaktır.
xda.cn, nduoo, 3gdengta forumları bu yazılımı yayınlması yasaktır.
Romlara dahili olarak eklenmesi yasaktır.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: broo07 ve erhanbe

ahmet_321

Üye
abi benim telefonum indirmiyor bile dosya desteklenmiyor diyor illa unlock olcak yani

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Cihazin unlocked olmasi sart

Ulumem63

Ulumem63

Üye
unlocket ne demek nasıl oluyor babanızın haytını bi tarif etseniz arkadaşlar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
yani cihazin hackli olmasi lazim. Bunun icin bootloader kilidinin acik ve unlocked custom rom kurulu olmasi gerekiyor.

ceoy54

Üye
abıcım pekı bunu nasıl yuklerız ya unlocker olması ıcın telefonu nasıl haklı yapıcaz anlatabılırmısınız yada vıdeo felan varsa rıca etsem

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
cihazinin marka ve modelini soylersen eger cihazina gore rom varsa yardimci olabiliriz.

egemen1903

Üye
cihazinin marka ve modelini soylersen eger cihazina gore rom varsa yardimci olabiliriz.

merhaba, ben androide veda edip wine geçiyorum. focus s aldım. bu telefon için dediğiniz unlock olayı var mı acaba? türkçe kaynak yok gibi bir şey :(

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
merhaba, ben androide veda edip wine geçiyorum. focus s aldım. bu telefon için dediğiniz unlock olayı var mı acaba? türkçe kaynak yok gibi bir şey :(

evet var. Custom rom atarak cihazi unlock yapabilirsin.

esokmen

esokmen

Üye
Tesekkurler abi paylasim icin

egemen1903

Üye

evet var. Custom rom atarak cihazi unlock yapabilirsin.

zahmet veriyorum ama xda yada ona benzer bir bu dediğiniz romların olduğu siteyi önerir misiniz? bulamıyorum ben... işte burada deyin gerisini ben çözmeye çalışayım :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
zahmet veriyorum ama xda yada ona benzer bir bu dediğiniz romların olduğu siteyi önerir misiniz? bulamıyorum ben... işte burada deyin gerisini ben çözmeye çalışayım :)

xda'da gecen hafta wp7.8 custom romu yayinlandi. Linki bulabilirsem pm atarim.

dookie85

dookie85

Üye
bu yaptığınız rom işlemi cihazı garanti dışı bırakıyor mu?

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
lumia 820 yardımcı olurmusun rica etsem kardeşim...
ayarlardan Bluetooth aç,daha sonra göndermek istediğin dosyaya basılı tut veya dosya açıksa sağ alttaki (...) işaretine basıp "paylaş"ı seç ve göndereceğin cihazın ismini seç. Tamamdır:oke:

serkanoloji

serkanoloji

Üye
teşekkür ederim kardeşim.eyvallah :)

Üst Alt